araba » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 28-01-2015, 12:57
Bisiklet sevenler facebook kapak resimleri
Bisiklet facebook kapak fotoğrafları
Bisiklet birçok kişi için tutkudur. Bisiklet kafa dinleme, huzuru bulmadır. Bisiklet tutkunları bilirler ki, bisiklet kullanırken insan bütün dertlerini unutur, uçuyormuş gibi bir hisse kapılır. Bir çok kişinin hayalidir, küçük bir kasabaya yerleşmek, minik, şirin ve bahçeli bir evde oturmak, her yere bisikletle gitmek yani huzur içinde yaşamak. Tabi ki bisikletin en olumlu özelliği de, diğer ulaşım araçlarından farklı olarak doğayı kirletmeden ulaşım sağlıyor. Siz de bisiklet tutkunu iseniz ve bu tutkunuzu facebook kapak fotoğrafınızda belirtmek istiyorsanız albümümüzde mutlaka size uygun bir resim bulacaksınız.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 23-12-2014, 21:59
Deniz Kuvvetleri gemilerinin Facebook kapak resimleri
Donanmamızın Savaş Gemilerinin Facebook Kapak Fotoğrafları
Türk Silahlı Kuvvetleri'mizin gücünü Dünya'da bilmeyen yoktur sanırım. Biz Türklerin geçmişi olarak tüm dünyada da savaşcı kimliğimizle tanınmaktayız. Ülkemizin üç tarafının denizlerle çevrili olmasından dolayıdır ki, Deniz Kuvvetleri'ne ait olan Donanma'mız da çok önemlidir. Artık kendimize ait savaş gemisini yapma girişimimiz sonuç verdi. Milli Gemi (Milgem) projesi kapsamında TCG Heybeliada ve TCG Büyükada gemilerimizle ilk adımları da attık. Türk savaş gemileri ile ilgili facebook kapak resimlerini sizler için hazırladık.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 19-11-2014, 11:24
Türk Hava Yolları Facebook Kapak Resimleri
Anadolu Jet, Atlas Jet, Pegasus Hava Yolları Kapak Fotoğrafları
Türk Hava Yolları 1933 yılında 5 uçak ve 23 koltuğu ile hizmete başlamıştır. Özellikle son yıllarda göstermiş olduğu atılımla dünyadaki sayılı hava yolu şirketleri arasında ilk sıralardadır. Türkiye'de 41 havalimanı olmak üzere, dünyada ise 105 ülkede 202 havalimanı olmak üzere 243 sefer sayısı mevcuttur. Bu özellikleriyle dünyadaki havayolları içerisinde 4. sıradadır. Avrupanın en iyi havayolu olmasının yanında dünya genelinde ise 9. sıradadır. Ve diğer özellikleriyle de birçok yüksek derecesi ve ödülü bulunmaktadır. Anadolu Jet isminde de diğer bir şirket adı altında da faaliyet göstermektedir.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 18-11-2014, 22:33
Solo Türk Facebook Kapak Resimleri
Solo Türk Facebook Kapak Fotoğrafları
Solo Türk ana hava akrobasi gösteri takımıdır. Ülkemizin gururu Türk Yıldızları gibi Türk pilotlardan oluşan gösteri takımı ilk kez Türk Hava Kuvvetlerinin 10. Yıl etkinliklerinde ortaya çıkmış ve gösterilerini sergilemiştir. Bu etkinlik 15 Nisan 2011 tarihinde sergilenen bu gösteri Ankara’da Akıncı Hava Üssünde yapılmıştır. Solo Türk gösterilerini F-16 uçakları ile gerçekleştirmektedir. Yüksek, alçak ve yatay gösteri paketleri olmak üzere 3 adet gösteri paketi vardır.Gösteri paketlerinin birbirinden farkı feet yüksekliğidir Türkiyemizin gururu Solo Türk facebook kapak fotoğraflarını, sizler için hazırlamış olduğumuz albümümüzde bulabilirsiniz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 18-11-2014, 20:40
Türk Yıldızları Facebook Kapak Resimleri
Türk Yıldızları Facebook Kapak Fotoğrafları
Türkiye Cumhuriyetini temsil adına kurulmuş olup, amacı ise Türk Silahlı Kuvvetlerine güven duygusunu ve havacılığa olan sevgiyi arttırmak amacını gütmektedir. Türkiye Cumhuriyeti'nde kurulan 7. akrobasi timi olan Türk Yıldızları 1992 yılında kurulmuştur. Bundan önceki 6 akrabosi 1952- 1971 yılları arasında farklı isimlerle faaliyet göstermiştir. Önceki 6 tane akrabosi timinin adları sırasıyla şöyleydi. Milli, Uçan Kuğular, Akrep, Yarasalar, Kartal ile Akrotim isimleri ile anılıp bu isimlerle ülkemizde ve yabancı ülkelerde gösteriler yapmışlardır. Azerbeycan'da 2001 yılında yaptığı gösteride 1 milyondan fazla izleyiciye gösteri yapmış olup, dünyada bir gösteride en fazla seyirciye gösteri yapan tek akrobasi timidir. Dünyada tek olma özelliği sadece seyirci konusunda değil; 8 Süpersonik (ses üstü) uçak ile gösteri yapan tek ve ilk akrobasi timidir. Türk Yıldızları ile Türk Milleti olarak ne kadar gurur duysak azdır.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 2-10-2014, 06:42
Motorsiklet facebook kapak resimleri
Motorsiklet tutkunları facebook kapak resimleri
Motorsiklet çok kişi için araç değil tutkudur. Motorsiklet tutkusu olan insanlar hız ve heyecanı seven, deyim yerindeyse motorsikletine aşık olan insanlardır. Adrenalin onlar için vazgeçilmezdir. Motorsiklet ile ilgili her bilgiyesahip, gündemde motorsikletler ile ilgili ne yenilikler varsa takip eden ve grup kurup birbirleriyle bilgi alışverişi yapan kişilerdir. Eğer sizde bir motorsiklet tutkunuysanız ve facebook kapak resminizde motorsiklet fooğrafı kullanmak istiyorsanız sizin için hazırlamış olduğumuz kapak resimlerimize mutlaka göz atınız.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 8-07-2014, 18:04
Vosvos Facebook Kapak Resimleri
Kaplumbağa Kapak Resimleri, Volkswagen Facebook Kapak Fotoğrafları
Kaplumbağa, Volkswagen veya bir diğer adı ile vosvos olarak adlandırılan arabalar, 1938-1974 yılllarında Almanya'da üretime başlamış olup, 1974 yılından sonra da Meksika ile Brezilya'da 2003 yılına kadar üretilmiştir. Ateş Böceği Herbie film serisine de konu olan vos vos en uzun süre üretim yapılan araç konumundadır. Yolda seyir halinde iken vosvos sürücüleri birbirlerini tanımasalarda far söndürerek selamlaşırlar. Ve Vosvos tutkunu milyonlarca kişi için kapak fotoğraflarınızı renklendirelim istedik.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 16-02-2014, 19:33
Otomobil Markaları ve Logolarıyla Facebook Kapak Fotoğrafları
Türkiye'de Tercih edilen Bazı Otomobil Markalarıyla Facebook Kapak Fotoğrafları
Otomobil kullanmak ve yolculukları sevenler için bazı markaları sizler için sitemize ekledik. Facebook kapağınızda kalacak resimler ama yinede size yolunuz açık olsun demeliyiz, iyi yolculuklar
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 10-02-2014, 16:06
Otomobil Kapak Fotoğrafları
Hoşunuza Gidecek Diye Düşündüğümüz Facebook Otomobil Kapak Resimleri
Günümüzde artık lüks olmayan ve ihtiyacımız halini alan otomobillerin bazılarını sizler için bir araya getirdik. Tabiki bu otomobiller ihtiyaç diyebileceğimiz tür değil,
Gerçek hayatta herkesin ulaşabileceği otomobillerden değiller.;-) Biz ancak Otomobil tutkunlarının Facebook Profilleri için hayırlı olsun diyelim
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 7-02-2014, 17:09
Muhteşem Otomobil Kapak Fotoğrafları
Birbirinden Güzel Otomobil resimleriyle Kapak Resimleri
Tunning ( Değiştirme, Modifiye, Tasarlama) edilmiş otomobil resimleriyle profil kapak resminizde bir değişiklik yapmaya ne dersiniz?
Devamı
 • Yorumlar: 0