farkli » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 13-07-2015, 21:56
Tumblr Bloguna Müzik Nasıl Eklenir?
Tumblr Blogunuza Müzik Eklemek
Tumblr kullanıcılarının bloglarına nasıl müzik ekleyecekleri konusunda birçok mesaj almaktayız. Tumblr bloklarına müzik eklemek isteyen kullanıcılar için, böyle bir makaleyi hazırlamak gereği duyduk. Tumblr blogunuza nasıl müzik ekleyeceğinizi adım adım anlatmaya çalışacağız. Sizlerin de çok iyi bildiği gibi bloglarımıza birçok özelliği ekleyebiliyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-04-2014, 17:52
Kategori: farkli / tumblr
Tumblr Blogunuza Gif Eklemek
Tumblr'a Gif Resim Eklemek, Tumblr'da Gif Resim Paylaşımı Yapabilmek
Tumblr Blogunuza bu kez gif resimleri eklemeyi anlatmaya çalışacağız. Bildiğiniz gibi Tumblr blogumuzda çoğu zaman gif eklemek konusunda başarısız olmaktayız. Sebebi çoğu zaman türkçe dilini kullanıyor olmamızdan kaynaklanmaktadır. Bu sorunu çözmek ve gif paylaşabilmeniz için bu konuya değinmek istedik. Hem nasıl gif resim paylaşabileceğinizi hemde tumblr blog sayfanızın en üst bölümünde istdiğiniz bir gif resmi paylaşabilmeniz için sizlere bir kod sunacagız. Çalışmamızı beğenmeniz dileğimizle...
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-04-2014, 23:13
Kategori: tumblrblog / farkli / tumblr
Tumblr Blog Sayfanıza Hareketli Yazılar
Tumblr Blogunuz için Kayan Yazılar, Tumblr'a Hareketli Yazı Ekleyebilir miyim?
Tumblrda yenilikler bitmek bilmiyor. Bu defa da sizlerin Tumblr Blog sayfanıza bu defa da kayan yazı diye de tanınan hareketli yazı eklemeyi tarif edip anlatacağız. Bu yazılar ne işimize yarar diye kısa bir bilgi vermeye de çalışalım. Öncelikle kayan yazılar hareketli olmasından dolayı web site ve bloglarda en dikkat çeken yazı türüdür. Bu nedenle gelen ziyaretçilerinize vermek istediğiniz duyurular, mesajlar veya karşılaşama yazıları gibi yada size ait olan bir website ilanını verebilirsiniz. Unutmadan hatırlatayım, Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Öğretmenler Günü gibi tüm günlerde veya özellikle bayramlarda kutlamalar gibi mesajlarınızı yazabilirsiniz. Resimlerle tarif edip sizlere anlatmaya çalışacağız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-03-2014, 20:24
Kategori: tumblrblog / farkli / tema / tumblr
Tumblr'a Favicon Eklemek
Tumblr'a İkon Resmi Nasıl Ekleyebilirim? Favicon Nedir?
Tumblr blogunuz yada web sitenizin açık olduğunda sekmesinde bulunan küçük resim yada logoya ikon denir. Faviconun ne faydası var derseniz eğer, öncelikle aynı anda çok sekme açan ziyaretçileriniz için, sekmeler arasında sizin sitenize ulaşmayı kolaylaştırır. Sitenizi sık kullanılanlar arasına eklediklerinde logosu ile diğer eklenmiş siteler arasında öne çıkacak, dikkat çekecektir. Logo yada ekleyecek olduğunuz resim ne kadar dikkat çekici olursa, sitenizde kullanıcıların aklında kalıcı olacaktır. Bu nedenle seçiminizi doğru yapmanızı öneririz. İkonu nasıl ekleceğinizi anlatmaya gayret edeceğiz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-02-2014, 14:36
Kategori: farkli / tumblr
Tumblr Bloguma Online Kişi Sayacı Ekleme Nasıl Yapabilirim?
Online Kişi Sayaç Okuma Aracını Website'me Nasıl eklerim?(Resimli, Detaylı Anlatım)
Tumblr kişisel blogunuza yapabileceğiniz birçok özellik vardır. Websitelerde yapabilecek olduğunuz tüm özellikleri uygulayabileceğiniz harika tasarlanmış bir blog sitesidir. Tumblr sitesindeki blogunuzda paylaştığınız makale, fotoğraf, video gibi içeriklerinizi takip eden, okuyan, anlık online kişi sayısı ve blogunuza giriş yapan insanların dünyanın neresinden olduğunu görebileceksiniz. Sadece Tumblr sitesindeki bloglara değil, kişisel websitenize de uygulayabilirsiniz.Bu özellikler;
1.Online Kişi Sayaç Okuma ( Blog/website'nizdeki Anlık Online Kişi Sayısı )
2.TOPLAM ZİYARETÇİ SAYISI ( Blog/website'nizdeki Günlük Gelen Toplam Ziyaretçi Sayısı )
3.BAĞLANTI HARİTASI ( Blog/website'nize Bağlanan Kişilerin Ülke/ Şehirlerini Gösteren Harita )
Devamı
  • Yorumlar: 1