Facebook gruplarında satış yapmanın en kolay yolu » Sosyal Paylaşım Siteleri, Facebook, Instagram, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica


Kategori: Facebook
Facebook gruplarında satış yapmanın en kolay yolu

Facebook gruplarına satış yapabilme özelliği geldi

Dev sosyal ağ Facebook’tan uzun zamandır gruplar ile ilgili bir gelişme olmamıştı. Facebook’ta bu eksikliği fark etmiş olmalı ki gruplara yeni bir özellik ekledi. Bu özellik en çok sosyal medyayı satış amaçlı kullananlar için geliştirildi. Artık sosyal ağda satış yapmak isteyenler grupların satış yapabilme özelliği sayesinde çok daha rahat ve hızlı satış reklamı yapabilecekler.

Ücretsiz olan bu özellik gerçekten de Facebook'ta bir eksikliği kapattı. Halihazırda bütün gruplara eklenmemiş özellik, bazı gruplarda aktif halde. En kısa zamanda tüm gruplarda etkin olacak olan satış yap seçeneği sayesinde, satıcılarda, alıcılarda daha rahat alışveriş yapma imkanı bulacaklar. Satış yap özelliğini nasıl kullanabileceğinizi aşağıda resimli olarak anlattık.

Facebook gruplarında satış yapmanın en kolay yolu

Resim 1: Eğer satış yapmak istediğiniz grupta "satış yap" seçeneği aktif ise, resimde kırmızı kutu içerisinde göstermiş olduğum yerde bulunan "bir şey sat" seçeneğini tıklayın.

Facebook gruplarında satış yapmanın en kolay yolu

Resim 2: Ve açılan yeni pencerede bulunan boşlukları, satış yapacağınız şeyin özelliklerini girerek doldurunuz. Ardından altta bulunan "paylaş" seçeneğine tıklayınız.Artık ücretsiz olarak ürününüzün reklamını yapmış oldunuz.
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 1106
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Güvenlik Kodu:*