renkli » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 4-01-2015, 01:39
Kırmızı Facebook Kapak Resimleri
Kırmızı Tema Kapak Fotoğrafları, Kırmızı Temalı Facebook Kapak Resimleri
Kırmızı temalı facebook kapak resimleri Kırmızılı facebook kapak fotoğrafları Günümüzde en çok tıklanan konuların başında facebook kapak fotoğrafları gelmektedir. Bunun sebebi ise herkesin aynı kapak resimlerini kullanmaya başlaması ile birlikte farklı kapak resimleri arayışı. Farklı kapak resimleri arayanlar için sitemiz tüm hızıyla çalışmalarına devam ediyor. Sizde farklı facebook kapak resimleri arayışında iseniz doğru yerdesiniz. Sizler için kırmızı temalı facebook kapak resimleri hazırlayarak kapak fotoğrafınızda farklı bir tarz yaratmanıza yardımcı olmak istedik. Beğenmeniz dileğimizle…
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 18-11-2014, 21:12
Turkuaz facebook kapak resimleri
Turkuaz renkli facebook kapak fotoğrafları
Turkuaz yeşile çalan, açık mavi renktir. Bütün renklerin arasında farklı enerjisi olan bir renktir. Adını Akdeniz'in renginden alan turkuaz huzur ve canlılık veren bir renktir. Kullanıldığı mekana ayrı bir hava verir. Özellikle turkuaz renkli yastıklar kullanıldığı mekanda canlılık ve ferahlık sağlar. Gün içerisinde turkuaz renkli bir giysiyi ya da takıyı tercih etmek gün boyunca zinde ve enerjik olmanızı sağlar. Sizde turkuaz rengi çok seviyor ve facebook kapak fotoğrafınızda bu rengi kullanmak istiyorsanız albümümüzde mutlaka size göre bir fotoğraf bulacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-10-2014, 18:48
Duman temalı facebook kapak resimleri
Dumanlı facebook kapak fotoğrafları
Birçok kişi farklı olmayı tercih eder. Sıradışı olmak, herkesten farklı şeyler yapıp farkını ortaya koymak hoşuna gider. Sizler için hazırlamaya devam ettiğimiz facebook kapak fotoğraflarında bu sefer sıradışı kişiler için, farklı bir konu olan duman temalı facebook kapak resimleri hazırladık. Değişik teknikler kullanılarak ve farklı açılardan çekilerek hazırlanan duman resimleri etkileyici bir izlenim bırakıyor. Fazla söze gerek yok, sizin için hazırlamış olduğumuz kapak fotoğraflarını beğenmeniz dileğimizle…
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-10-2014, 21:46
Gökkuşagı facebook kapak fotoğrafları
Rengarenk gökkuşağı facebook kapak resimleri
Gökkuşağının oluşumu ; güneş ışınlarının yağmur damlaları ve sis bulutları tarafından kırılması, yansıtılması ve dağıtılması sonucu meydana gelir. Büyük damlalardan oluşan kuşaklar daha belirgin ve net gökkuşakları oluşturur, küçük yağmur damlalarının ise belirginliği daha az ve geniş bir gökkuşağı oluşturduğu görülür. Yağmur damlaları ışığı renkerine ayıran bir prizma görevi görmektedir. Gökkuşağı…
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-06-2014, 22:27
Beyaz Renkli Facebook Kapak Resimleri
Saflığın simgesi beyaz…
Beyaz renk hepimiz için aynı duyguları ifade eder. Saflığın, temizliğin, masumiyetin, iyi niyetin simgesidir. Belki de o yüzdendir ki genç kızlarımız evlenirken beyaz giymeleri gelenek olmuştur. Aynı zamanda huzur ve güven veren bir renktir. Kullanıldığı mekanlara daha geniş ve daha ferah bir hava verir. Işığı yansıtan beyaz bütün renklerle uyum sağlayan tek renktir. Araştırmalara göre beyaz rengi seven insanlar genellikle temiz kalpli, güvenilir, hayal dünyası geniş ve istikrarlı kişilerdir. Sizde beyaz rengi seviyorsanız, sizin için hazırladığımız beyaz renkli facebook kapak resimlerimize bakmadan geçmeyin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-05-2014, 11:14
Kahverengi Facebook Kapak Resimleri
Kahverengi en güzel facebook kapak resimleri
Kahverengi toprağın, yani bereketin, sıcaklığın, yeniden doğuşun rengidir. Kahverengi huzur veren içimizi ısıtan sıcak bir renktir. Aynı zamanda toprak rengi olduğundan hüznünde rengidir. Bize kaybettiklerimizi ölümü de hatırlatır. Özlemin rengidir. Sizin için facebook kapak fotoğraflarınızda kullanabileceğiniz en güzel kahverengi resimler derledik.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-04-2014, 01:07
Pembe Kapak Resimleri
Pembe Renkteki Kapak Resimleri
Pembe küçüklüğümüzde hayalimizdeki bir şekerin rengi olur ve yaşımız ilerledikçe pembe renk eksilmez hayatımızdan. Hayallerimizin rengi olur, hayallerimizi süsler. Pembe aslında hep güzel görebilmenin anlamı olur. Aşk olarak düşününce onu görebilmeyi hayal etmek olur, hasret bitince pembe o an herşeydir. O an istenen bir şey olmaz, yanında olması yeterlidir. Evlenince evin ve panjurların rengi olması için hayaldir, aslında hayal rengi mi demeliyiz? Pembe renk kapak resimlerini sizler için sunuyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 29-04-2014, 21:26
Yeşil Renkli Facebook Kapak Resimleri
En güzel yeşil renkli facebook kapak resimleri
Yeşil doğanın rengidir. Bu yüzdendir ki insana huzur verir. Gençliği ve yeniden canlanmayı çağrıştırmakla birlikte uyumun rengi olarakta bilinir. Yeşil renk üretkenliği arttırıcı etkisi olduğundan çalışma ortamlarında kullanılabilir. İnsanı rahatlatan ve huzur veren özelliğinden dolayı hastane ve klinik gibi merkezlerde de sıkça kullanılan bir renktir. Sizde yeşilin rahatlatıcı etkisinden faydalanmak istiyor ve facebook kapak resminizde bu rengi görmek istiyorsanız sizin için derlediğimiz yeşil renk facebook kapak fotoğrafları albümümüzdeki resimlere mutlaka göz atın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-04-2014, 20:20
Turuncu Renkli Facebook Kapak Resimleri
En güzel turuncu facebook kapak resimleri
Kırmızı ile sarı rengin karışımıyla ortaya çıkan ara ve sıcak renktir. Turuncu heyecan, enerji ve mutluluk verici özelliğiyle bilinen bir renktir. Giyimde kullanıldığı zaman hem giyen kişiye hem de çevresindekilere neşe ve enerji verir. Sarı ve kırmızının karışımıyla ortaya çıkan renk; iki canlı renkten aldığı enerji ile metabolizmayı hızlandırıcı etkiye sahiptir. Çalışırken dikkat dağıtabileceğini düşünerek çalışma ortamlarınızda yoğun olarak değil küçük objeler olarak kullanmanı daha iyi olacaktır. Sizde bu enerji ve neşe veren rengi facebook kapak fotoğraflarınızda kullanmak istiyorsanız mutlaka sizin için derlediğimiz fotoğraflara göz atın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-04-2014, 18:58
Kırmızı Facebook Kapak Resimleri
En güzel kırmızı facebook kapak resimleri
Kırmızı renklerin arasında en sıcak olandır. Hareketliliği, gençliği ve enerjiyi ifade eder. Aynı zamanda aşkın rengidir. Kırmızı diğer renklere göre en fazla fark edilen renktir bu yüzden dikkat çekicidir. Dikkat çekici özelliği olduğu için uyarı levhalarında kullanılır. Kırmızı mekanlar dikkat çekici özelliğinden dolayı insanı huzursuz eder, fakat küçük vurgular mekanı güzelleştirir. Sizde facebook kapak fotoğrafınızda kırmızıyı kullanmak istiyorsanız sizin için derlediğimiz resimlere mutlaka göz atın.
Devamı
  • Yorumlar: 0