hi5 » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 30-03-2014, 12:18
Kategori: Facebook / tumblr / hi5 / instagram
Resim URL'si Nasıl Alınır?
Resimlerime URL alabilirmiyim? Nasıl URL Alabilirim?
Resim URL'si almak oldukça kolay bir işlemdir. Resim URL'si birçok yerde kullanılmaya gerek duyulduğu için resim depolama siteleri kurulmuştur. Bu konuda facebook sitesini bile kullanabilirsiniz. Bu depolama siteri size URL imkanı sunarken aynı zamanda URL'sini almak istediğiniz fotoğrafa çok sayıda efekt uygulama imkanı da sunmaktadır. Örneğin; Google sitesine ait olan Picasa websitesi hem tüm resimlerinizi depolama, hem fotoğrafınıza 24 adet efekt uygulaması sunarken hemde resimlerinize Url imkanı sunmuş olur. URL'yi nasıl alabileceğimizi sizlere resimlerle ayrıntılı olarak anlatmaya çalışacağız.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 22-03-2014, 20:18
Kategori: hi5
Hi5 hesabıma Nasıl Video Paylaşırım?
Hi5’te video paylaşımı
Size bu yazımda hi5 hesabınıza nasıl video ekleyebileceğinizi anlatacağım. Sevdiğiniz müzikleri, videolarınız, slaytlarınızı arkadaşlarınızla paylaşmak isteyebilir ya da yeni keşfettiğiniz bir şarkıyı arkadaşlarınızın da dinlemesini isteyebilirsiniz. Hi5 sitesinde video paylaşmak 3 aşamada yapılan basit bir işlemdir. Hi5 her anlamda kullanımı kolay olan ve oyunlarla hoş vakit geçirebileceğiniz bir arkadaşlık sitesidir. Size resimli olarak nasıl video paylaşacağınızı anlatacağım.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-03-2014, 19:57
Kategori: hi5
Hi5 Profilimi Nasıl İptal Edebilirim? Profilimi Nasıl Kapatabilirim?
Hi5 Hesabını Tamamen Nasıl Kapatırım?
Daha önceki yazımda size hi5 hesabına nasıl kayıt yapılacağını anlatmış ve hi5 hakkında kısa bir bilgi vermiştim. Şimdi ise hi5 hesabını açıp bu bana göre bir site değilmiş diyenler için hi5 hesabının tamamen nasıl kapatılabileceğini anlatacağım. Bu işlem kolay ve kalıcı bir işlemdir. Eğer hi5’in size uygun bir site olmadığını düşünüyorsanız resimlerle anlattığım aşamaları takip ederek hesabınızı tamamen kapatabileceksiniz. Şimdi gelin bakalım nasıl yapılıyormuş.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 7-03-2014, 21:12
Kategori: hi5
Hi5’e üye olmak için ne yapmalıyım?
Hi5’e nasıl kayıt olunur?
Hi5 dünyada en çok kullanılan arkadaşlık sitelerinden biridir. Dünyada yaklaşık 330 milyon kullanıcısı bulunmaktadır. Eski okul arkadaşlarınızı, öğretmenlerinizi, iş arkadaşlarınızı, dostlarınızı bulabileceğiniz aynı zamanda yeni arkadaşlıklarda edinebileceğiniz bir arkadaşlık sitesi olan Hi5’e nasıl kaydolacağınızı anlatacağım. Hi5’e kayıt olmak çok basit iki işlemle yapılıyor. Kayıt yapmaya başlamadan önce bir E-posta adresi edinmemiz gerekiyor. E-posta adresi mutlaka kullandığımız bir adres olmalı çünkü siteye kaydolduktan sonra Hi5 bu adrese onay şifresi gönderilecek. B u şifreyle Hi5’e üyeliğimizi onaylatmamız gerekiyor. Şimdi eğer E-posta adresiniz de hazırsa nasıl kayıt yapacağınızı iki basit aşamada anlatayım.Öncelikle www.Hi5.com adresini bilgisayarımızda aratarak sitenin ana sayfasına girelim.Daha sonra resimlerde de gösterdiğim şekilde kayıt işlemimize başlayalım.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 4-03-2014, 01:12
Kategori: hi5
Hi5 Sitesi Nedir? Hi5 Sosyal Paylaşım Sitesi Ne Amaçla Kurulmuştur?

Hi5’in Anlamı Nedir? Hi5 Nasıl Kurulmuştur?
Hi5 Kelimesi ; High ve bir eldeki 5 parmak anlamında olup, birleşiminden türemiştir. İnsanların sevinç anlarında genellikle kanka diyebileceğimiz çok yakın arkadaşıyla yaptığı ellerini havaya kaldırıp "Çak Bir Beşlik" denilen hareketten esinlenmiş, o anlama gelmektedir. Okunup ise "hayfayf" olarak söylenir.
Yedi Harika web sitemizin de temelini oluşturan dünyadaki en çok yaygın olan Sosyal Paylaşım ağlarından facebook, youtube, twitter, instagram, linkedin ve tumblr web sitelerini sizlere tanıttık. Bu saydığımız sosyal ağlardan sonra diğer büyük sosyal paylaşım sitesi ise Hi5'tir.
Hi5 Sosyal Paylaşım Sitesi dünyanın en büyük arkadaşlık ve flört sitesidir. Eski okul arkadaşlarınızda dahil bulabileceğiniz bu site, aynı zamanda dünyanın her köşesinden 330 milyon kullanıcısı olup aktif kullanıcı sayısı ayda 50 milyon civarındadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0