hayvan » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 18-10-2014, 10:05
Kuğu facebook kapak resimleri
Kuğu temalı muhteşem facebook kapak fotoğrafları
Kuğular zariflikleriyle ve asil duruşlarıyla kuş türlerinin içinden sıyrılmış, farklı bir tür gibi görülür. Kuğuların o zarif görüntüsü çoğumuzu büyülercesine kendine hayran bırakır. Hemen hemen hepimizin evinde kuğular ileilgili bir obje bulunur. Aslında fazla söze gerek yok, sizde kuğuların asil ve muhteşem görüntülerine hayran iseniz ve facebook kapak fotoğrafınızda kuğuların resmini kullanmak istiyorsanız albümümüze göz atınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-10-2014, 19:13
Kelebek temalı facebook kapak fotoğrafları
Kelebekli facebook kapak resimleri
Kelebek kısacık ömrü ile; özgürlüğü, canlılığı, hayatı anlatır. Belkide dünya üzerinde hiçbir canlı yoktur kelebek kadar ömrü kısa olup sonsuzluğu, hayatın değerini anımsatan. Düşünsenize kelebeği gördüğümüzde an bile heyecanlanıyoruz. Göz kamaştıran güzelliğiyle büyüleniyoruz. Muhteşem görüntüsüyle ama kısacık ömrü bizi heyecanlandırıyor. Sizde kelebeğin göz kamaştıran güzelliğini facebook kapak resminizde kullanmak istiyorsanız hiçbir yerde bulamayacağınız kelebek temalı kapak fotoğraflarını sizer için hazırladık. Beğenmeniz dileğimizle…
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-07-2014, 16:52
At Facebook kapak resimleri
Kısrak facebook kapak fotoğrafları
Atlar hayvanların arasında en asil olanlardan biridir. Asaleti ile bilinen atlar çok hisli hayvanlardır. At seven biriyseniz zaten size bunları anlatmama gerek yoktur zaten daha fazlasını biliyorsunuzdur. Eğer sizde facebook kapapk resminiz olarak at resimlerini kullanmak istiyorsanız mutlaka albümümüze göz atın mutlaka size uygun olan bir resim bulacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-07-2014, 22:26
Kuş Facebook Kapak Resimleri
Kuşlarla ilgili Kapak Resimleri
Kuşlar türlerine göre rengarenk olup, tüylü, kanatlı ve onbinlerce türü bulunan sevimli hayvanlandır. Sıcak ve canlı yapılarıyla biz insanlarında sevgilerini kazanmışlardır. İlklim ve kıtalara göre yaşam alanları ve birçok türü bulunan kuşlar, rengarenk tüyleri ile ilgimizi çekmektedirler. İnsanları taklit eden ve konuşabilen türlerinden dolayı evlerimizde de bulunmaktadır. Facebook profillerinizin kapak resimlerine canlılık kazandırmak için sizlere kuşlarla ilgili kapak resimlerini sitemize ekleyelim istedik.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-06-2014, 13:38
Kelebekli Facebook Kapak Resimleri
Kelebekleri büyüleyici dünyası…
Büyüleyici kanatlarıyla hepimizi kendine hayran bırakan yaratılışları mükemmel varlıklar olan kelebekler her kanat çırpışında hüzünlü sona dahada yaklşır. Kelebeklerin ömürleri çok kısadır ve kısa ömürlerini çiçekten çiçeğe konarak ve tüm asaletiyle kanat çırparak geçirirler. Çok hassas yaratılmış olan bu varlık 28 derece sıcaklığın altında olan ortamlarda uçamazlar. Tat alma duyuları ayaklarında olan kelebekler, binlece küçük gözden oluşan görme organına sahipler.Sizlerde bu özel varlıkları seviyor ve facebook hesabınızda kapak resmi olarak kullanmak istiyorsanız sizler için seçtiğimi resimlere mutlaka göz atın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-04-2014, 17:42
At Facebook Kapak Resimleri
At Kapak Resimleri, Atlar Ve At Bakımı
İnsanların atlardan faydalanması orta asya zamanlarında olduğu bilinmekle berabr tam bir tarih yer almamaktadır, fakat ilk kanıt olarak Milattan Önce 4000 yıllarında bir yazılı kitabede görülmüştür. Daha önceki yıllarda derisinden faydalanmak amacıyla insanlar tarafından avlandığı da bilinmektedir. En büyük ağır atlar olmak üzere en küçük hafif atlara kadar olan tüm cinslerin asya vahşi atından türemiştir. Atların cinsleri Evcil Atlar, Arap Atı, İngiliz Atı ve Pony olmak üzere 4 gruptan oluşur. Yeleleri ve kaküllerinden dolayı ve asil duruşundan oldukça etkileyici olup, başta bizler olmak üzere tüm insanların en sevdiği hayvanlar arasındadır. Tımar yapılmakla uysallık bazanan atlar, vücudunun temizlenmesi ve kan dolaşımının hızlanması gibi en önemli bakımlarıdır. İnsanlığın varolduğu yıllardan beri biz insanlara en çok yardımcı olmuş olan atların en güzel kapak resimlerini sizler için biraraya getirdik.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-04-2014, 10:32
Kedi Facebook Kapak Resimleri
Kedilerin Bakımı Nasıl Olmalıdır? Kedi Facebook Kapak Fotoğrafları
Kedilerin Bakımı sanılandan kolaydır. Tabiki hiç bir şey yapmamak değil aksine dikkat edeceğimiz önemli noktalar vardır. Gün içerisinde kedinizi gözlemlemeniz gerekmektedir. Dikkat etmeniz gerekenler ise, kedilerin tüyleri parlak olması gerekir. Değilse ve dökülüyorsa, parazit, deri alerjisi, su kaybı veya beslenme bozukluğundan kaynaklanacağını düşünerek araştırabilirsiniz. Göz ve kulaklarında akıntı olmamalıdır. Enfeksiyon kaptığını düşünmeniz iyi olur. Kuyruğu, ayakları ve vücudunu acı çekmeden hareket etmesini, patilerinde çizik, yara veya eksiklerin bulunmamasını, vücudunda şişlik olmamasına dikkat edip gözlemleyerek onları daha iyi anlayıp yardımcı olabiliriz. Siz kedi sevenler için facebook profilinize kapak fotoğrafı da temin etmeyi düşündük, dileriz seçimlerimizi beğenirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-03-2014, 11:34
Balık Kapak Fotoğrafları
Akvaryum Bakımı Nasıl Olmalıdır? Akvaryum Balıklarının Bakımı
Akvaryum balıklarının bakımında en önemli husus öncelikle akvaryumun yaşanabilir olması, yani akvaryum bakımı ile olmalıdır. Akvaryum bakımında ise öncelikle bir bakım takvimi oluşturmalısınız. Örneğin, her ayın ilk ve üçüncü cumartesi günü akvaryumun %25 suyunu değiştirip, yenilemelisiniz. Bitki örtüsü oluşturursanız akvaryum kumunun temizliğine hiçbir zaman gerek kalmaz. Isı gerekliliğini tamamlayabilecek kaliteli bir ısıtıcı, ısıyı gösterecek bir termometre, ışıklandırma sistemi ve bir de filitre ile akvaryumunuzu tamamlayabilirsiniz. Balıklarınıza günde iki veya üç kez balık sayınıza göre 1-2 dakikada bitirebilecekleri kadar yem verin. Haftada bir kez camlardaki yosunları temizlemeli, ayda bir defa filitrenizi temizlemeyi ihmal etmemelisiniz. Dileriz kapak resimlerimizi de beğenirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-03-2014, 02:32
Sadık Dostlarımız Olan Köpek Facebook Kapak Fotoğrafları
Sevimli Ve Şirin Köpek Fotoğraflarıyla Kapak Fotoğrafları
Köpekler birçok cins ve boyda olan bizlere çok yakın ve özelliği gereğince çok sadık dostlardır. Çok iyi koku almasından dolayı avcılığımız da yanımızda, çok iyi bekçi olmasından dolayı bekçiliğimizi yapması için hep tercih ettiğimizdir. Sarı ve mavi renkleri daha iyi algılayabilen göz yapısına sahiptirler. Zeki olduğundan çok iyi disiplin edilebilir, eğitilebilir ve terbiye edilebilirler. Pisliğini kapatacak kadar temiz, sahibi için korkusuz olabilecek kadar cesurdurlar. Duruşları değişik hareketleri ile aklından geçenleri ifade edebilirler. Oyuncu yanları ve sosyal oluşları nedeniyle evlerimizde yaşattığımız canlılardandır. Hatta vazgeçemediklerimizdendir. Çoğu insan yaşam tarzı, çalışma şekli, ikamet ettiği evi, zamansızlığı gibi nedenlerden dolayı, seviyor ve istiyor olmasına rağmen sahip olamamaktadır. Bu sadık saydığımız dostlarımızdan oluşan Facebook kapak fotoğraflarını unutmuş değiliz. Umut ediyorum hoşunuza giderecektir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-02-2014, 00:21
En Yakın Dostlarımızdan Kedilerin Profil Fotoğrafları
Evimizdeki En Sıcak ve Riyakarsız Dostlarımızdan; Kedimizin Kapak Resimleri

Evimizde yalnızlığımızı paylaştığımız en yakın ve aslında anlamaya çalıştığımızda bizi anlayan, kedi fotoğraflarından facebook profil kapağımızı neden o dostlarımızla renklendirmeyelim ki? Ve arkadaş listemizdekiler kedilerin ne kadar sevimli, ne kadar sadakatli ve ne kadar yanımızda olduğunu görsün...
Devamı
  • Yorumlar: 0