Facebook’ta Etiket Kaldırma
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica


Kategori: Facebook
Facebook’ta Etiket Kaldırma
Facebook’ta Etiketimi Nasıl Kaldırırım?
Facebook’ta gönderilerimizi arkadaşlarımızla paylaşıp onlarında okumalarını isteriz. Fakat arkadaşlarımız her zaman bu gönderileri görmezler. Gönderileri görmelerini kesinleştirmek ve daha çok beğeni almak için arkadaşlarımızı etiketlemek en doğru seçimdir. Arkadaşlarınızı nasıl etiketleyebileceğinizi burada anlatmıştık. Fakat bazı durumlarda etiketi kaldırmak zorunda kalabiliriz. Gerek kendi etkitlediğimiz fotoğraflarda gerekse arkadaşlarımızın bizi etiketlemiş olduğu fotoğraflarda istemediğimiz durumlar oluşabiliyor ve etiketi kaldırmak isteyebiliyoruz. Etiket kaldırmak etiketlemek kadar basit bir işlemdir. Şimdi de size etiketi nasıl kaldırabileceğinizi anlatacağız.

Facebook’ta Etiket Kaldırma
Etiketlemiş olduğunuz fotoğrafa tıklayın ve fotoğrafı büyütün. Eğer etiketliyseniz fotoğrafın yan kısmında isminiz yazıyor olacak. Benimde resimde göstermiş olduğum gibi ilk önce 1 numaradaki gibi mause'unuzu isminizin üzerine getirin ve orada açılacak olan pencerede çıkan profil görüntünüzün üst kısmında bulunan benimde 2 numara ile işaretlemiş olduğum yerde "etiketi kaldır" seçeneğine tıklayın. Artık etiketli değilsiniz.
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 1629
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Güvenlik Kodu:*