profarkli » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 31-05-2015, 20:30
Galatasaray 4 Yıldız Profil Fotoğrafları
4 Yıldızlı Galatasaray Profil Fotoğrafları
2015 Yılı şampiyonu olan Galatasaray büyüklüğünü bir kez daha ispatladı. Galatasaray taraftarı tarafından ilklerin ve enlerin takımı diye övgü ile söz edilirken bu özelliğini bir kez daha ispat etti. Türkiye'de 4. yıldızı alan ilk takım oldu. Bildiğiniz gibi her bir yıldız 5 kez şampiyon olduğunu gösteriyor. Bu demek oluyor ki 20 defa şampiyon olan ilk Türk takımı. 2000 yılında UEFA Kupası ile Süper Kupayı alan ilk ve tek Türk takımı olmuştu. Çok sıkıntılı bir sezon geçirmiş olmasına karşın Hamza Hamzaoğlu önderliğinde şampiyon olmayı başardı. Galatasaray taraftarı için 4 yıldızlı logolardan oluşan profil resimleri hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-03-2015, 19:32
En Güzel Facebook Avatarları
Yeni trend facebook avatarları
Facebook arkadaşlık ve paylaşım sitesinde bulunan hesabınızda kullanmanız için daha önceki konularımızda onlarca profil resmi seçenekleri sunmuştuk. Fakat bu sefer sunacağımız avatarlar son zamanlarda en trend profil resimleri. Facebook hesabınızı açtığınızda siz bir profil resmi seçmeseniz de site kadın ve erkekler için hazırlamış olduğu iki avatardan birini cinsiyetinize göre otomatik olarak ekliyordu. Fakat son zamanlarda değişik profil resimleri arayışında olanlar tarafından avatarlar en çok kullanılan profil resimleri olarak ilk sıralara yükseldi. Sizde facebook hesabınızda yepyeni avatarlar kullanmak istiyorsanız albümümüze mutlaka göz atınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-02-2015, 18:06
Hıristiyan facebook profil resimleri
Haç, Meryem ana, Hz İsa facebook profil fotoğrafları
Hıristiyanlık, vahye dayalı dinlerden biridir. Filistin bölgesinde ortaya çıkmıştır. Dünyadaki üç büyük dinden biridir. En yaygın olduğu bölge Avrupa’dır. Kuzey Amerika’nın tamamı, Güney Amerika’nın kıyı kesimleri ve Avustralya’nın büyük çoğunluğu Hristiyan nüfustan oluşmaktadır. Hıristiyanlığın peygamberi Hz. İsa’dır. Hz. İsa Filistin’de Nasıra denilen bir köyde doğmuştur. Annesi Hz. Meryem’dir. Sizde hıristiyansanız ve facebook hesabınızın profil resminde dininizi temsil eden bir fotoğraf kullanmak istiyorsanız ”Hıristiyan facebook profil resimleri” albümümüze mutlaka göz atınız
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-01-2015, 19:23
Çocuk sevgili facebook profil resimleri
En güzel çocuk aşk facebook profil fotoğrafları
Aşkın en masum hali çocukların birbirlerine olan sevgisidir. Çocukların aşkı en içten, en samimi olanıdır. Özelliklede fotoğraf karelerine yansımış hali, hepimizin hoşuna gider. Sizler için en güzel, en masum çocuk sevgili facebook profil resimlerini düzenledik. Eğer sizde çocuk resimlerini seviyor ve facebook profil fotoğrafınızda kullanmak istiyorsanız çocuk sevgili facebook profil resimleri albümümüzde mutlaka beğeneceğiniz bir resim bulacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-12-2014, 17:03
Kategori: profarkli / probayan
Çiçek / Bayan Facebook Profil Fotoğrafları
Bayan ve Çiçek Profil Resimleri
Facebook ve diğer sosyal sitelerde kullanmanız için sizlere bayan ve çiçek konulu profil fotoğraflarını derleyip, hazırladık. Sizlerinde bildiğiniz gibi bayanlar çiçekleri çok severler. Aslında herkes sever ama bayanlar daha bir sever diyebiliriz. Çiçekler rengarenk görünümleriyle çok güzeldirler. Sadece görünümü değil tabiki her bir çiçeğin farklı kokusu da çok güzeldir. Çiçeklerde bayanlar gibi zarif ve incedir. Bayanlara çok benzediği için belki o sebeple çiçekleri bayanlar daha çok seviyor. Bu nedenle yediharika yönetimi olarak böyle bir konuda profil fotoğrafı olmasının güzel olacağını değerlendirdik. Bu çalışmamızı bayanlarında beğeneceğini umut ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-12-2014, 14:25
Çiçek Resimleri ile Profil Resimleri
Çiçeklerle Facebook Profil Resimleri
Facebook profilleriniz için bu kez sizlere çiçek konulu profil resimleri hazırladık. En güzel çiçek resimlerinden sizler için seçtik. Doğanın güzel olmasına büyük katkı sağlayan binlerce renk renk çiçek türü sayesinde yaşadığımız dünyaya rengarenk görünüm katar. Hiç çabamız olmaz aslında. Kırlarda ve doğanın heryerinde kendiliğinden yer alır. Çok farklı görünümleri ile bizi de kendilerine hayran bırakırlar. Facebook profillerinizi bu güzel çiçeklerile renklendirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-11-2014, 17:31
Trabzonspor Profil Fotoğrafları
Trabzonspor Facebook Profil Resimleri
Trabzonspor futbolda dört büyükler dediğimiz güzide futbol takımlarımızdan biri olup, diğerleri istanbul takımı olduğundan Anadolu'nun Takımı olarak da anılır. Bu büyük 4 takımdan biri olmasına karşın en son kurulan oldukça yeni bir takımdır. 1967'de kurulmuş olmasına karşın bu kadar kısa sürede futbolda ismini duyurup, birçok başarıya imza atmıştır. Daha 50 yıl olmamasına rağmen 6 Türkiye Şampiyonluğu, 8 defa lig ikinciliği, 13 kez Türkiye Kupası finalı oynamış ve 8 defa kupayı müzesine götürmüştür. Başbakanlık Kupası'nda da 11 kez final oynamış 5 kez kupayı kaldıran taraf olmuştur. Büyük trabzon taraftarının sosyal sitelerdeki profillerinde kullanmaları için Trabzon amblemli profil fotoğraflarını hazırladık. Dilerim beğenirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-11-2014, 10:07
Beşiktaş Profil Fotoğrafları
Beşiktaş Logolu Facebook Profil Fotoğrafları, Beşiktaş Amblemli Profil Resimleri
Sosyal Paylaşım sitelerindeki profilleriniz için siz Beşiktaş taraftarı için profil resimleri hazırladık. Ülkemizin 4 büyükleri diye adlandırılan güzide kulüplerimiz içerisinde ilk kurulan takım olan Beşiktaş'ın ilk renkleri kırmızı-beyaz olmasına rağmen, Balkan savaşında ölenlerin üzüntüsü nedeniyle yas amacıyla siyah-beyaz renkleri kullanmaya başlamıştır. 1940-1941 Sezonundaki rakiplerine fark atmış oluşu ve atak futbolunda durduralamayışı nedeniyle, türbündeki seyirsi tarafından Kara Kartal'lar ünvanı ile adlandırılmıştır Büyük Beşiktaş taraftarı kendileri için hazırladığımız profil fotoğraflarını dileriz ki, beğenirler. Nice Şampiyonluklar diliyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-11-2014, 17:35
Galatasaray Profil Fotoğrafları
Galatasaray Logolu Facebook Profil Fotoğrafları
Yedi harika web sitemizde Galatasaray'lılar için profil fotoğraflarını eksik etmek olmazdı. Avrupa Fatihi olarak bilinen ülkemizin güzide takımına gönül vermiş büyük bir kitle var. Onların gerek Facebook, twitter yada bunun benzeri sosyal sitelerdeki profillerinde kullanmak üzere Galatasaray logolu profil fotoğraflarını hazırladık. Paylaştığımız profil fotoğraflarının içinde sizinde beğeneceğiniz bir fotoğraf çıkacaktır diye düşünüyoruz. Tüm Galatasaray taraftarına nice şampiyonluklar ve Avrupa'da da başarılar dileriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-05-2014, 12:21
1 Mayıs Profil Resimleri
1 Mayıs Profil Fotoğrafları, işci ve emekçi profil resimleri
1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Gününüz kutlu olsun. Böyle bir günde siz emekçilerin yanında olmak sizler için bizimde birşeyler yapmamız gerektiğini düşündük. Yasal yolları aşmadan, çevreye, diğer insanlara zarar vermeden kutlanarak, sorunların, taleplerin ve eleştilerin dile getirilmesini diliyoruz. Coşku ve sevinç dolu güzel bir bayram havasında geçirmeniz dileğimizle. Bayramınız Kutlu olsun.
Devamı
  • Yorumlar: 0