Twitimi Nasıl Sabitlerim? » Sosyal Paylaşım Siteleri, Facebook, Instagram, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica


Kategori: twitter
Twitimi Nasıl Sabitlerim?
Twitimi profilimin üst kısmına nasıl sabitlerim? Twitimi en başa nasıl sabitlerim?
Twitter'in yeni arayüzü uygulaması ile sizlerinde bildiğiniz gibi profillerimizin sadece görüntüsünün değişmesi ile kalmadı, değişik güzel özelliklerde bulunmakta. Ve bu özelliklerden biri de twitlerinizden bir tanesini profilinizin en üst kısmına sabitleyebilirsiniz. Twitimi sabitlemek neden önemli diye düşünüyorsanız şöyle açıklayabiliriz. Profilinize ziyaret edecek olan twitter kullanıcılarının göreceği ilk twit olmasından dolayı önemlidir. Ve bu nedenle profilinizin en üstüne sabitleyecek olduğunuz twitiniz sizi en iyi anlatan, sizi yansıtan bir twit olması açısından dikkat etmelisiniz diye düşünüyoruz. Twitinizi nasıl sabitleyebileceğinizi anlatalım.

Twitimi Nasıl Sabitlerim?
Resim 1'de görmüş olduğunuz gibi twitinizin hemen altındaki menüde yanyana üç nokta bulunmakta. O üç noktayı tıkladığınızda bir menü açılacaktır. Üstteki rsimde kırmızı ok işareti ile gösterdiğimiz "Profil Sayfana Sabitle" seçeneğini tıklamalısınız.

Twitimi Nasıl Sabitlerim?
Önceki işlemi tamamladıktan sonra karşınıza resim 2'de görmüş olduğunuz uyarı penceresi açılacaktır. Bu pencerede bulunan "Sabitle" butonunu tıklamanızla twitiniz proflinizin en üst kısmına sabitlenmiş olacaktır.
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 2705
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Güvenlik Kodu:*