Twitter'da Başlık Fotoğrafı Değiştirme » Sosyal Paylaşım Siteleri, Facebook, Instagram, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica


Kategori: twitter
Twitter'da Başlık Fotoğrafı Değiştirme
Twitter Kapak Fotoğrafı Değiştirmek
Twitter yeni profil uygulmasına geçtiğinden dolayı başlık fotoğrafını değiştirmeyi bilmeyenler için resimli olarak anlatmak istedik. Ve adım adım resimlerle sizler tarif etmeye çalışacağız. Twitter başlık resminin ebatları 1500x500 piksel olup, büyük olduğu için çok güzel göründüğü gibi profil üzerinde de oldukça etkili durmaktadır. Yedi Harika web sitemizde sizler için twitter başlık resimlerini paylaşmaya devam edeceğiz. Facebook kapak fotoğrafında olmayan bir özelliği twitter yeni uygulamasında sizlere sunmuş. Başlık fotoğrafını eklerken, fotoğrafı yakınlaştırıp, uzaklaştırabilmektesiniz. Fotoğraf üzerindeki vurguyu arttırmakta kullanabilirsiniz.

Twitter'da Başlık Fotoğrafı Değiştirme
Twitter Başlık Fotoğrafını değiştirmek için Resim 1'de ok işareti ile gösterdiğimiz "Profilini Düzenle" butonunu tıklamak suretiyle başlıyoruz.

Twitter'da Başlık Fotoğrafı Değiştirme
"Profilini Düzenle" butonunu tıkladıktan sonra üstte görmüş olduğunuz sayfa açılacaktır. Başlık fotoğrafının yerinde bulunan ok işareti belirtmeye çalıştığımız "Fotoğraf Yükle" seçeneğini tıklıyoruz.

Twitter'da Başlık Fotoğrafı Değiştirme
Bir pencere açılacak ve bilgisayrınızdaki eklemek istediğiniz başlık fotoğrafının bulunduğu klasöre gidip, fotoğrafı tıklıyoruz. "Aç" butonu ile devam ediyoruz.

Twitter'da Başlık Fotoğrafı Değiştirme
Bilgisayarımızdan eklemiş olduğumuz fotoğraf profilimizde görünmekte ve fotoğrafın altında kırmızı renk çerçeve içindeki butonu sağa ve sol kaydırarak başlık resmimizi düzenleyebiliriz. Fotoğrafın düzenlemesini tamamladıktan sonra sağ tarafta bulunan "Uygula" butonu ile bu adımı da tamamlıyoruz.

Twitter'da Başlık Fotoğrafı Değiştirme
Yorulmadınız umarım, lütfen artık merak etmeyin işlemi bitirdik sayılır. Sadece resim 5'te görmüş olduğunuz "Değişiklikleri Kaydet" butonunu tıklamanız yeterlidir.

Twitter Doğa Konulu Başlık Fotoğrafları için Lütfen TIKLAYINIZ.

Twitter Grafik Başlık Fotoğrafları için Lütfen TIKLAYINIZ.
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 7499
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Güvenlik Kodu:*