bayan » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 15-02-2015, 22:30
Feminist facebook kapak resimleri
Güçlü kadın facebook kapak fotoğrafları
Feminist olmanın aslında cinsiyeti yok. Zaten feminizm kadın erkek ayrımcılığını ve erkeğin kadından üstün gösterilmesinin karşısında duran bir harekettir. Feminizm, kadın ve erkeğin eşit olduğunu ve asla kimsenin kimseden daha güçlü olamayacağını, kimsenin kimseyi ezme ya da taciz etme hakkının olmadığını savunan bir oluşumdur. Toplumumuzdaki kadına yönelik şiddetin üst boyutlarda olduğu şu günlerde bence kadın erkek demeden herkesin feminist düşünce içerisinde olması ve kadınların bir cinsel obje olmadığını savunması gerekir. Sizler için hazırlamış olduğumuz feminist facebook kapak resimlerini kullanarak sizde facebook hesabınızda bu düşüncenizi resimli olarak belirtebilirsiniz. Kadınların özgür yaşayacağı bir topum olmamız dileğimle…
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-02-2015, 23:08
Müzik temalı facebook kapak resimleri
Nota facebook kapak fotoğrafları
Site yönetimi olarak, facebook arkadaşlık ve paylaşım sitesinde kullanabileceğiniz alternatif kapak resimleri sunmaya devam ediyoruz. Sizler için düzenleyip, derlediğimiz facebook kapak resimleri bölümüne bir yenisini daha ekliyoruz. Müzik temalı facebook kapak resimleri albümümüz; müzikseverler, müziği hayat tarzı haline getirmiş kullanıcılar için hazırlandı. Sizde müziksiz yaşayamıyorsanız ve müzik hayat tarzı haline geldiyse albümümüze mutlaka göz atınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-02-2015, 11:10
Etkileyici gözler facebook kapak resimleri
Göz temalı facebook kapak fotoğrafları
Facebook arkadaşlık ve paylaşım sitesinde hesabınız var ise ve kapak fotoğrafı seçmekte güçlük çekiyorsanız doğru yerdesiniz.Gözler, dilin söyleyemediğini anlatacak güce sahiptir.Sizler için en güzel anlamlı bakan, ağlayan gözler temalı facebook kapak resimleri seçip derledik.Sözü fazla uzatmayıp güzel bir sözle bitirmek istiyorum. Bir bakışın kudreti bin lisanda yoktur Bir bakış bazen şifa bazen zehirli oktur. Bir bakış bir aşığa neler neler anlatır Bir bakış bir aşığı saatlerce ağlatır. Bir bakış bir aşığı aşkından emin eder Sevişenler daima gözlerle yemin eder.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-01-2015, 15:16
Saat facebook kapak resimleri
Zaman facebook kapak fotoğrafları
Zaman su gibi akıp geçiyor… Hayatta geriye çeviremeyeceğimiz 2 şey vardır, biri ölüm diğeri ise zaman. Bu yüzden sevdiklerimizle zaman geçirmeli ve hayatın tadını çıkarmalıyız. Unutmamalıyız ki bir daha asla bu zamana dönmeyeceğiz. Sizler için hiçbir yerde bulamayacağınız çok özel zaman facebook kapak resimleri hazırladık. Lafı fazla uzatmayıp yazımı Necip Fazıl’ın “zaman” adlı şiirinden bir dörtlük ile bitireceğim. Resimlerimizi beğenmeniz dileğimizle…
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-01-2015, 21:20
 Hamile facebook kapak resimleri
Anne adayı facebook kapak fotoğrafları
Hamilelik bir kadının yaşayabileceği en güzel duygudur. Bir canlıyı içinde büyütmek; kanından, canından, ruhundan bir parça vermek demek. Hamilelikle birlikte kadınlarda değişen hormonlardan dolayı daha kadınlar daha duygusal ve daha alıngan olabiliyorlar. Anne adayının bu duygusallığı doğumdan sonrada sürebiliyor. Aslında anne olmak sadece doğurmakla da olmaz. Bir çok anne var ki doğurmamış fakat evlatlık edinmekle anne olmuş. İşte o anneler “her doğuran anne olamıyor” sözünü ispatlıyorlar. Sizde bir bebek bekliyorsanız ve facebook hesabınızda bu durumu duyurmak için bir resim kullanmak istiyorsanız, sizler için en güzel hamile, anne adayı facebook kapak resimleri hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-01-2015, 21:59
Gizemli gözler facebook kapak resimleri
Büyülü gözler facebook kapak fotoğrafları
Gözler bazen dille anlatamayacağımız bir çok şeyi anlatır. Bakışlar karşıdakini etkileyecek en büyük güçtür.Özelliklede gizemli, büyülü bakan gözler her şeyi anlatır ve her şeyi yaptırır. Lafı fazla uzatmayıp Victor Hugo’nun sözüyle bitirmek istiyorum.
“Bir bakışın kudreti bin lisanda yoktur. Bir bakış bazen şifa bazen zehirli oktur. Bir bakış bir aşığa neler neler anlatır. Bir bakış bir aşığı saatlerce ağlatır. Bir bakış bir aşığı aşkından emin eder. Sevişenler daima gözlerle yemin eder”.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-12-2014, 23:44
Kitap temalı facebok kapak resimleri
Kitap facebook kapak fotoğrafları
Kitap okumak bir tutkudur. Kitap okumayı seven kişiden zarar gelmez, kendi halinde, kendi dünyasındadır ve her zaman okumayan kişiden bir adım öndedir. Kitap insanı geliştirir ufkunu geliştirir. Kitap öyle bir dosttur ki, siz onu terk etseniz bile o sizi terk etmez olduğu yerde geri dönmenizi bekler. Sizde bir kitap severseniz, kitap okumaktan zevk alıyor ve her gittiğiniz ortama bu sevginizi taşıyorsanız eminiz ki facebook kapak resminizde de kitap temalı bir kapak fotoğrafı kullanmak istersiniz ve bunun için doğru yerdesiniz. Sizin için hazırlamış olduğumuz kitap temalı facebook kapak resimleri albümümüzde mutlaka size göre bir fotoğraf bulacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-12-2014, 11:14
Yağlı Boya Bayan Facebook Kapak Resimleri
Yağlı Boya Tablo Kapak Fotoğrafları
Yağlı boya resim sevmeyen az kişi vardır sanırım. Canlı, etkileyici ve çarpıcı etki yapan bir resim türüdür. Yıllarca yıpranmadan dayanabilmesi de diğer bir önemli yanıdır. Temizlenebilir, bakım yapılabilir, restore etmekte mümkündür. Yağlı boya teknikleri nedir? Yağlı boya resim yaparken değişik tekniklerde mevcuttur, fakat genellikle resim önce kurşun kalemle çizimi yapılır. Oval, kesik ve sert spatulalar bulunmalı. Boyaların karışımı yapılırken mutlaka palet kullanılmalı, tuvalin büyüklüğüne göre fırça ebatları seçilmeli. Boyalar ile birlikte yağ kullanılıp, fırçaların temizliğinde de aseton kullanılır. Sanat anlamında çok büyük değeri olan yağlı boya tablolardan facebook kapak fotoğrafları oluşturduk.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-07-2014, 20:38
Tesettürlü Bayan Facebook Kapak Resimleri
İslami facebook kapak fotoğrafları
Tesettür arapçadan örtünmek anlamına gelen “setr” kelimesinden türemiştir. Müslüman kadınlarına örtünmek farzdır. Tesettür giyim günümüzde çok modern giyim tarzlarıyla adeta modaya yön vermektedir. En başta örtünen insan örtüsünün manasını bilecek. Şeffaf bir kumaşla örtünme olmaz. Penye gibi vücuda yapışan bir kumaşla, yanar döner parlak renkli elbiseyle tesettür olmaz. Eğer müslüman bir kadın gösteriş amaçlı değil gerçekten allah için örtünüyorsa gösterişli ve dikkat çeken kıyafetlerden kaçınmalı, aksine sade dikkat çekmeyen kıyafetleri tercih etmeli. Eğer sizde tesettürlü bir bayansanız ve facebook kapak fotoğrafı olarak kapalı bayan resmi kullanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İnşallah sizin için hazırladığımız kapak resimlerini beğenirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-03-2014, 13:21
Facebook Melek Kapak Resimleri
Saflığın simgesi melekler
Melekler İslam dininde Allah’ın emirlerini yerine getirmek için yaratmış olduğu nurdan yaratılmış varlıklar olduğuna inanılır. Melek saflığı, kalp temizliğini, güzelliği temsil ederler. Siz de facebook kapak resminizde bu güzellikleri kullanmak istiyorsanız sizin için seçtiğimiz melekli kapak fotoğraflarına bakmanızı şiddetle öneririz.
Devamı
  • Yorumlar: 0