Twitter'da Profil Fotoğrafını Değiştirmek » Sosyal Paylaşım Siteleri, Facebook, Instagram, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica


Kategori: twitter
Twitter'da Profil Fotoğrafını Değiştirmek
Twitter Profil Fotoğrafımı Nasıl Değiştirebilirim?
Facebook tarzındaki yeni temasıyla ve oldukça güzel yeni özelllikleriyle dikkat çeken Twitter profili oldukça beğenilecek gibi gözüküyor. Yeni bir uygulama olduğu için yeni özellikleri sizlere resimlerle tek tek tarif etmeye devam edeceğiz. Yeni Twitter kullanıcı hesabının profil fotoğrafı ölçüleri 400x400 piksel büyüklüğündedir. Ve Profil fotoğrafı yükleme yapılırken odaklanabilmekte ( yakınlaştırılıp, uzaklaştırılabilmekte) özelliği mevcuttur.

Twitter'da Profil Fotoğrafını Değiştirmek
Profil fotoğrafımızı değiştirebilmek için hemen üstte görmüş olduğunuz resimde ok işareti ile gösterdiğimiz " Profili Düzenle" butonunu tıklamalısınız.

Twitter'da Profil Fotoğrafını Değiştirmek
Şimdi de üstteki, resim-2'de görmüş olduğunuz "Fotoğraf Yükle" seçeneğini tıklayarak, bilgisayarınızdaki profil fotoğrafınızı seçip eklemelisiniz.

Twitter'da Profil Fotoğrafını Değiştirmek

Profil fotoğrafınızı ekledikten sonra Resim-3'te görmüş olduğunuz gibi, fotoğrafınız altında bir yuvarlak buton bulunmakta. Bu butonu sağa veya sola doğru sürükleyerek fotoğrafınızı yakınlaştırıp, uzaklaştırabilirsiniz. Butonun sağda veya en solda olduğu an fotoğrafınıza nasıl bir görünüm kazandırdığını da sizlere göstermeye çalıştık. Fotoğrafınızın görünüm ayarını bitirdikten sonra, fotoğrafınızın hemen altında bulunan "Uygula" butonunu tıklayarak ve daha sonra "Değişiklikleri Kaydet" butonunu tıklayarak işleminizi sonlandırmış olursunuz.

Atatürk Profil Fotoğrafları İçin TIKLAYINIZ.

Fenerbahçe Profil Fotoğrafları için TIKLAYINIZ.

Erkek Profil Fotoğrafları için TIKLAYINIZ.

Bayan Profil Fotoğrafları için TIKLAYINIZ.
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 2482
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Güvenlik Kodu:*