Facebookta Slayt Nasıl Yapılır? » Sosyal Paylaşım Siteleri, Facebook, Instagram, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica


Kategori: Facebook
Facebookta Slayt Nasıl Yapılır?

Facebook'ta Slayt Gösterisi Nasıl Oluşturulur?

Facebook'ta slayt yapmak oldukça kolay. Hiçbir ek program gerektirmeden, Facebook'ta slayt yapabilirsiniz. Video şeklinde olan slaytı sizin seçecek olduğunuz fotoğraflardan yapacağız. Fakat yapacak olduğumuz slayt Facebook profilinizde değil, Facebook sayfasında yapılabiliyor. Kısacası Facebook'ta fotoğraflarınızdan slayt yapabilmek için sayfa sahibi olmanız gerekiyor. Ya da herhangi bir sayfada yönetici veya editör olmalısınız.

Facebook'ta Slayt Nasıl Yapılır?
Facebook'ta slaytın nasıl yapılacağını anlatmak için, yediharika.com web sitemize ait olan Facebook sayfasını kullanacağız.

Facebookta Slayt Nasıl Yapılır?

Resim 1 : Facebook'ta paylaşım yapıyormuş gibi paylaşım kısmında bulunan "fotoğraf / video" seçeneğin tıklayınız.

Facebookta Slayt Nasıl Yapılır?

Resim 2 : "Fotoğraf / Video" seçeneğini tıkladıktan sonra resim 2'de görmüş olduğunuz gibi menü açılacaktır. Açılan menünün en alt kısmında bulunan "Slayt Gösterisi Oluştur" yazısını tıklayınız.

Facebookta Slayt Nasıl Yapılır?

Resim 3 : Bu adımda ise fotoğraflarımızı yükleyeceğiz. En az üç fotoğraf, en fazla 7 fotoğraf olmak üzere fotoğraflarınızı yükleyiniz. Resimde görmüş olduğunuz gibi fotoğraflar yüklenmekte ve fotoğrafların yüklenmesi tamamlandıktan sonra hemen altında bulunan paylaş butonunu tıklayınız.

Facebookta Slayt Nasıl Yapılır?

Resim 4 : Paylaş butonunu tıkladıktan sonra resim 4'de görmüş olduğunuz gibi "Videon şu an işleniyor. Görüntülenmeye hazır olduğunda sana bildirim göndereceğiz." şeklinde bir bildirim alacaksınız. Bu bildirimin altındaki "Videoyu Düzenle" butonunu tıklayıp slaytınızı düzenleyebilirsiniz.

Facebookta Slayt Nasıl Yapılır?
Resim 5 : Slayt düzenlemek için resim 5'te görülen bilgileri düzenleyebilirsiniz. Videoya bir isim verebilir, nerede çekildiğini belirtebilirsiniz. Slaytınıza eklediğiniz fotoğraflardan bir tanesini kapak fotoğrafı yapabilirsiniz. Diğer özellikleri de düzenledikten sonra, en altta bulunan "Kaydet" butonunu tıklayınız.

Facebookta Slayt Nasıl Yapılır?

Resim 6 : Görmüş olduğunuz gibi seçtiğiniz fotoğraflardan oluşan slayt videomuz sayfamızda paylaşılmış oldu.
Geri
  • Yorumlar: 1
  • Görüntülenme: 8981
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.

ali
#1
  • 1 Ekim 2016 19:18
  • Kayıt Tarihi: --
  • ICQ: {icq}
  • Yorumları: 0
  • Konuları: 0
  • Durum:
mıce burke şarkısından olsun

ali berk mıce burke şarkısı

Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Güvenlik Kodu:*