Twitter'da Keşfet özelliği nedir? » Sosyal Paylaşım Siteleri, Facebook, Instagram, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica


Kategori: twitter
Twitter'da Keşfet özelliği nedir?
Twitterda Keşfet özelliğini nasıl kullanırım?
Keşfet özelliği ne ise yarar? Bu özelliği biz twitter kullanıcıları için büyük bir kolaylık olması açısından siteye eklenmiş bir uygulamadır. Biz kullanıcıların uzun saatler araştırma yapmasına gerek kalmadan, bizim ilgi alanlarımız, özelliklerimiz olmak üzere bizler adına seçim yapıp bizler için uygun olan twitler, etkinlikler, takip edilecek kişiler, popüler konu ve popüler hesapları bizlere sunan bir özelliktir. Bu nedenle az kullanıyor olsakta daha çok kullanmamız bize kolaylık aslında.

Alttaki resimde görmüş olduğunuz gibi "Keşfet" sekmesi twitter hesabımızın üst kısmında bulunan şerit üzerinde olup, sol bölümdedir. Sırasıyla alt kategorilerinin özelliklerini sizlere anlatmaya çalışalım.
Twitter'da Keşfet özelliği nedir?


Twitler
Bizim adımıza twitter'daki en iyi içeriği olan twitlerden oluşan ve ayrıca takip ettiğimiz kişilerin güzel twitlerinden seçim yapıp bizlere sunmaktadır.

Etkinlik
Etkinlik özelliği takip ettiğiniz kişilerin yaptığı retweetlerini, favorilerini ve yeni takibe başladığı kişileri size bilgi olarak sunan bir özelliktir.

Kimi Takip Etmeli
Twitter kullanıcılarının takip ettikleri kişilerin özelliklerine benzer kullanıcı hesaplarını bizler için bularak takip etmemiz tavsiyesinde bulunur.

Arkadaşlarını Bul
Bu sekme ise twitter kullanıcısının izin vermesi halinde mail hesaplarını kullanmak suretiyle, kullanıcının e-mailindeki arkadaşlarına davet gönderme özelliğidir.

Popüler Hesaplar
Twitter'da en beğenilen ve ilginç olan kullanıcı hesaplarını bize öneren bir özelliktir. Size uygun olan profilleri takibinize sunmaktadır.
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 6277
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Güvenlik Kodu:*