Messenger'da Grup Görüntülü Sohbet Özelliği » Sosyal Paylaşım Siteleri, Facebook, Instagram, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica


Kategori: Facebook
Messenger'da Grup Görüntülü Sohbet Özelliği

Facebook Messenger'da Çok kişi ile görüntülü sohbet

Facebook Messenger 2017 yılına büyük bir yenilikle girdi. Bildiğiniz gibi Facebook üyeleri arasında görüntülü sohbet imkanı vardı. Şimdi ise sizin oluşturduğunuz gruptaki kişilerle aynı anda birçok kişiyle görüntülü sohbet imkanı getirildi. Bunun yanı sıra Facebook Messenger cep telefonlarından sonra masaüstü sürümüne de en kısa zamanda geçecek.

Facebook Messenger aracılığı ile ayda yaklaşık olarak 250 milyon insan kendi aralarında görüntülü sohbetle görüşmekte olduğunu düşünürsek, Facebook Messenger'in Grup görüntülü sohbet özelliği oldukça ilgi göreceğe benziyor. Bu özellik genellikle özel günlerinizde bu anları sevdiklerinizle paylaşabilmenizi sağlıyor. Çocuğunuzun doğum günü kutlamasını uzakta olan yakınlarınızla aynı anda görüntülü sohbetle o anı paylaşabilirsiniz.
Messenger'da Grup Görüntülü Sohbet Özelliği

Facebook Messenger Grup Görüntülü Sohbet Nasıl Çalışır?


Facebook Messenger görüntülü sohbet aynı grupta bulunan kişilerle yapılmaktadır. Bu nedenle öncelikle böyle bir grup oluşturmalısınız. Görüntülü sohbete en fazla 50 kişi katılabilme özelliği vardır. Katılan kişiler önce yalnızca sesli olarak dinleme özelliğini seçiyor ve kamera ile görüntülü görüşmeye katılıyor. Görüntülü sohbete başlayan kişi konuşmacı olarak tüm katılımcılara görüntülü olarak gösterilir. Görüntülü sohbete katılan bir kişi aynı anda en fazla 6 kişinin görüntüsünü görebilir.

Grup görüntülü sohbetini sizde kullanabilmeniz için öncelikle Facebook Messenger yeni sürümünü yüklemeniz veya güncellemeniz gerekmektedir. Daha sonra ise görüntülü Grup görüşmesi yapabilmek için yapmak istediğiniz kişilerle birlikte bir grup oluşturmalısınız. Grup görüntülü sohbete başlamadan önce grup sayfasından yazarak gruptaki kişileri bilgilendirmek gerekir. Grupta bulunan kişiler hazır olduktan sonra tek bir dokunuşla görüntülü sohbete başlayabilirsiniz.
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 69
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Güvenlik Kodu:*