imlecefekt » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 12-04-2014, 14:11
Mause İmleç Efektleri
Mause İmlecinize Farklı Renklerde 3 Spark Efekti, Dökülen Spark Efektleri
Tumblr blogunuz için yeni bir mause imleci için efekt uygulaması sunuyoruz. Görünümü hoş, güzel ve çekici bir efekt. Paylaştığımız efektlerden hangisi tema renginize uygunsa sçim yapmanız ve daha sonra seçim yaptığınız efektin kodunu temanızın HTML bölümüne eklemeniz yeterli olacak. Bazı sitelerde de sadece bu efekt için bile oldukça uzun kodlar varken, sizlere sunduğumuz efektlerin script kodları oldukça kısadır. 3 Farklı renkte olup siyah, yeşil ve kırmızı renklerdedir. Mause hareket ettiği sürece dökülen spark görüntü efektleri mevcuttur. Dileriz beğenirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 29-03-2014, 21:26
Mause İmleç İçin Yıldızlar Efekti
İmleciniz için 2 Farklı Yıldız Efekti (Mause İmlecinden Dökülen Yıldızlar)
Tumblr blog sayfanız için farklı 2 fonksiyonu sizlere sunuyoruz. Blog okuyucularınızın hoşuna gideceğini düşündüğümüz hava kabarcıklı mause efektini sizin için paylaşmayı istedik. Öbür bloglardan sizi bir adım öne çıkaracaktır diye düşünüyoruz. Mause aşağı, üste, sağa ya da sola hareket ettirildiği vakit güzel bir şekilde yükselen, uçuşan hava kabarcıkları oluşmaktadır. Aşağıda sizlerle paylaştığımız Script Kodunu kopyalayıp blogunuza eklemeniz yeterli. Tumblr sayfanız için oldukça güzel görünecek işte bu fonksiyonu dileriz sizlerde seversiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-03-2014, 05:29
Tumblr Bloglarınız İçin Spark Şekilli Mause Efekti, Mause'tan Dökülen Spark Görüntülü
Mause İmleci Efektleri, Mause İmleç Efekti Nasıl Değiştirilir? (Spark Şekilli Mause Efekti )

Mause efektleri Tumblr blog sayfamızda ziyaretçilerimiz için her zaman sadece farklılık olmuştur. Tekrar sayfamıza /sitemize gelmesi için bir sebep olduğu bile olabilir. Spark mause efektli görünümü en beğenilen en beğenilen efektlerden, sayfanıza kalmaniz takipçilerinizi mutlu edecektir. Spark efekti "+" şeklinde olup kırmızı renkli ve mause imlecinden dökülüyormuş izlenimi vermektedir. Sizlerinde beğeneceğiniz bir efekt dileriz olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-03-2014, 12:42
Mause İmleç İçin Kabarcık Efekti
İmleç Efektleri, Fare İmleç Efekti, Hava Kabarcık Efekti
Tumblr Blog sayfanız için bir başka güzel özelliği sizlere sunuyoruz. Blog ziyaretçilerinizin hoşuna gideceğini düşündüğümüz hava kabarcıklı mause efektini sizler için paylaşmak istedik. Diğer bloglardan sizi bir adım öne çıkaracaktır diye düşünüyoruz. Mause aşağı, yukarı, sağa veya sola hareket ettirildiği zaman hoş bir şekilde yükselen, uçuşan hava kabarcıkları oluşmaktadır. Aşağıda sizlerle paylaştığımız Script Kodunu kopyalayıp blogunuza eklemeniz yeterli. Tumblr blogunuz için çok hoş görünecek bu özelliği dileriz sizlerde seversiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0