3D Kapak Resimleri » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 1-02-2015, 21:32
Grafik facebook kapak resimleri
3d facebook kapak fotoğrafları
Facebook arkadaşlık ve paylaşım sitesinde hesabınız varsa ve herkesten farklı bir kapak resmi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Yediharika.com sitesi olarak sizler için en güzel kapak fotoğraflarını derleyerek yayınlıyoruz. Her türlü facebook kapak fotoğrafları bulabileceğiniz sitemiz için bugün ki konumuz 3d facebook kapak resimleri. Herkesin kullandığı kapak fotoğraflarını değilde, grafik ya da 3d kalitesinde fotoğraf arıyorsanız sizler için hazırladığımız albümümüze mutlaka göz atınız…
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-02-2015, 21:09
Facebook 3 boyutlu kapak resimleri
En güzel Hd facebook kapak fotoğrafları
Milyonlarca kullanıcıya sahip olan facebook’ta hesabınız varsa ve kapak fotoğrafı seçiminde zorluk çekiyorsanız doğru yerdesiniz. Sizler için çok özel Hd kalitesinde facebook kapak fotoğrafları hazırladık. Kapak fotoğrafı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli detaylardan biri de kapak fotoğrafının ölçüleri. Facebook ölçüleri uymayan fotoğrafları kullanmanıza izin veriyor fakat tamamının görülmesini sağlayamıyor. Sadece uygun ölçülerde olan kapak resimlerinin tamamının görülmesi mümkün. Biz yediharika.com sitesi olarak sizler için uygun ölçülerde facebook kapak resimleri hazırladık. Albümümüzü beğenmeniz dileğimizle.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-11-2014, 22:42
3D Facebook Kapak Resimleri
3 Boyutlu Facebook Kapak Fotoğrafları
3 boyutlu görsellik daha etkili olduğu gibi, güzellik ve derinliği ile etkileyici bir görüntü oluşturuyor. Facebook profilinizde bir farklılık istiyorsanız bunun en güzel yöntemi 3 boyutlu resimlerden tercih etmek. Sizler için farklı konularda farklılıklar oluşturacak en güzel 3D resimleri tercih ettik. Seçici davranıp sizler için en çok sevilen ve en çok kullanılan resimleri seçmeye, bulmaya çalıştık. dileriz sizinde seveceğiniz bir facebook kapak resmini bulursunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-03-2014, 19:58
En Güzel 3D Kapak Resimleri
En Güzel 3D Kapak Fotoğrafları, En Çok Kullanılan Facebook Kapak Fotoğrafları
Stereogram Nedir? Stereogram deyince belki birçoğumuzun anlamını bilmediği bir kelime gibi olsa da şöyle söyleseydik eğer bir çoğumuz bilirdi. "Şaşı Bak Şaşır" bu isimle hatırlarız biliriz. İlk bakışta karmakarışık olsa da resmin orta kısmına bakışlarımızı odaklayarak belli bir süre bakmaya devam etmemizle beliren bir tekniktir. Stereogram bilgisayar efektleriyle yapılmış ilk bakışta görülmeyen üç boyutlu resimlerdir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-02-2014, 20:43
3D Çocuklar İçin Facebook Kapak Fotoğrafları
3D Animasyon Facebook Kapak Fotoğrafları
3D kategorisine yeni bir konu daha ekliyoruz. Çocuklarımızın sevdiği çizgi film animasyon karakterlerini sizler için bir araya getirdik. Hepsi birbirinden güzel olan bu kapak resimlerini görünce eklemeyi de aklımızdan geçirmiyor değiliz. Bu zamanda çocuk olmak varmış sanırım!... Birbirinden çekici bu kapak fotoğraflarını çocuklarımızın facebook profillerine ekleyerek renk katabiliriz.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 23-02-2014, 19:57
3D Manzara / Doğa Facebook Kapak Fotoğrafları
3D Tabiat Facebook Kapak Fotoğrafları
3D Ne Demektir? 3D'nin Diğer Görüntü/Fotoğraflardan Ne Farkı Vardır?
3D'nin en kısa tarifini şöyle yapabiliriz. Resmin yada görüntünün isminden de hemen çağrıştıracağı gibi (3D) 3 boyutlu olması. Derinliği, yüksekliği ve genişliği. 3D görüntünün sadece güzel görünmesinden de ziyade hayatımıza hem kolaylıklar sunmuştur. 3D Programlar sayesinde sanayi, ekonomi, ticaret, PC oyun sektörü gibi bir çok alanda olumlu gelişmeler sunmuş, 3D öncesine göre hayatımıza birçok kolaylıklar getirmiştir. Film sektöründe animasyon, TV sektöründe görüntü kalitesi, mimaride maket ve proje aşamaları, PC sektöründe oyunlar gibi sayabileceğimiz birçok dalda yenilikler kazandırmıştır. Şimdide sizlere fotoğraf teknolojisi aracılığı ile 3D kalitesinde manzara kapak fotoğraflarını sunuyoruz. iyi günlerde kullanın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-02-2014, 22:58
3D Facebook Kapak Fotoğrafları
3D Facebook Kapak Resimleri
Hayatımıza yakın zamanda girmiş olan 3D teknolojisi, öncelikle görsel derinlik bulunması nedeniyle diğer fotoğraflardan farklıdır. Facebook kapak fotoğraflarımız olmak üzere daha her bulunduğu yerde de etkili ve daha önemsenir bir sonuç vermektedir. Facebook kapakları içinde en çok tercih edilen tür 3D teknolojisidir. Sizler için derlemeye çalıştık, dilerim beğenirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-01-2014, 23:05
3 Boyutlu Kapak Fotoğrafları
3 Boyutlu Kapak Resimleri
Sanal dünyada sizler için uğraştık ve sizlerin farklılığınızı gösterebilmek adına sizler için zorlanarak seçim yaptık ve en güzel 3 boyutlu kapak resimlerini derledik.
hepsi birbirinden harikab olan resimleri dilerim çok beğenirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0