twitter » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 13-02-2016, 00:20
Kategori: twitter
Twitter batıyor mu?
Twitter büyük zararda!
Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya devi Twitter şok edici bir addia ile çalkalanıyor. Bazı kaynaklara göre son 3 aydır hiçbir yeni kullanıcı kazanmadığı belirtildi. 2015 yılının son çeyreğinde Twitter yönetiminden gelen bilanço açıklamasını sizlere aktarmıştık. O açıklamada 2015 yılında 521 milyon dolar zarar ettiğini belirten Twitter’ın şu günlerde de zarar etmeye devam ettiği söyleniyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-01-2016, 00:01
Kategori: Facebook / twitter / Youtube / guncel
Türkiye’de çocuklara sosyal medya yasağı geliyor!

Sosyal medya çocuklara yasaklanıyor!
Sosyal medyanın yararından çok zararı olduğunu biliyoruz. Zararlı etkileri de en çok çocuklar için oluyor. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu TBMM’de yaptığı özel görüşmede en kısa zamanda belirli bir yaşın altında olan çocuklara sosyal medya yasağı getirileceğini açıkladı.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-07-2015, 20:19
Kategori: twitter
Twiter’da arkaplan resimleri neden silindi?
Twitter’da neler oluyor?
Sosyal medya devlerinden biri olan Twitter kullanıcılarının hesaplarını özelleştirebilecekleri az seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler Twitter hesabının “ayarlar” bölümünün “tasarım” kısmından yapılır ve arka plan fotoğrafı, arka plan ve tema rengini seçerek hesap özelleştirilebilir. Fakat Twitter kullanıcılarının büyük bir kısmı bu sabah hesaplarını açtıklarında bir sürprizle karşılaştı
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-06-2015, 22:42
Kategori: twitter / guncel
Periscope Nedir? Periscope Nasıl Kullanılır?
Periscope'ta Canlı Yayın Nasıl Yapılır?
Twitter sosyal mikroblog sitesinin kullanıcılar için tasarladığı canlı yayın yapma uygulamasıdır. Twitter Periscope uygulamasını daha önce iOS platformu için çıkarmıştı. Şimdi de android işlemcili cihazlar için Periscope uygulamasını kullanıcıları için paylaştı. 29 dilde destek veren Periscope Türkçe dil seçeneği ile de hizmet verecek. Periscope uygulaması yenilenerek kullanıcının nereden canlı yayın yaptığını gösteren harita da bulunmakta. Periscope bir diğer yeniliği ise kullanıcının canlı yayın kaydedebilmesi ve takipçilerine daha sonra tekrar gösterebilme özelliğine sahip, bu özellik şimdilik sadece iOS uygulamaları uygulamalarında kullanılabiliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-05-2015, 22:20
Kategori: twitter
Twitter hesabı üzerinden pizza siparişi nasıl verilir
Dominos pizza siparişleri artık Twitter'dan da veriliyor!
Artık sosyal medya üzerinden pizza siparişi vermek de mümkün hale geldi. Pizza sektörünün lider şirketlerinden Dominos pizza ilk etapta Amerika'da başladığı yeni uygulaması ile pizza siparişi vermek mümkün hale geldi. Dominos'un başlattığı bu uygulama ile adrese teslim siparişlerde yeni bir dönem başladı. Sosyal medya platformunu kullanarak markasını daha popüler hale getiren Dominos pizza daha şimdiden Amerika'da büyük ilgi görüyor. Dominos twett-the-order (Twitter'la sipariş) ismindeki yeni kampanyası ile sipariş vermek oldukça kolay. Öncelikle...
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-05-2015, 17:30
Kategori: twitter
Periscope kullanıcılarına otomatik olarak yakınlardaki canlı yayınları gösterecek
Yakınlarımdaki canlı yayınları nasıl görebilirim?
Twitter’ın canlı yayın uygulaması Periscope, son zamanların en çok konuşulan uygulaması oldu. Kullanıcılara, canlı yayın yapma imkanı sağlayan uygulama Periscope bir yenilik için hazırlanıyor. Bir süre sonra uygulamaya konulacak özelik, kullanıcıların arkadaşlarının yaptıkları canlı yayınlardan haberdar ediyor. Yani yakınlarında bir canlı yayın yapılıp yapılmadığını haberdar edecek.

Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-05-2015, 01:18
Kategori: twitter
Twitter hesabı Nasıl Kapatılır?
Twitter Hesabı Nasıl Silinir? Twitter Profili Nasıl Kapatılır?
Twitter hesabınızı kapatmak istiyorsanız, bu işlemi sadece bilgisayardan yapabilirsiniz. Cep telefonundan twitter hesabını devre dışı bırakma veya silme imkanı yoktur. Twitter hesabınız ile ilgili sorun yaşadığınız için kapatmak istiyorsanız, öncelikle Twitter destek bölümüyle iletişime geçmeniz yararlı olacaktır. Devre dışı bırakmak istediğiniz hesabı Twitter hemen silmez, kalıcı olarak silmek üzere silinecekler listesine kuyruğa alır. Bunun nedeni hesabınızı kapatma işlemini gerçekleştirmiş olsanızda, daha sonra bu kararınızdan vazgeçerseniz eğer 1 ay içerisinde hesabınızı açarak tekrar geri döndürebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-05-2015, 21:22
Kategori: twitter
Twitter'da "Alıntıla" nasıl yapılır?
Tweet'i Alıntıla Nasıl Yapılır? Android Telefonda Tweet Alıntıla Nasıl Yapılır?
Twitter 2014 Haziran ayından beri denemeye başladığı Alıntı diye adlandırdığı retweet'e yorum yapma özelliği kazandırdı. Tweet atma da olduğu gibi yine 140 karakterden oluşan yorum yaparak paylaşma özelliğini Twitter üyelerinin kullanımına sundu. Daha önceden URL kopyalayıp, yapıştırarak yada tweet'in görüntüsünü alarak yorum yapabiliyorduk. Artık böyle bir uğraş vermeye gerek kalmadı. Gördüğünüz bir tweet'i artık olumlu yada olumsuz yorum yaparak paylaşabileceksiniz. Ayrıca tabiki sizin attığınız tweet'lere de yorum gelecektir.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 2-05-2015, 22:39
Kategori: twitter
Retweet Nasıl Atılır?
Retweet Nasıl Yapılır? Retweet Yapmak
Retweet, Twitter'da bir kullanıcının attığı tweet'i kullanarak yeniden tweetlemek anlamına gelir. Retweet kelimesinin karşılığı diğer sosyal paylaşım sitelerindeki paylaşmak anlamındadır. Bir başkasının atmış olduğu tweet'i, sizin hoşunuza gittiği için retweet yaparak kendi profilinizde paylaşabilirsiniz. Başkasının paylaştığı bir tweeti sadece hoşunuza gittiğiniz için değil, komik yada saçma bulduğunuz için profilinizde paylaşabilirsiniz. Yapacak olduğunuz Retweet'ler sayesinde takipçilerinizin de artacağını bilmelisiniz, seçimlerinizi bu sebeple bilinçli yapmalısınız. Anlamlı, ilginç, komik ya da saçma retweet'ler yaparsanız takipçileriniz tarafından o derece ilgi görecektir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-05-2015, 16:22
Kategori: twitter
Twitter’da Direkt Mesaj sistemi değişti!
Artık Twitter’da herkese DM gönderilebilinecek
Dev sosyal ağ Twitter’da şimdiye kadar sadece birbirlerini takip eden ler karşılıklı direkt mesaj gönderebiliyorlardı. Twitter’ın yenilikleri sayesinde artık takip etmediğimiz kişilerede direkt mesaj gönderebileceğiz ve onlardan direkt mesaj alabileceğiz. Twitter’ın resmi blog’unda yaptığı açıklama ile bundan sonra kullanıcılar, kendilerini takip etmeyen diğer kullanıcılar ile mesajlaşabilecek. Tabiki Twitter bu kunudaki istismarı önlemek için...
Devamı
  • Yorumlar: 0