guzellik
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 3-04-2017, 21:53
Kategori: guzellik
Botoks etkili doğal maske
Doğal botoks maskesi
Yaşlanma sigara hava kirliliği stres menopoz gibi birçok faktör ile birlikte hücre düzeyinde serbest radikallerin üretimi artarak ciltteki kırışıklıklara sebep olmaktadır. İnsanlar için yaşlanma kaçınılmaz bir gerçektir. Fakat etkilerini azaltmak ve yaşlanmayı geciktirmek kişilerin elindedir.

Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-03-2017, 17:19
Kategori: guzellik
Brezilya fönü nedir?
Brezilya fönü ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevabı
Değişen Dünya ile birlikte insanlar güzelliklerini birinci planda olmak üzere dikkat etmeye başladılar. Kadın erkek fark etmeden herkes bakımlı görünmek istiyor. Tabii bu talep doğrultusunda her geçen gün yeni bir güzellik yöntemi çıkıyor. Bu yöntemlerden biri son yıllarda hızla yaygınlaşan Brezilya fönüdür. Bu yazımda sizlere Brezilya fönü ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını paylaşmak istiyorum.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-02-2017, 19:48
Kategori: saglik / guzellik
Evde organik şampuan nasıl yapılır?
Ev yapımı şampuan tarifi
Son zamanlarda herkesin doğal ve organik ürünlere yönelmesi ile birlikte evde kullanılan temizlik malzemeleri ve kişisel malzemelerin ne kadar doğal olduğu, içerisinde ne kadar katkı maddesi kullanıldığı konusu gündeme geldi. Daha önceki yazılarımızda sizlere evde kullanabileceğiniz doğal ve organik yiyecekten tutunda temizlik malzemesine kadar birçok tarif verdik. Bu yazımda ise sizlere ....
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-01-2017, 19:40
Kategori: guncel / saglik / guzellik
Evde elma sirkesi nasıl yapılır?
Evde sirke yapımı
Vücudumuzun sağlığı için yararlı bakterilere ihtiyacı vardır. Romatizmal hastalıklar, kanser, iltihap, alerjik hastalıklar, grip nezle gibi üst solunum yolu enfeksiyonlarında, zatürre bronşit gibi alt solunum yolu enfeksiyonlarında, obezite ve diyabet gibi pek çok hastalıkta hem önleyici hem koruyucu hem de tedavi edicidir. Bu yüzden probiyotikler beslenmemiz açısından önemli rol oynamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-01-2017, 21:30
Kategori: guzellik
Doğal yöntemlerle kepeği yok etmenin yolları
Aspirinle kepekten kurtulun
Yaş ve cinsiyet gözetmeksizin Herkesin başına gelebilecek kepek sorununa doğal bir çözüm sunmak istiyorum. Kepek sorunu yaşayanlar evde kolaylıkla hazırlayabilecekleri karışım ile hem saçınızda bulunan kepeklerden kurtulacak hem de saçın nemlenip güçlenmesini sağlamış olacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-11-2016, 21:51
Kategori: guzellik
Peeling nedir? Nasıl yapılır?
Evde doğal Peeling nasıl hazırlanır?
Şüphesiz ki hepimizin hayali lekesiz, pürüzsüz ve parlak bir tene sahip olmaktır. Peeling yaparak bu hayalimizi gerçekleştirmek mümkündür. Bu yazımızda sizlere peelingin ne olduğunu, ne işe yaradığını, nasıl kullanıldığını ve evde doğal malzemelerle nasıl hazırlandığını anlatmak istiyorum.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-11-2016, 20:42
Kategori: guzellik
Evde, doğal makyaj ürünleri nasıl yapılır?
Organik makyaj nasıl yapılır?
Her evin olmazsa olmazı kakao, nişasta ve mutfakta bulunan diğer malzemelerle güzellik ürünleri hazırlayabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere evde doğal ürünlerle makyaj malzemesi yapımı tarifi vereceğiz. Evde bulunan malzemelerle allık fondöten görüş hazırlayabilirsiniz. Makyaj malzemelerini renklendirmek için ise sebzelerin renkleri kullanarak doğal ürünler hazırlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-11-2016, 00:41
Kategori: bitki / guzellik
Defne Sabunu Nasıl Yapılır?
Defne Sabunun Faydaları Nelerdir?
Defne sabunu nedir? Defne sabunu nasıl yapılır? Defne sabununun faydaları nelerdir? Defne sabunu, defne tohumu yağı kullanılarak yapılmaktadır. Defne sabununun içeriğinde defne tohumu yağı ne kadar çoksa, defne sabunu o kadar kaliteli olarak değer görmektedir. Defne sabunun nasıl yapıldığını sizlere tarif etmeye çalışalım.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-11-2016, 20:40
Kategori: guzellik
CC krem nedir?
CC krem ne işe yarar?
Kozmetik sektörünün gelişmesiyle beraber her geçen gün yeni bir ürün piyasaya sürülmektedir. Güzellik sektörü oldukça ilgi gören bir sektör olduğundan oldukça hareketlidir. Her geçen gün yeni bir ürünün piyasaya çıkmasıyla beraber kafalar karışmaktadır. Bu yazımızda sizlere bir süre önce piyasaya sürülen ve adını oldukça sık duyduğumuz gece kremi ne işe yaradığını ve nasıl kullanıldığını anlatmak istiyorum.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-07-2016, 00:29
Kategori: guzellik
Tırnak mantarlarının oluşmasını nasıl önlerim?
Tırnak mantarını önlemek için ipuçları?
Tırnak mantarı birçok insanda çok sık rastlanan bir sorundur. Tırnak mantarları genellikle ayak tırnaklarında daha çok görülmektedir. Ayak tırnaklarında oluşan mantarın sebebi ise ayakları sıkan, topuklu ayakkabılar, naylon çoraplar, ayakların ayakkabının içerisinde uzun süre havasız kalması ve terlemesi, havuzda ve duşta çok fazla kalınması gibi sebeplerdir.
Devamı
  • Yorumlar: 0