Facebook » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 28-01-2017, 21:14
Kategori: Facebook / guncel
Sosyal medyada "Salt and ice challenge" çılgınlığı
Yeni sosyal medya çılgınlığına dikkat!
Hayatımızın büyük bir bölümünü kaplayan sosyal medyada son zamanlarda yeni bir çılgınlık furyası başladı. Daha önce bazı hastalıklara dikkat çekmek için yapılan çılgınlıkların yerine bu sefer oldukça zararlı yeni bir akım başladı.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 21-01-2017, 17:53
Kategori: Facebook / instagram / guncel
Muhtemelen gerçek anlamını bilmediğiniz 10 emoji
Hangi Emoji ne anlama geliyor?
Sosyal medya hepimizin hayatında çok büyük yer etmiş durumda arkadaşlarımızla ailemizle ve kısaca çevremizdeki herkesle iletişim kurabileceğimiz en büyük platform. Gün içerisinde mesajlaşırken emojiler kullanmak büyük kolaylık ve rahatlık sağlıyor. Peki hangi emojinin gerçekte ne anlama geldiğini biliyor musunuz? Bu yazımda size muhtemelen başka anlamda kullandığımız fakat...
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 12-01-2017, 22:17
Kategori: Facebook
Facebook paylaşımları herkese açık mı oluyor?
Facebook'ta yarın tüm paylaşımlar herkese açık olacak!
Son zamanlarda Facebook duvarında bir açıklama paylaşarak Facebook'taki gizliliğini kurulabileceğini düşünen insanlar olduğunu gördüm. Özellikle de son günlerde Ülkemizde yaşanan kaostan sonra Facebook'taki bütün paylaşımların herkese açık olacağı ve herkes tarafından görülüp yasa dışı olan paylaşım yapanların hakkında...
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 11-01-2017, 07:49
Kategori: Facebook
Messenger'da Grup Görüntülü Sohbet Özelliği
Facebook Messenger'da Çok kişi ile görüntülü sohbet
Facebook Messenger 2017 yılına büyük bir yenilikle girdi. Bildiğiniz gibi Facebook üyeleri arasında görüntülü sohbet imkanı vardı. Şimdi ise sizin oluşturduğunuz gruptaki kişilerle aynı anda birçok kişiyle görüntülü sohbet imkanı getirildi. Bunun yanı sıra Facebook Messenger cep telefonlarından sonra masaüstü sürümüne de en kısa zamanda geçecek.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 5-11-2016, 21:07
Kategori: Facebook
Messenger Saat Sorunu Nasıl Çözülür?
Messenger Saati Nasıl Ayarlanır? Android Telefonlardaki Saat Sorunu
Sizlerinde bildiğiniz gibi bu yıl ülkemizde kış saati uygulaması kaldırıldı. Böylelikle akıllı telefonlar dediğimiz Android ve iOS işlemcili telefonlarda saat sorunu yaşamaya başladık. Facebook Messenger başta olmak üzere telefonlarımızda yüklü olan birçok programda saat uyuşmazlığı meydana geldi.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 19-07-2016, 23:15
Kategori: Facebook
Facebook Hesabı Olmadan Messenger Nasıl Kullanılır?
Messenger Facebook Hesabı Olmadan Kullanılabilir mi?
Facebook hesabından mesajlaşmak için Messenger uygulamasını devreye sokmuştu. Messenger uygulaması ilk çıktığı günden bu yana her konuda ara ara yeni özellikler kazandırmaya devam etti. Şimdi de Facebook hesabı olmadan Android işlemcili telefonlarınızda Messenger uygulamasını kullanabileceksiniz. Facebook hesabı olmamasına rağmen Messenger kullanabilmek mümkün.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 14-06-2016, 00:37
Kategori: Facebook
Facebook Sayfalarında Paylaşım Nasıl Planlanır?
Facebook'ta Paylaşım Nasıl Planlanır? Facede paylaşım planlamak
Facebook ortamında değişik konularda olmak üzere, ilgi alanlarınız veya ticari anlamda düşündüğünüz bir sayfanız olabilir. Facebook sayfalarında önemli olan sayfamızdaki üyelerin kalıcı olması ve düzenli olarak artmasıdır. Sayfanızdaki üyelerin kalıcı olmasını istiyorsanız düzenli olarak paylaşım yapmalısınız.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 4-05-2016, 01:08
Kategori: Facebook
Facebook Messenger'da Süreli Mesaj özelliği
Messenger sohbetleri artık şifreli, Messenger'da süreli mesaj ne demektir?
WhatsApp uygulamasında yeni bir başlayan özellik olan "uçtan uca" şifreleme desteği ile kişisel sohbet ve yazışmaların şifreleme güvene alınması sağlanmıştı. WhatsApp'ta bulunan aynı özellik Facebook Messenger uygulamasına da getirildi. Şimdilik sadece Beta kullanıcıları için sunulan bu özellik yakında tüm kullanıcılar için sunulacak. Çok kısa zamanda iOS sürümü ve Android kullanıcıları içinde uygulamaya başlanacak.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 9-03-2016, 20:57
Kategori: Facebook
“Resmileşti dikkat!” yazısına dikkat!
Sosyal medyada “Resmileşti dikkat” yalanına inanmayın
Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya sitesi Facebook’ta bugünlerde bir yazı dolaşıyor. “Resmileşti dikkat!” diye başlayan yazının devamında T.C. Başbakanlık Personel ve Prensipler Genel Müdürlüğünün aldığı bir kararın ayrıntıları yer almaktadır. Bu kararda sosyal medya hesaplarında kişilerin yayınlamış olduğu yazı ve resimlerin başka amaçlarla kullanılması halinde kişinin sorumlu olduğunu ve...
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 8-03-2016, 21:04
Kategori: Facebook
Facebook hesabı 5 dakikada çalınabiliyor
Facebook’taki büyük açık!
Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya sitesi Facebook kurulduğu günden bu güne kadar herkes tarafından çok güvenli olduğu biliniyordu. Hatta internetin yıkılmaz kalelerinden biri olarak biliniyordu. Ancak Hindiztan’da yaşayan beyaz şapkalı bir hacker Facebook’taki açığı bularak hesabın 5 dakikadan kısa bir sürede hacklenebildiğini ispatladı.
Devamı
 • Yorumlar: 0