Takipçilerimin Retweet'lerini Nasıl Kapatırım? » Sosyal Paylaşım Siteleri, Facebook, Instagram, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica


Kategori: twitter
Takipçilerimin Retweet'lerini Nasıl Kapatırım?

Zaman Akış Tünelindeki Retweet'leri nasıl kapatırım?

Takiplistemde olan ama zaman akış tünelimde görmek istemediğim Retweet'leri nasıl kapatabilirim? Twitter sosyal paylaşım sitesinde çok kullanıcının rahatsız olduğu konulardan biri takip ettiği kullanıcıların paylaştığı retweet 'lerdir. Twitter'da takip ettiğiniz profiller arasında paylaşımlarını beğenmediğiniz ve çok sayıda retweet yapan kullanıcıların paylaşımları sizi rahatsız edebilir. Bu durumda retweet'lerinden rahatsız olduğunuz takipçilerin yapmış olduğu retweet'leri kapatabilmeniz mümkün. Twitter'da takip listenizde bulunan bir kullanıcının paylaşmış olduğu retweet'leri nasıl kapatacağınızı, sizlere resimli olarak anlatmaya çalışacağız.

İstemediğim Takipçilerimin Retweet'lerini Nasıl Kapatabilirim?

Paylaşmış olduğu Retweet'lerden rahatsız olduğunuz kişinin profilini açınız. Ve daha sonra hemen alttaki resimde görmüş olduğunuz gibi profil simgesinin yanında bulunan ayarlar menüsünü tıklayınız. Resimde de görmüş olduğunuz gibi açılır menüde bulunan ve kırmızı ok işareti ile gösterdiğimiz "Retweetleri Kapat" yazısını tıklayınız. Böylelikle retweet'lerinden rahatsız olduğunuz twitter kullanıcısının paylaşmış olduğu retweetler zaman akış tünelinizde görünmeyecektir.
Takipçilerimin Retweet'lerini Nasıl Kapatırım?

Aynı kişinin paylaşmış olduğu retweet'leri görmek ve engeli kaldırmak için aynı işlemi yapmanız yeterlidir.
Twitter'da takip listenizde bulunan twitter kullanıcılarının retweet'lerini anlatmış olduğumuz bu işlemle kapatabilirsiniz. Fakat takip listenizde bulunan tüm kullanıcıları kapatmanız mümkün değildir.
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 1097
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Güvenlik Kodu:*