sehir » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 4-10-2014, 15:22
Ülke Bayrakları ile Facebook Kapak Resimleri
Dünya ülke Bayrakları Facebook Kapak Fotoğrafları
Bayrak; devletlerin ve milletlerin ayırt edici simgesi, bağımsızlıklarının temsilcisidir. Belirli renk ve şekillerden meydana gelen, belirli ölçülere göre kumaş üzerine yapılır. Dilimizdeki “bayrak” sözü eskiden kullanılan “batrak” kelimesinden gelmiştir. Divan-u lügat-it Türk’te bu kelime “ucuna bir ipek parçası takılan mızrak” olarak açıklanmıştır. Uluslar için bayrak kavramı çok değerlidir. Bayrak, devlet egemenliğini, bağımsızlığını ve şerefini temsil ettiğinden, bayrağa saygı, o devlet vatandaşları ve o ülkede bulunan yabancılarda dahil herkes için bir görevdir. Sizde yaşadığınız ülkenin temsil eden bayrağını facebook paylaşım sitesinde kapak fotoğrafı olarak kullanmak istiyorsanız sizler için bazı ülkelerin bayraklarının en güzel halini facebook kapak resimleri olarak derledik.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-07-2014, 20:54
Eyfel Kulesi facebook kapak resimleri
Paris Eyfel Kulesi facebook kapak fotoğrafları
Eyfel Kulesi 1887 ile 1889 yılları arasında Gustave Eiffel'in firması tarafından fransız devriminin 100. yıl kutlamaları çerçevesinde düzenlenen Paris fuarının giriş kapısı olarak yapılmıştır. Yüksekliği 300 metredir. Yapımı 3.000 işçinin 26 ay boyunca 18.038 adet demir parçayı birleştirmesiyle meydana gelmiştir. Yapımı sırasında gerekli makamlardan alınan izinde 20 yıllık müsade verilmiştir fakat dünyada büyük ilgi gördüğü için turizm amaçlı kullanılmaya devam edilmiştir. Şu anda bütün dünyada Fransa’nın sembolü halini almıştır ve Eyfel kulesini görmek dünyada birçok kişinin hayali olmuştur. Sizde facebook kapak fotoğrafında demir kulenin resmini kullanmak istiyorsanız Eyfel facebook kapak resimlerini sizler için hazırladık, iyi seyirler...
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-07-2014, 10:35
Filistin Gazze facebook kapak fotoğrafları
22.07.2014 Filistin için ulusal yas ilan edildi
22.07.2014 tarihi itibariyle 21 Temmuzda yapılan bakanlar kurulu kararıyla İsrail’in Gazzeye yönelik saldırılarını kınamak ve bu saldırılarda hayatını kaybedenlere karşı duyulan üzüntüyü belirtmek için 3 günlük yas ilan edildi. Türkiye Cumhuriyeti bakanlar kurulunun aldığı bu kararla, ülkedeki tüm bayraklar yarıya indirildi. Sizde facebook’ta katil İsrail’e olan tepkinizi göstermek istiyor ve facebook kapak resminizde Filistin temalı bir kapak resmi kullanmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız kapak resimleri tam size göre. Bizde site yönetimi olarak İsrail’i kınıyor, bu vahşetin bir an önce sona ermesini diliyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-07-2014, 19:44
Filistin Facebook Kapak Resimleri
Zulmün resmi… Modern haydut İsrail
Filistin ortadoğuda yer alan müslüman bir ülkedir. Filistin şu günlerde komşusu olan İsrail’in yaptığı zulümlerle gündemde. Filistin’de yaşanan zulüm, tüm dünyanın ve insan hakları diye övünen avrupanın sessiz kalmasıyla birlikte bir insanlık ayıbı yaşıyor. Her geçen gün şiddetle artarak hedef alınan sivil halk, özelliklede çocuklar acımasızca öldürülüyor. Sizde tepkinizi facebook kapak resminizde Filistin resimleri ile göstermek istiyorsanız sizin için “Filistin facebook kapak resimleri” albümü hazırladık. Dünyanın Filistin’de yaşanan vahşete dur demesi ve çocukların ölmesine son verilmesi dileğimizle…
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-07-2014, 18:06
İstanbul facebook kapak resimleri
Dünya kenti İstanbul facebook kapak fotoğrafları
İstanbul dünyanın en gelişmiş şehirlerinden biridir. Kurulduğu günden bu güne yüzyıllardır birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan istanbul günümüzde de ülkenin en çok göç alan şehri olarak ilk sırada yer alır. İstanbul kargaşa, gürültü ve kalabalığından dolayı yaşanacak bir şehir olmayabilir fakat mutlaka gezip görülmesi gereken bir yerdir. Eğer ki gitmediyseniz tarihi ve doğal güzellikleriyle kendine hayran bırakan şehir, İstanbulu mutlaka gezip görmelisiniz. Sizde İstanbul’a hayransanız ve facebook kapak fotoğrafınızda İstanbul resmizi kullanmak istiyorsanız, sizin için hazırladığımız “İstanbul facebook kapak resimleri” albümümüze mutlaka göz atınız.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 18-07-2014, 15:44
New York ile ilgili facebook kapak resimleri
New York Cıty facebook kapak fotoğrafları
Amerika’nın başkenti olan New York Aynı zamanda dünyanında başkenti olarak kabul edilmiştir. Şehir; ticaret, finans, medya, sanat, moda, araştırma, teknoloji, eğitim ve eğlence sektöründe önemli katkı yaptığından dolayı küresel kent olarak anılmaktadır. Dünyanın en gelişmiş ve hızlı yaşanan şehri olan New York dünyanın en büyük doğal limanının üzerine kurulmuştur. New York, bir göçmen kentidir. Kentte yaklaşık 170 ayrı dil konuşulmaktadır ve her üç kişiden biri ABD dışında bir ülke doğumludur. Sizlere dünyanın en gözde ve pırıltılı hayatlarının yaşandığı New York şehrinin resimlerinden oluşan çok güzel facebook kapak resimleri derledik. Umarız sizin için seçtiğimiz bu resimleri beğenirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-03-2014, 15:13
Büyükşehirlerimizin Facebook Kapak Fotoğrafları
Büyük İllerimizin Facebook Kapak Fotoğrafları
Google'da olmak üzere İllerimizin fotoğrafına rastlamak ve gerçekten güzel açılardan çekilmiş fotoğraflarını bulmak çok zor. Tabiki durum böyle olunca Facebook profil kapağımıza memleketlerimizin kapak fotoğraflarını bulmak daha da zorlaşıyor. İl il fotoğraflar toplayıp kapak fotoğraflarını kendimiz oluşturmak zorunda kalıyoruz. Mümkün olduğunca şehir merkezlerinin fotoğraflarını tercih ediyoruz. Sebebi ise daha sonraki paylaşımlarımızda tarihi / turistik yerlerini tekrar paylaşabilmek. Sitemize yüklediğimiz illerin arasında şehrinizi yada memleketinizi bulamadıysanız lütfen üzülmeyin, paylaşmaya devam edeceğiz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-02-2014, 01:06
Büyükşehirlerin Kapak Fotoğrafları
Türkiye'mizin Büyükşehirlerinin Kapak Fotoğrafları
Facebok kapak fotoğraflarında ülkemizin büyükşehirlerini unutmuş değiliz ve il il tüm şehirlerimizi de sitemizde bulabileceksiniz. İstanbul'u ayrı tuttuk çünkü istanbul'dan ayrı bir albüm hazırlamıştık. Dilerim seçimlerimizi beğenirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-02-2014, 16:44
Şanlı Türk Bayrağımız Kapak Fotoğrafları
Türk Bayrağı Kapak Resimleri
Osmanlı imparatorluğu döneminde ve öncesinde değişik renklerde olsada ay-yıldız'ımızın geçmişi hakkında yeterli kaynak yoktur. Kırmızı zemin üzerindeki hali ise 1842 yılında Sultan Abdülmecit tarafından kullanılmaya başlanmış olup, 1937 yılında ise "Türk Bayrağı Nizamnamesi Kararnamesi" ile düzenlenmiş, kullanılışı ve özellikleri kabul edilmiştir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-02-2014, 18:59
İstanbul Kapak Fotoğrafları
Kendisine Hayran Bırakan Şehir; İstanbul

Türkiye'nin en kalabalık kenti olup, kıtaları birbirine bağlayan güzel istanbul'umuzun birbirinden güzel fotoğralarından birini kapak fotoğrafınız olarak belirleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0