Kapak Resimleri » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 26-12-2016, 07:05
Kategori: Kapak Resimleri / ozel
2017 Yılı Facebook Kapak Fotoğrafları
2017 Yılbaşı Facebook Kapak Resimleri
2016 yılını uğurlarken, 2017 yılının herkes için sağlık, mutlu ve başarı ile dolu olmasını diliyoruz. 2017 yılının herkese şans getirmesi dileğiyle. 2017 yılı Facebook fotoğrafları sizler için hazırladık. 2016 Yılında ülkemizde yaşanan acıların 2017 yılında yaşanmaması dileğiyle. 2017 yılının çok güzel geçmesi dileğiyle...
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-12-2016, 06:53
Kategori: Kapak Resimleri / ozel
2017 Yılı Facebook Kapak Resimleri
Yeni Yıl Facebook Kapak Fotoğrafları
Yeni bir yıla daha merhaba derken 2016 yılını bitirmiş bulunmaktayız. Özellikle ülkemiz için hep acılarla dolu bir yıl geçirdik diyebiliriz. Darbe, terör ve bombalı saldırılarda kaybettiğimiz şehitlerimiz. 2016 Yılını sanırım böyle anacağız. Ekonomi veya diğer yönlerden de iyi geçen bir yıl diye hatırlamayacağız. Temmuz ayında yaşanan olay nedeniyle yaz aylarında tatili bile birçoğumuz yaşayamadık diyebiliriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-12-2015, 01:10
Kategori: Kapak Resimleri / ozel
En Çok Begenilen Facebook Kapak Resimleri
En Beğenilen Facebook Kapak Fotoğrafları
Facebook profilinizde yeni yılı sizde kutlamak isterseniz sanırım. Yeni yıl paylaşımları da yapmalısınız tabiki ama profilinizin kapak fotoğrafını da değiştirmek güzel olur diye düşünüyoruz. Sizler için hazırladığımız en güzel kapak resimlerini dileriz beğenirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-12-2015, 01:24
Kategori: Kapak Resimleri / ozel
2016 Yılı Facebook Kapak Resimleri
2016 Yılı Facebook Kapak Fotoğrafları
2016 Yılına girerken siz ziyaretçilerimiz için birşeyler yapmak istedik. Yediharika web site ziyaretçilerimiz için hazırladığımız yeni yıl Facebook kapak resimlerini incelemenizi tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-08-2015, 01:44
Kategori: Kapak Resimleri / ozel
30 Ağustos Zafer Bayramı Facebook Kapak Resimleri
30 Ağustos Zafer Bayramı Facebook Kapak Fotoğrafları
30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetler Günü olarak kutlanan bu gün, 30 Ağustos 1922'de Başkomutanlık Meydan Muharebesinin kazanıldığı büyük zaferin yıldönümüdür. Yasa ile kabul edilmiş olan resmi en büyük bayramımızdır. Resmi ve özel kuruluşlarında katıldığı ve hatta Silahlı Kuvvetlerin katılımı ile daha da önem kazanan bir merasim uygulanmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-05-2015, 03:36
Kategori: Kapak Resimleri / spor
Galatasaray 4. yıldız Facebook Kapak Resimleri
Galatasaray 4. Yıldızı Taktı, Galatasaray 20. Şampiyonluğunu aldı
Galatasaray 2014-2015 yılı sezonunda şampiyon oldu. 2014-2015 Sezonuna İtalyan Teknik Direktör Prandelli ile başlayan Galatasaray kötü bir başlangıç yaptı. Şampiyonlar Ligi grubundaki maçlarında avaraj takımı olan ve aldığı bir puanı son dakikalarda attığı gol ile alan Galatasaray, Türkiye Süper Ligi'ine de çok kötü bir başlangıç yaptı.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-03-2015, 20:58
Kategori: Kapak Resimleri / ozel
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Facebook Kapak Resimleri
Emekçi Kadınlar Günü Facebook Kapak Fotoğrafları
Ve biz kadınlar...Nazım'ın dizelerinde, sofradaki yeri öküzümüzden sonra gelen, Duygu Asena'ya göre; adı olmayan kadınlarımız... Biz kadınlar; erkeğin kaburga kemiğinden yaratıldığı ileri sürülen, Adem'i Cennet'den kovdurtan Havva'nın kızları... Biz kadınlar; zorda kaldığında kendini savunurken ya da erkeğine saldırırken, dişiliğini de kişiliğini de silah diye kullanan biz kadınlar, cins-i latifler... Gözyaşlarıyla erkeği kaçırtan da kandıran da... Dilberliğiyle erkeği ağlatan da, aldatan da... Biz kadınlar; sınırsızca kıskanç, kaprisli, ama sınırsızca sevecen, özverili... Öldüren de, güldüren de... Rezil de eden, vezir de eden...Biz kadınlar; eksik etek, kaşık düşmanı... Biz kadınlar; erkeğin baştacı, gönül yoldaşı... Biz kadınlar; ne alabildiğince özgür, ne de ezik... İşte böyle bir yerlerde... (Alıntı) Dünya emekçi kadınlar günü facebook kapak resimleri için albümümüze göz atınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-02-2015, 00:02
Deniz, Göl, Şelale Manzaralı Facebook Kapak Resimleri
Manzara facebook kapak fotoğrafları
Hepimiz aynıyızdır, bir manzara resmi görmek bile içimizi ferahlatır, bir anlık bile olsa sıkıntılarımızı unutturur ve bizi çok uzaklara o fotoğraftaki yerlere alıp götürür. Bir göl manzarası, puslu, sisli bir manzara içinde ya da deniz kıyısında bir kumsal, kıyıya vuran bir dalga belkide bir nehir üzerinde yapılmış tarihi köprü… Bunlara bakmak kimi rahatlatmaz ki. Sizde manzara fotoğraflarını seviyorsanız ve facebook hesabınızın kapak resminde manzara temalı kapak fotoğrafları kullanmak istiyorsanız, albümümüze mutlaka göz atınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-02-2015, 03:37
Çocuk Temalı Facebook Kapak Fotoğrafları
Çocuk Konulu Kapak Resimleri
Çocuklarla ilgili herşey güzel gelir insana. Aslında herşeyin küçüğü güzeldir deriz ama gerçekten çocuklar bambaşkadır. Sevimliğinin yanında taklitleri ile kendilerini daha da çekici kılmaları, sevecen, masum ve doğallığı ile bozulmamışlığı. Sevmeye doyamadığımız en güzel canlılardır. Sizlerde çocukları çok seven biri iseniz facebook profil kapak resminiz ile paylaşarak bunu arkadaşlarınıza gösterin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-02-2015, 22:30
Feminist facebook kapak resimleri
Güçlü kadın facebook kapak fotoğrafları
Feminist olmanın aslında cinsiyeti yok. Zaten feminizm kadın erkek ayrımcılığını ve erkeğin kadından üstün gösterilmesinin karşısında duran bir harekettir. Feminizm, kadın ve erkeğin eşit olduğunu ve asla kimsenin kimseden daha güçlü olamayacağını, kimsenin kimseyi ezme ya da taciz etme hakkının olmadığını savunan bir oluşumdur. Toplumumuzdaki kadına yönelik şiddetin üst boyutlarda olduğu şu günlerde bence kadın erkek demeden herkesin feminist düşünce içerisinde olması ve kadınların bir cinsel obje olmadığını savunması gerekir. Sizler için hazırlamış olduğumuz feminist facebook kapak resimlerini kullanarak sizde facebook hesabınızda bu düşüncenizi resimli olarak belirtebilirsiniz. Kadınların özgür yaşayacağı bir topum olmamız dileğimle…
Devamı
  • Yorumlar: 0