gul » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 9-02-2015, 17:04
Lale facebook kapak resimleri
Lalezar facebook kapak fotoğrafları
Anavatanı Pamir, Hindukuş ve Tanrı dağları olan ve soğanlı olan bu bitki, Türklerin göçleri ile birlikte Anadolu'ya gelmiştir. 1500'lü yıllarda ise Anadoludan Avrupa'ya giden lale özellikle Hollanda’da çok yaygındır. Yeşil ve 2-8 arasında yaprağa sahip lalelerin her rengi hatta iki ya da üç renkli olanları da bulunur. Sizde bu nadide çiçeği seviyor ve facebook kapak resminizde fotoğraflarını kullanmak istiyorsanız “Lalezar” albümümüze mutlaka göz atınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-02-2015, 12:38
Kategori: Kapak Resimleri / gul
Kırmızı gül facebook kapak resimleri
Aşkın anlamı kırmızı gül facebook kapak fotoğrafları
Her gülün rengine göre anlamı vardır. Beyaz gül saflığı temizliği, sarı gül ayrılığı, pembe gül sevgiyi, kırmızı gül ise aşkı, tutkuyu… Bütün kadınlar hediye almayı severler fakat konu çiçek olduğunda daha da duygusallaşırlar. Eğer bir erkekseniz ve aşkınızı belli etmek istiyorsanız bunun en basit yolu, kırmızı gül göndermek. Bir tane ya da bir buket hiç fark etmez, ikisinin de kadındaki değeri aynıdır. Belki de aşkınızı facebook’ta ilan etmek istersiniz. Bunun için de kırmızı gül fotoğrafları kullanabilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz “Kırmızı gül facebook kapak resimleri” albümümüzde mutlaka size uygun bir fotoğraf bulacaksınız…
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-01-2015, 23:53
Lavanta çiçeği facebook kapak resimleri
Lavanta bahçesi facebook kapak fotoğrafları
Lavanta ülkemizde de yetişen, mis kokulu çalı şeklinde ve deniz iklimi olan yerlerde yetişen bir bitkidir. Ülkemizde en çok batı kıyılarında yetişir. Lavanta çalı şeklinde ve illaki ekilerek değil kendiliğinden de uygun olan her ortamda yetişebilir. Haziran ve Ağustos aylarında mavi veya mor renkte çiçek açar. Lavantanın çiçeklerinden çok, kültürü kullanılır. Mis kokulu olduğundan Çiçeklerinin kültürü çıkarılarak parfüm, temizlik ürünleri gibi sektörlerde kullanılmaktadır. Ülkemizde geçmişten gelen bir gelenek ise, lavantalar keselere doldurulup çamaşır çekmecelerine konulur ve çamaşırların güzel kokması sağlanır. Biz de sizler için hiçbir yerde bulamayacağınız lavanta facebook kapak resimleri hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-01-2015, 21:33
Kategori: Kapak Resimleri / gul
Pembe gül facebook kapak resimleri
En güzel pembe gül facebook kapak fotoğrafları
Duygusallığın rengi olan pembe bir çiçeğe renk verince daha bir anlam kazanıyor. Özelliklede güllere… Pembenin en açık tonundan, en koyu tonlarına kadar çeşit çeşit pembe güller dünyanın en eski çiçek türlerindendir. İnsanların sevdiklerine armağan ettiği en güzel ve en anlamlı hediyedir. Fakat her tonu farklı anlam taşır. Açık pembe genellikle başsağlığı ve acısını paylaşma, pembe mutluluğu, koyu pembe güller ise teşekkür anlamını taşır. Pembe gül goncası gençliği, güzelliği ve zerafeti temsil ettiğinden bir bayanı en çok etkileyen çiçek çeşididir. Anlam yelpazesi geniş bir çiçek çeşidi olduğundan tanıdıklarınıza pembe gül gönderirken dikkat etmenizde fayda var.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-01-2015, 20:22
Kategori: Kapak Resimleri / gul
Beyaz gül facebook kapak resimleri
En güzel beyaz gül facebook kapak fotoğrafları
Her çiçeğin taşıdığı bir anlam vardır. Kırmızı gül aşkı, sarı gül ayrılığı, pembe gül sevgiyi. Beyaz gül ise diğer çiçeklerden faklı, daha çok anlam taşıyan bir çiçektir. Beyaz gül; samimiyeti, saflığı, temizliği, karşılıksız aşkı anlatır. Bu yüzden kırmızı gülden sonra en çok tercih edilen çiçek beyaz güldür. Sizde içinizdeki saflığı, temizliği, samimiyeti facebook kapak resminizde kullanmak istiyorsanız sizler için özel olarak seçtiğimiz en güzel beyaz gül facebook kapak fotoğrafları albümümüze mutlaka göz atınız.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 13-03-2014, 00:57
Kategori: Kapak Resimleri / gul
En güzel Çiçeklerle Facebook Kapak Fotoğrafları
En Beğenilen Çiçek Kapak Resimleri, Çiçekli Facebook Kapak Fotoğrafları
Çiçekler rengarenk görüntüleriyle ve değişik şekillerdeki görüntüleriyle biz insanların dikkatini çekip beğenisini kazanmıştır. Evimizin bir köşesinde onlara da bir yer ayırmaya çalışmışızdır. Bazen yer sorunu sebebiyle istediğimiz çoğu çiçeğe yer bulamamış ama yine de sevmişizdir. Çiçekler hakkında söylenmiş çok güzel sözlerde vardır. Alelâde otlar, iki ay içinde yetişir; fakat kırmızı gül ancak bir yılda yetişir. (Hz.Mevlana), Gülün dikensiz olmadığı doğru; ama keşke dikenler, gül solduktan sonra yaşamasalardı. (Jean Paul Richter), Güzel çiçekler, nadir olduğu kadar güç elde edilir. (Friedrich Nietzsche)
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 16-02-2014, 21:59
Kategori: Kapak Resimleri / gul
Çiçekli Facebook Kapak Fotoğrafları
Çiçeklerle Süslü Facebook Kapak Fotoğrafları
Çiçekler rengaraenk görüntüleriyle hayatımızda çoğu alanı süslemekle kalmıyor, en önemli görevi bitkilerin çoğalmasını sağlamaktır. Taç ve çanak yapraklardan oluştuğu bu güzelliğin gelişmesinde insanoğlunun da katkısı olmuştur. Lale ülkemize ait güzel bir bitki iken, bunu geliştiren, renklerini, dayanıklılığını arttıran ve birçok çeşidini üreten Hollanda'lılar; şimdi tüm dünyada Lale ile anılır hale gelmiştir...
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-02-2014, 20:35
Kategori: Kapak Resimleri / gul
Gül Temalı Kapak Fotoğrafları
Rengarenk Güllerle Facebook Profilleriniz Renklensin!...
Anavatanı Türkiye olmak üzere; Çin ve İran'ı da sayabiliriz. Balkon, bahçe, terasların yanısıra parklarda da süslemede kullanılan çok değerli ve çok güzel bir bitkidir. Kırmızı gül ise siyasi arenada da sosyal demokratları sembolü olarak görmüş ve kabul etmişlerdir. Nazik ve narin oluşu ile mi bilinmez ama özellikle ülkemizde güller bayanlara benzetilir. Yağı, reçeli gibi değişik ürünler yapılıyor olsa da daha çok koku/parfüm üretiminde de kullanılmaktadır. Facebook profilleriniz için gülleri unutmadık.
Devamı
  • Yorumlar: 0