mplayer » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 13-07-2015, 21:56
Tumblr Bloguna Müzik Nasıl Eklenir?
Tumblr Blogunuza Müzik Eklemek
Tumblr kullanıcılarının bloglarına nasıl müzik ekleyecekleri konusunda birçok mesaj almaktayız. Tumblr bloklarına müzik eklemek isteyen kullanıcılar için, böyle bir makaleyi hazırlamak gereği duyduk. Tumblr blogunuza nasıl müzik ekleyeceğinizi adım adım anlatmaya çalışacağız. Sizlerin de çok iyi bildiği gibi bloglarımıza birçok özelliği ekleyebiliyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-03-2014, 19:56
Kategori: tumblrblog / mplayer
Tumblr'a MP3 Çalar (Müzik Listeli MP3 Çalar)
Tumblr Blog için Müzik Listeli MP3 Çalar
Sizlere için websitemize yeni bir müzik çalar daha ekliyoruz. Müzikler atabildiğiniz şarkı listesi bulunan ve dinlerken şarkı seçimi de yapılabilen çok güzel bir müzik çalardır. Blogunuza gelen ziyaretçileriniz şarkı seçimi yapabilecek olmasından dolayı sayfanızda daha uzun kalacak ve diğer MP3 müzik player'lerden çok daha seçenekli bir müzikçalardır. Müzik listesine şarkı eklemesi de yapılabilmektedir. Tumblr blog sayfanız için sitemize eklediğimiz daha önceki müzikçalarımızı da incelemenizi tavsiye ederiz. Eklediğinizde blog sayfanızın sol üst köşesinde konumlanmaktadır. Müzik Listeli MP3 müzikçaları Tumblr blogunuza nasıl ekleyeceğinizi de resimlerle adım adım sizler için anlatmaya çalıştık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-03-2014, 22:29
Kategori: tumblrblog / mplayer
Tumblr için Yuvarlak Biçimli MP3 Çalar
Bloguma Müzikçalar Eklenebilir mi? Müzikçalar Script Kodu
Daha evvel sizler için sitemizde tumblr sayfanız için müzik çalarlardan paylaşmıştık. Adından da anlaşılacağı gibi Yuvarlak Şekli nedeniyle (Rounded Music Player) bu isimle anılır ve güzel bir müzikçalardır. Tumblr blogunuza ziyaretçileriniz müzik keyfiyle hoş zaman geçirsinler. Blog misafirleriniz kullanılan müziği beğenmez ise, müziği kapatıp sonlandırması imkanı var. İşte bu sebeple Tumblr blogunuza gelecek olan misafirlerinizin rahatsız olması gibi bir durum sözkonusu değil. Alt bölümde sizler için paylaştığımız müzikçalar kodunu blogunuzdaki HTML bölümüne eklemeniz aynı zamanda kaydetmeniz gerekli. Daha sonraki paylaşımlarımızda da müzik çalar çeşitlerinden sizler için paylaşmaya devam edeceğiz. Önerilerinizi bekleriz...
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-03-2014, 20:36
Kategori: tumblrblog / mplayer
Tumblr'a Köşe MP3 Çalar
Tumblr'a Müzik Çalar Nasıl Eklenir? Tumblr Sayfama Müzikçalar Nasıl Ekleyebilirim?
Daha önce sizler için sitemizde tumblr blog sayfanız için müzik çalar eklemiştik. İsminden de anlaşılacağı gibi Köşede bulunan hoş bir müzikçalardır. Tumblr sayfanıza ziyaretçileriniz için müzikle birlikte oldukça keyifle blogunuzda kalıp, paylaştıklarınızı sizin tercih edeceğiniz müzikle okuyup hoş zaman geçirsinler. Gelen misafirler tercih edilen müziği beğenmez ise, müziği kapatıp sonlandırması mümkün. Bu sebeple Tumblr sayfanızdaki misafirlerinizin rahatsız olması gibi bir durum sözkonusu değil. Alt tarafta sizler için paylaştığımız müzikçalar kodunu blogunuzdaki HTML sayfanıza eklemeniz aynı zamanda kaydetmeniz yeterli. Daha sonraki paylaşımlarımızda da müzik çalar çeşitlerinden paylaşacağız. Daha sonraki paylaşımlarda buluşmak üzere...
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-03-2014, 14:35
Kategori: tumblrblog / mplayer
Tumblr Blog için Müzik Bar MP3 Çalar
Tumblr'a Müzik Çalar Nasıl Ekleyebilirim? Tumblr Sayfama Müzikçalar Nasıl Eklerim?
Tumblr blog sayfanız için yeni bir özellik daha tanıtalım istiyoruz. Tumblr ziyaretçilerinizin müzikle beraber daha keyifle blogunuzda kalıp, paylaşımlarınızı sizin seçeceğiniz müzikle okuyup hoş vakit geçirsinler. Gelen ziyaretçiler seçilen müziği beğenmez ise, müziği kapatıp sonlandırması mümkün. Bu nedenle Tumblr blog sayfanıza gelecek olan misafirlerinizin rahatsız olması gibi bir durum sözkonusu değil. Aşağıda sizler için paylaştığımız müzikçalar kodunu blog sayfanızdaki HTML sayfanıza kopyaladıktan sonra eklemeniz ve kaydetmeniz yeterli. Daha sonraki paylaşımlarımızda da müzik çalar çeşitlerinden sizler için paylaşmaya devam edeceğiz. Paylaşımları güzel, ziyaretçileri bol günler dileriz.
Devamı
  • Yorumlar: 2