Sayfamdan mesaj butonunu nasıl kaldırabilirim?
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica


Kategori: Facebook
Sayfamdan mesaj butonunu nasıl kaldırabilirim?
Mesaj butonunu kaldırabilir miyim?
Facebook arkadaşlık ve paylaşım sitesinde her geçen gün yeni sayfalar açılıyor. Bu sayfaların ayarlarının nasıl yapılacağını bilmeyen kullanıcılar için yediharika.com sitesi olarak konular hazırlıyor ve bilgilendirmeye çalışıyoruz. Bu konumuzda sayfanızdan mesaj butonunu nasıl kaldırabileceğinizi anlatacağız. Peki sayfadan mesaj butonunu neden ve hangi durumlarda kaldırırsınız. Eğer herhangi bir profil tarafından ulaşılmak ve iletişim içerisine girmek istemiyorsanız mesaj butonunu kaldırmak en iyi çözümdür. Mesaj butonunu kaldırdığınızda istediğiniz zaman ayarlarını değiştirip tekrar aktifleştirme imkanınız var. Mesaj butonunu nasıl kaldırabileceğinizi yazımızın devamında resimli olarak anlattık.

Sayfamdan mesaj butonunu nasıl kaldırabilirim?
Facebook profilinize giriş yaptıktan sonra sayfanıza giriş yapın ve benimde resimde göstermiş olduğum gibi “ayarlar” seçeneğine tıklayınız.

Sayfamdan mesaj butonunu nasıl kaldırabilirim?
Ayarlar seçeneğine tıkladıktan sonra yeni açılacak olan sayfada bulunan ve beni de işaretlemiş olduğum “mesajlar” seçeneğini tıklayın.

Sayfamdan mesaj butonunu nasıl kaldırabilirim?
Mesajlar seçeneğini tıkladığınızda açılacak olan küçük pencerede bulunan 1 numaralı ok ile işaretlemiş olduğum kutuya tıklayarak, kutunun içinin boş olmasını sağlayın ve ardından “değişiklikleri kaydet” seçeneğine tıklayarak işleminizi bitirin. Artık mesaj butonunuz kaldırıldı ve sayfanıza kimse mesaj gönderemeyecek.
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 827
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Güvenlik Kodu:*