yer-unlu » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 21-01-2015, 21:49
Ali İsmail Korkmaz facebook kapak resimleri
Ali İsmail Korkmaz Fecebook kapak fotoğrafları (Ali İsmail Ölümsüzdür)
Ali İsmail, 18 Mart 1994’te Hatay’da doğdu. Taksim gezi parkı direniş yürüyüşüne katıldığı sırada, yürüyüşe müdahale eden polisler ve karşıt görüşlü gruplar tafrafından darp edilmesi sonucu 19 yaşında hayata gözlerini yuman üniversite öğrencisiydi. Ali İsmail Korkmaz darp edildikten sonra gittiği hastanede tedavi edilmemiş eve gönderilmiş ve daha sonra başına aldığı darbelerden dolayı girdiği komada 38 gün yaşam savaşı verdikten sonra hayata gözlerini yummuş. Ali İsmail o günden bu yana direnişin simgelerinden biridir. Eğer sizde bu olaydan etkilenmiş ve facebook kapak fotoğraflarınızda Ali’nin resimlerini kullanmak istiyorsanız sizler için Ali İsmail Korkmaz facebook kapak resimleri hazırladık. Ali İsmail’e allahtan rahmet diliyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-12-2014, 15:12
Recep Tayyip Erdoğan facebook kapak resimleri
12. Cumhurbaşkanı facebook kapak fotoğrafları
Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Cumhuriyetinin 12. Cumhurbaşkanıdır. 26 Şubat 1954 yılında İstanbul’un Kasımpaşa semtinde dünyaya geldi. 18 yaşında siyasete adım attı. Siyasi hayatında birçok başarıya imzasını attı. Cumhurbaşkanı olmadan önce 11 yıl boyunca başbakanlık aynı zamanda Adalet ve Kalkınma partisinin genel başkanlığını yaptı. 4 Temmuz 1978’de eşi Emine Erdoğan ile evlendi. 2 kız 2 erkek olmak üzere 4 çocuğu vardır. Ülkede bazı topluluklar tarafından kabul edilmese de Türkiye’de büyük bir kesimin sevgisini kazandı. Sizde Recep Tayyip Erdoğan hayranı iseniz ve facebook kapak resminizde bu sevginizi göstermek istiyorsanız albümümüze mutlaka göz atınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-11-2014, 19:11
Ahmet Kaya Facebook Kapak Resimleri
Ahmet Kaya facebook kapak fotoğrafları
Ahmet Kaya 1957 yılında Malatya’da doğdu. Sanatçı 6 yaşında babasının hediye ettiği bağlamayla müzikle tanıştı ve kendini geliştirerek önce arkadaş gruplarında daha sonra toplantılarda derken tanınmaya başladı. İlk kasetini 1985 yılında “ağlama bebeğim” adı ile çıkardı. Ahmet Kaya yapmış olduğu başarılı besteleri ve kaset çalışmalarıyla milyonlarca hayran kitlesine sahip oldu. Yaptığı kasetler satış rekorları kırdı. 2000 yılında Paris'te dünyaya gözlerini yumdu. Sizde Ahmet Kaya hayranı iseniz ve facebook kapak resminizde Ahmet Kaya fotoğrafları kullanmak istiyorsanız albümümüze mutlaka göz atınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-10-2014, 20:01
Yeşilçam facebook kapak resimleri
Eski türk filmleri facebook kapak fotoğrafları
Yeşilçam 1950’li yıllardan sonra gelişen türk sinemasının şimdiye kadar çekilmiş en güzel filmleri, klasikleridir. Çoğumuz izlerken unutamadığımız hatıraları anımsayıp kendimizden birşeyler bulmuşuzdur. Yeşilçam filmlerini seyrederken kendimizden geçip sanki onların yanındaymış gibi filmdekilere laf attığımız, akıl vermişliğimiz bile vardır birçoğumuzun. Kadir İnanır, Türkan Şoray, Filiz Akın, Hülya Koçyiğit, Fatma Girik, Sadri Alışık, Tarık Akan, Cüneyt Arkın, Gülşen Bubikoğlu ve bu liste çok değerli sanatçılarımızla uzayıp gider. Hepimizin unutamadığı kimi zaman güldüren, kimi zaman ağlatan bir klasik yeşilçam filmi ve o filmlerin replikleri vardır. Sizde bir yeşilçam tutkunuysanız ve facebook kapak resminizde bir yeşilçam resmi kullanmak istiyorsanız lütfen albümümüze göz atınız. Mutlaka size göre bir kapak fotoğrafı bulacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-09-2014, 20:11
Tarkan Facebook Kapak Resimleri
Tarkan Kapak Fotoğrafları
Tarkan Tevetoğlu, 1972 Almanya'da doğmuş, 1986 yılından sonra Kocaeli'nin Karamürsel ilçesinde yaşamaya başladı. Müzik eğitimini de Karamürsel'de almaya başlamıştır. 1992 yılında çıkardığı ilk albüm olan "Yine Sensiz" ile profesyonel müzik hayatına başladı. İlk albümüdeki "Kıl Oldum" şarkısıyla tanınmaya başladı. 1994 yılında ise ikinci albümü olan Aacayipsin, daha sonra ise "Ölürüm Sana" albümüne imza attı. Bu albümündeki "Şımarık" şarkısı ile ise dünya listelerinde yer aldı. Daha sonra "Tarkan" albümü ile dünyanın birçok yerinden ödülleri topladı. Birçok tanınmış şarkıya imza atmış, sadece ülkemizde değil, dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip bir sanatçımız olmuştur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-07-2014, 16:59
Serenay Sarıkaya Facebook Kapak Resimleri
Medcezir Facebook Kapak Fotoğrafları
Serenay Sarıkaya 1 Temmuz 1991 Antalya doğumlu. Ünlü oyuncu 16 yaşında rol aldığı plajda filmi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Daha sonra rol aldığı adanalı dizisi ile çıkış yapmış ve şu anda Çağatay Ulusoy ile beraber rol aldığı medcezir dizisi ile kariyerinin zirvesini yaşamaktadır. Sizde medcezir dizisi ve Serenay Sarıkaya hayranlarından biri iseniz sizler için hazırladığımız facebook kapak resimlerimiz tam size göre. İyi seyirler…
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-07-2014, 09:28
Birce Akalay Facebook Kapak Resimleri
Birce Akalay facebook kapak fotoğrafları
Birce Akalay 1984 doğumlu güzel oyuncu, tiyatro eğitimini tamamlayarak oyunculuk hayatına başladı. 2004 yılında katıldığı güzellik yarışmasında Türkiye üçüncüsü olduktan sonra kariyerinde yükseliş başladı. Birçok dizi ve filmde rol alan Birce Akalay şu günlerde “Küçük Ağa” dizisinde gösterdiği performansla gündemde. Sizde Birce hayranıysanız, facebook kapak resimlerimize bakmalısınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-07-2014, 15:41
Türkan Şoray Facebook Kapak Resimleri
Türkan sultan facebook kapak fotoğrafları
Türkan Şoray (28 Haziran 1945,İstanbul) Ünlü oyuncu, senarist ve yönetmen olan Türkan Şoray türk sinemasında “sultan” olarak anılmaktadır. 1960’lı yıllarda sinema hayatına başlamış ve başarılarıyla bir çok ödül almıştır. Toplamda 222 filmde rol alan oyuncu dünyanın en çok film çeviren kadın oyuncusu ünvanına sahiptir. Güzelliği ve asaleti ile herkesi kendine hayran bırakmıştır. Sizde türkiye ve yurtdışında milyonlarca hayrana sahip olan ünlü oyuncunun hayranıysanız ve onun resimlerini facebook profilinizde kullanmak istiyorsanız sizler için hazırlamış olduğumuz kapak fotoğraflarını beğenmeniz dileğimizle.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-07-2014, 15:27
Marilyn Monroe Facebook Kapak Resimler
Marilyn Monroe kapak fotoğrafları
Marilyn Monroe (1 Haziran 1926-5 Ağustos 1962) Amerikalı ünlü yıldız şarkıcılık, modellik ve film yıldızı olarak meşhur oldu. 20. Yüzyılılın en ünlü sinema yıldızlarından biri. Marilyn kendini yıllar boyunca küçük rollerde gösterdikten sonra güzelliğinin farkedilmesiyle 1950 ve 1960’lı yıllarda kariyerinin zirvesini yaşadı. Fakat güzelliğine, ününe ve peşinden koşan binlerce hayranı olmasına rağmen yalnız olduğunu düşünüyordu. Yine yalnız olduğunu düşündüğü bir gün bol miktarda uyku hapı alarak 36 yaşında hayatına son verdi. Ölümüne rağmen ünü artmaya devam etti ve bugün bile birçok ünlü tarafından taklit edilmekte. Sizde bir Marilyn Monroe hayranıysanız ve facebook profilinizde resimlerini kullanmak istiyorsanız mutlaka sizler için hazırladığımız “Marilyn Monroe facebook kapak resimleri” albümümüze göz atın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-03-2014, 00:02
Ebru Gündeş Kapak Fotoğrafları
Ebru Gündeş Facebook Kapak Resimleri, Ebru Gündeş Kimdir?
1993 Yılındaki hala hafızlaramızda bulunan "Tanrı Misafiri" isimli ikinci albümü ile milyonluk satışa imza atmış, dikkatleri üzerinde toplamıştır. 1974 İstanbul doğumlu sanatçı Ebru GÜNDEŞ güzel sesi ile birçok ödülün de sahibi olmuştur. Demir Attım Yalnızlığa, Tanrı misafiri, Tatlı bela, Ben daha büyümedim, Kurtlar Sofrası, Sen Allah'ın Bir Lütfusun, Dön Ne Olur, Ahdım Olsun, Şahane, Bize Bu Yakışır, Kaçak, Evet, Beyaz ve son olarak 13,5 isimli albümlere imza atmıştır. Dizi oyunculuğu ve TV programcılığı da yapan sanatçının oldukça çok hayran kitlesi vardır. Sizler için Ebru GÜNDEŞ'e ait facebook kapak fotoğraflarını derledik. Seçimlerimizi dileriz sizlerde beğenirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0