ozel » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 26-12-2016, 07:05
Kategori: Kapak Resimleri / ozel
2017 Yılı Facebook Kapak Fotoğrafları
2017 Yılbaşı Facebook Kapak Resimleri
2016 yılını uğurlarken, 2017 yılının herkes için sağlık, mutlu ve başarı ile dolu olmasını diliyoruz. 2017 yılının herkese şans getirmesi dileğiyle. 2017 yılı Facebook fotoğrafları sizler için hazırladık. 2016 Yılında ülkemizde yaşanan acıların 2017 yılında yaşanmaması dileğiyle. 2017 yılının çok güzel geçmesi dileğiyle...
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 26-12-2016, 06:53
Kategori: Kapak Resimleri / ozel
2017 Yılı Facebook Kapak Resimleri
Yeni Yıl Facebook Kapak Fotoğrafları
Yeni bir yıla daha merhaba derken 2016 yılını bitirmiş bulunmaktayız. Özellikle ülkemiz için hep acılarla dolu bir yıl geçirdik diyebiliriz. Darbe, terör ve bombalı saldırılarda kaybettiğimiz şehitlerimiz. 2016 Yılını sanırım böyle anacağız. Ekonomi veya diğer yönlerden de iyi geçen bir yıl diye hatırlamayacağız. Temmuz ayında yaşanan olay nedeniyle yaz aylarında tatili bile birçoğumuz yaşayamadık diyebiliriz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 26-12-2015, 01:10
Kategori: Kapak Resimleri / ozel
En Çok Begenilen Facebook Kapak Resimleri
En Beğenilen Facebook Kapak Fotoğrafları
Facebook profilinizde yeni yılı sizde kutlamak isterseniz sanırım. Yeni yıl paylaşımları da yapmalısınız tabiki ama profilinizin kapak fotoğrafını da değiştirmek güzel olur diye düşünüyoruz. Sizler için hazırladığımız en güzel kapak resimlerini dileriz beğenirsiniz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 24-12-2015, 01:24
Kategori: Kapak Resimleri / ozel
2016 Yılı Facebook Kapak Resimleri
2016 Yılı Facebook Kapak Fotoğrafları
2016 Yılına girerken siz ziyaretçilerimiz için birşeyler yapmak istedik. Yediharika web site ziyaretçilerimiz için hazırladığımız yeni yıl Facebook kapak resimlerini incelemenizi tavsiye ediyoruz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 25-08-2015, 01:44
Kategori: Kapak Resimleri / ozel
30 Ağustos Zafer Bayramı Facebook Kapak Resimleri
30 Ağustos Zafer Bayramı Facebook Kapak Fotoğrafları
30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetler Günü olarak kutlanan bu gün, 30 Ağustos 1922'de Başkomutanlık Meydan Muharebesinin kazanıldığı büyük zaferin yıldönümüdür. Yasa ile kabul edilmiş olan resmi en büyük bayramımızdır. Resmi ve özel kuruluşlarında katıldığı ve hatta Silahlı Kuvvetlerin katılımı ile daha da önem kazanan bir merasim uygulanmaktadır.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 2-03-2015, 20:58
Kategori: Kapak Resimleri / ozel
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Facebook Kapak Resimleri
Emekçi Kadınlar Günü Facebook Kapak Fotoğrafları
Ve biz kadınlar...Nazım'ın dizelerinde, sofradaki yeri öküzümüzden sonra gelen, Duygu Asena'ya göre; adı olmayan kadınlarımız... Biz kadınlar; erkeğin kaburga kemiğinden yaratıldığı ileri sürülen, Adem'i Cennet'den kovdurtan Havva'nın kızları... Biz kadınlar; zorda kaldığında kendini savunurken ya da erkeğine saldırırken, dişiliğini de kişiliğini de silah diye kullanan biz kadınlar, cins-i latifler... Gözyaşlarıyla erkeği kaçırtan da kandıran da... Dilberliğiyle erkeği ağlatan da, aldatan da... Biz kadınlar; sınırsızca kıskanç, kaprisli, ama sınırsızca sevecen, özverili... Öldüren de, güldüren de... Rezil de eden, vezir de eden...Biz kadınlar; eksik etek, kaşık düşmanı... Biz kadınlar; erkeğin baştacı, gönül yoldaşı... Biz kadınlar; ne alabildiğince özgür, ne de ezik... İşte böyle bir yerlerde... (Alıntı) Dünya emekçi kadınlar günü facebook kapak resimleri için albümümüze göz atınız.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 29-01-2015, 20:19
Sevgililer günü facebook kapak resimleri
Sevgililer için facebook kapak fotoğrafları
Sevgiller gününe çok az kala sizler için hiç bir yerde olmayan çok özel facebook kapak resimleri hazırladık. Sevgililer gününe yaklaştığımız şu günlerde, günün anlam ve önemine uygun kapak fotoğraflarını kullanarak facebook hesabınızı sevgililer gününe hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda sevdiklerinizi etiketleyerek onlarında sevgililer gününü tek tek kutlamaktansa tek bir paylaşımda herkesin gününü kutlayabilirsiniz. Aşkın simgesi olan kırmızı kalp ve kırmızı güller kullanarak hazırlanan kapak fotoğraflarımızı beğenerek ve severek kullanmanız dileğimizle. Sevgililer gününüz kutlu olsun.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 26-12-2014, 21:24
Kategori: Kapak Resimleri / ozel
Noel facebook kapak fotoğrafları
Yeni yıl facebook kapak resimleri
Noel hristiyanların her yıl 25 Aralık tarihinde kutladığı, İsa’nın doğum günüdür. Ayrı bir önemi daha vardır; doğuş bayramı, kutsal doğuş ya da milat yortusu olarak da bilinmektedir. Bu bayram 20. Yılın başlarında hristiyan olmayanlar tarafından da kutlanmaya başlandı. Fakat hristiyan olmayanların kutlama amacı çok farklı. İsa’nın doğuşunu değil yeni bir yıla girişi ve yeni yıla nasıl girersen öyle devam eder mantığı ile kutlanmaktadır. Noel haftasında hediyeler alınır, verilir, yemekler pişirilip dostlara sunulur, yeni yıl ve noel dilekleri iletilir. Sizde yeni yıla girmemize birkaç gün kala facebook kapak resimlerinizde noel, yeni yıl temalı kapak fotoğrafı kullanmak istiyorsanız mutlaka albümümüze göz atınız.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 12-12-2014, 23:22
Kategori: Kapak Resimleri / ozel
Şeb-i Arus Kapak Resimleri
Şeb-i Arus Facebook Kapak Fotoğrafları, Şeb-i Arus Nedir?
Hz. Mevlana Celaleddin Rumi'nin öldüğü gecedir ve rabbine kavuşma gecesi olduğunu düşünüldüğü için Düğün gecesi anlamına gelir. Şeb-i Arus kelimelerinin türkçe manası, Şeb farsça kökenli olup gece anlamında olup, arus ise arapçada düğün gecesi anlamındadır. 17 Aralık 1273'te Pazar gününe rastlayan bir akşam üzeri vefat etmiştir. Şeb-i Arus geceleri başta Hz. Mevlana'nın memleketi olan Konya başta olmak üzere ülkemizin birçok şehrinde anılmakta geceler düzenlenmektedir. Hz Mevlana'nın 800. doğum yılı olan 2007 Yılında ise Unesco tarafından tüm dünyada Mevlana ve Hoşgörü yılı ilan edilmiştir. Dileriz sizlerde Facebook profillerinizde Şeb-i Arus kapak fotoğrafalarınızı paylaşırsınız.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 12-12-2014, 00:42
Kategori: Kapak Resimleri / ozel
Yeni Yıl Facebook Kapak Resimleri
2014 Yeni Yıl Kapak Resimleri, En Beğenilen Facebook Kapak Resimleri
Bir yılı daha geride bırakıp 2015 yılına merhaba diyoruz. Günlerin su gibi akıp geçtiği bir yılı daha arkamızda, anılarda bırakıyoruz. Yeni bir yıla merhaba diyoruz. Ve yeni bir yıla merhaba derken facebook kapak resminiz için yılbaşı kapak resimlerini hazırlamak istedik. Yeni yılın gelişini profil kapak resminiz aracılığı ile sevdiklerinizin yeni yılını sizlerde kutlayın istedik. Siz, sevdikleriniz ve ülkemiz için 2015 yılının esenlik, başarı ve mutluluk içinde geçmesini dileriz.
Devamı
 • Yorumlar: 0