Grafik Kapak Resimleri » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 26-12-2014, 19:57
Tuğra Facebook Kapak Fotoğrafları
Osmanlı Tuğra Kapak Resimleri, Tuğra nedir, ne anlama gelir?
16. ve 17 Yüzyılda üç kıtaya yayılmış olan Osmanlı İmparatorluğu 1453'ten 1683 yılına kadar Yükselme Devrini yaşamıştır. 623 Yıl 3 kıtada hüküm sürmüş olan Osmanlı İmparatorluğu'da başarılı veya başarısız olmuş birçok padişah gelip geçmiştir. Her padişadın bir Tuğrası bulunmaktaydı. Tuğra nedir? diye sorarsanız... Padişahın ismi ve lakabı bulunan alamettir, imzadır diyebiliriz. Hat sanatıyla yapılmış olup özel anlam ve işaretleri de içinde barındırmaktadır. Tuğra kapak fotoğrafları hakkındaki çalışmalarımızı dilerim beğenirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-12-2014, 19:50
Osmanlı Padişah Tuğra Facebook Kapak Resimleri
Padişah Tuğralarının Kapak Fotoğrafları Osmanlı Devleti nedir?
Osmanlı Devleti 1299 yılında Bursa'nın Söğüt ilçesinde Oğuzlar'ın Kayı boyundan olan Osman Gazi tarafından kurulmuş bir beylik olarak başlar. 1402 Yılında ise Yıldırım Beyazıd'ın Timur'a esir düşmesiyle 11 yıl süren Fetret (Bunalım) devri yaşanır. Fetret Devrinin sebebi ise Yıldırım Beyazıd'ın dört oğlunun taht kavgası sebep olmuştur. 1453 Yılında Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u Bizans İmparatorluğu'ndan almasıyla, bir çağ kapanıp yeni bir çağ açılır. Ve Osmanlı Devleti Yükselme Devri'ne girer. Padişahların tuğra kapak resimlerini sizler için sitemize ekledik.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-12-2014, 20:53
Sulu boya facebook kapak resimleri
Sulu boya çalışmaları facebook kapak fotoğrafları
Sulu boya sanatı için kısaca boyanın su ile karışımında ortaya çıkan renk şöleni diyebiliriz. Sulu boya kullanılan su miktarına göre ortaya çıkan sonsuz renk sayısı ile yapılan resimlerdir. Sulu boya resimde, kâğıtın beyazlığı, renkler arasında serilir ve açık renkler olduğu gibi kalır. Sulu boya resim teknikleri kullanılarak yapılan resimler sanatsal değere sahiptir. Sizde sulu boya resimlerden hoşlanıyor ve facebook kapak resminizde kullanmak istiyorsanız, sulu boya facebook kapak fotoğrafları albümümüze mutlaka göz atınız. Albümümüzü beğenmeniz dileğimizle.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-12-2014, 18:25
Karakalem facebook kapak resimleri
Karakalem çalışmaları facebook kapak fotoğrafları
Karakalem; kömür, kurşun, grift gibi malzemesi çoğunlukla doğadan kullanılan çizim çalışmalarıdır. Karakalem en eski sanat dallarından biridir. İsmi karakalem olmasına rağmen son zamanlarda renkli kalem kullanılarak ta yapılmaktadır. Görsel sanatlarda eğitim ve esere başlamak karakalem tasarım çalışmaları ile olur. Manzara, iç mekan, natürmort ve soyut çalışmalar karakalem ile yapılabilse de çoğunlukla portre çiziminde kullanılır. Bu çalışmaların sanatsal ve ticari değeri de büyüktür. Sizde bir karakalem sanatı hayranı iseniz, sizin için hazırlamış olduğumuz karakalem facebook kapak resimleri albümümüze mutlaka göz atınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-03-2014, 11:06
Grafik Tasarım Kapak Resimleri
Grafik Tasarımın Kişiye Kazandırdığı Bilgiler Nelerdir?
Tasarım araçlarını öğrenmekl başlayan bu süreç bu araçlarını kullanabilme bilgisini kazandırmaktadır. Reklam ve matbaacılık konularında bilgi sahibi olmayı ve tasarımla ilgili çağdaş ve yenilikçi olmayı öğretir. Alanı ile alternatif çözümler üretme yetisi, bunun yanısıra ise renk ve şekilleri en ince ayrıntısına kadar algılayabilmeyi kazandırır. Ferdi ve grup çalışma bilinci, araştırma, düzenleme ve geliştirme birlikteliğinin önemini kavrar. Özgün, yaratıcı ve yeniliklere açık bir birey olmasını sağlar. Bu özelliklerdeki grafik tasarım çalışanlarından örnekler sunmak istedik. Umut diyoruz bu çalışmalar sizinde hoşunuza gider.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-03-2014, 18:49
Grafik Tasarım Facebook Kapak Fotoğrafları
Rengarenk Dizayn Edilmiş Facebook Kapak Fotoğrafları
Grafik tasarımı diğer bir sanat dalıdır. Bir grafik tasarımcının önce cisimle ilgili bilgi sahibi olup, özellikleri, rengi, tadı, kokusu...Bu bilgilerin üzerine sadece bilgisayar bilgisi yetmez, desen gücünü ve renk bilgisini kullanarak adeta yeni bir bakış açısı kazandırır. Sadece bununla kalmaz, kurum kimliği olan logolar, karvizit, zarflar, afişler, el ilanları, her türlü reklam tasarımı olmak üzere, ticari sektörün kaçınılmaz unsurlarıdır. Sizler için harika tasarlanmış facebook kapak resimlerini seçtik. Dilerim sizlerde beğenirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-01-2014, 21:37
Rengarenk Grafik Resimleri
Titizlikle Seçilmiş 10 tane Rengarenk Grafik Resimleri

Facebook profiliniz için titizlikle seçtiğimiz 10 tane mükemmel grafik türündeki kapak resimleri... Ayrıcalığınız ve farkınızı arkadaş listenize hissettirin ;-)
Devamı
  • Yorumlar: 0