instgunaydin » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 20-12-2016, 01:00
Günaydın Instagram Paylaşımları
Instagram'da Paylaşmak için Resimli Günaydın Mesajları
Sabah sporu nasıl yapılmalıdır? Sabah sporu ne kadar gereklidir? Sabah sporunun faydaları nelerdir? Günümüzde özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanların, günlük hayatı monoton olarak belirli bir sıradanlık içinde geçmekte. Bu nedenle vücudumuz belirli hareketler dışında bir değişiklik görmemektedir. Zor belki ama sabah uykusundan 10 dakika spor için ayırabilmek, sağlığımız açısından oldukça önemlidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-12-2016, 00:06
Günaydın Instagram Paylaşımları
Günün Aydın Olsun Paylaşımları
Günaydın kelimesinin nereden geldiği ve nasıl ortaya çıktığı çok fazla bilinmese de günün aydın olsun anlamında kullanılmaktadır. Dini alimler tarafından onay görmesede toplum tarafından kullanılan kabullenilmiş bir kelimedir. Genellikle Selamün aleyküm kullanılması istense de özellikle bayan toplumunun genelinin böyle selam alıp vermediği bilinmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-06-2016, 02:47
Instagram Resimli Günaydın Paylaşımları
En güzel Instagram Günaydın Paylaşımları
Instagram profilinizde takipçilerinize bir günaydın paylaşımıyla selam vermek, güne iyi başlamak isteyenler için hazırladığımız paylaşımları dileriz beğenirsiniz. Yeni paylaşımlar bulmak biraz zor o nedenle sizler için hiçbir yerde bulamayacağınız yepyeni günaydın paylaşımları sizleri bekliyor. Takipçilerinizi arttırmak için daha ne duruyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-06-2016, 02:08
Instagram Günaydın Paylaşımları
Instagram Resimli Günaydın Paylaşımları
Instagram profilinizde ve hatta facebook gibi fotoğraf paylaşım sitelerinde de kullanabileceğiniz, arkadaşlarınıza güzel dileklerinizi iletebileceğiniz yepyeni resimli mesajlar hazırlamaya devam ediyoruz. Yediharika.com sitesi olarak internet dünyasına yepyeni paylaşımlar kazandırmak için çalışıyoruz. Bu makalemizde, sizler için hiçbir yerde bulamayacağınız 10 tane birbirinden renkli, eğlenceli ve güzel günaydın paylaşımları hazırladık. Beğenmeniz dileğiyle…
Devamı
  • Yorumlar: 0