meslek » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 22-01-2015, 21:57
Metal müzik facebook kapak resimleri
Heavy metal facebook kapak fotoğrafları
Metal müzik 1960’lı yıllarda İngiltere’de başlayan ve Amerika’da gelişen rock müzik türüdür. Rock’n Rool ve Blues müzik türlerini temel alan heavy metal; kalın ses, yüksek sesli ve solo gitar kullanılarak yapılan bir müziktir. Metal müziğin en belirgin özelliği yüksek şiddetli sesli ve elektro gitar ile yapılıyor olmasıdır. Sizde bir heavy metal dinleyicisi iseniz ve bu özelliğinizi facebook kapak resminizde belirtmek istiyorsanız, sizler için hazırlamış olduğumuz “Metal müzik facebook kapak resimleri” albümümüze mutlaka göz atınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-01-2015, 00:13
Fotoğrafçı facebook kapak resimleri
Fotoğrafçılar için facebook kapak fotoğrafları
Fotoğrafçılık çok zevkli olduğu kadar zor bir iştir. Doğru açıyı yakalamak çok önemlidir. Işığın yönü, rüzgar, gün batımı ya da gün doğuşu, gölge bunların hepsi fotoğraf çekilirken hesaplanmalı ve ona göre bir açı yakalanmalı. Fotoğraf sanatçıları bir yana, amatörce fotoğrafla uğraşan, fotoğrafçılığa meraklı çok fazla kişi var. Sizde fotoğrafçılıkla uğraşıyor ve facebook kapak resminizde fotoğrafçı yönünüzü belirten bir fotoğraf kullanmak istiyorsanız sizler için hazırlamış olduğumuz albümümüze mutlaka göz atınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-01-2015, 00:04
Polis facebook kapak resimleri
Emniyet güçleri facebook kapak fotoğrafları
Polis; kamu düzenini sağlayan,halkın canını, malını, temel haklarını ve özgürlüklerini koruyan kamu görevlisidir. Dünyanın en zor işlerinden biridir polis olmak. Gece gündüz demeden suçlularla uğraşmak onları yakalamak ve adalete teslim etmek görevlerinin başlıcalarından biridir.Polis olmak sadece kişiye değil, ailesi içinde zordur. Uykusuz, tedirgin merak dolu geçer polis ailelerinin hayatı. Çünkü ne zaman nerede başına ne geleceği belli değildir. Tüm olumsuzluklara rağmen polislik kutsaldır. Sizde polis yakını iseniz yada polis iseniz ve facebook kapak fotoğrafınızda polis temalı resimler kullanmak istiyorsanız albümümüze mutlaka göz atınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-11-2014, 18:42
Yüzücü facebook kapak resimleri
Yüzme sporu facebook kapak fotoğrafları
Yüzme sporu, uluslar arası standartları olan yüzme havuzlarında yapılan; bedenin, ayak hareteketleri ve ellerini kullanarak suda hızla ilerlemesidir. Yüzme sporu havuzlarda yapıldığından, dünyada tüm ülkelerde ilgi gören bir spor türüdür. Sizde yüzme sporuna ilgi duyuyor ya da yüzücü iseniz ve facebook kapak resminizde yüzme sporu ile ilgil bir fotoğraf kullanmak istiyorsanız albümümüze mutlaka göz atınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-10-2014, 05:22
Madenci facebook kapak resimleri
Maden işçisi facebook kapak fotoğrafları
Madencilik dünyanın en zor mesleğidir. Çünkü madenciler yerin yüzlerce metre altında güneşe ve oksijene hasret saatlerce maden çıkartmaya çalışırlar. Madencilik dünya üzerinde yer altında bulunan kıymetli elementleri yeryüzüne çıkartmak demektir. Maden işletmeciliği ise çok sorumluluk isteyen, çalışan insanların hayatını tehlikeye atmamak için birçok önlem alınması gereken bir sektördür. Fakat ülkemizde de son aylarda meydana gelen maden facialarında güvenlik ihmalleri yüzünden yüzlerce madenciyi kaybettik. Onların anısına hazırlamış olduğumuz Madenci facebook kapak fotoğraflarını beğenmeniz ve bir daha bu tür üzücü olayları yaşamamamız dileğimizle…
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 2-10-2014, 18:39
Radyocular facebook kapak resimleri
Flatcast radyocular facebook kapak fotoğrafları
Radyoculuk belkide dünyanın en keyifli işlerinden biri. Sizin seçtiğiniz şarkıları herkesin dinlediğini düşünsenize ne keyifli olur. Profesyonel radyoculuk teknik bilgi ve donanım gerektiren incelikleri olan bir meslektir. İnternet ortamında yaygın olan flatcast radyoculuk için ise biraz bilgisayar bilgisi ve biraz teknik bilmek yeterli. Bir çok kişinin hayalinde zevk için bile olsa radyo programcısı olmak vardır, eğer sizde radyoculuk yapmak istiyor hevesinizi almak istiyorsanız bu radyolardan birinde dj’lik yaparak hevesinizi alablirsiniz. Eğer radyocuysanız ve kendinize uygun facebook kapak fotoğrafı arıyorsanız radyocular için hazırladığımız facebook kapak resimlerini beğenmeniz dileğimizle…
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-08-2014, 22:21
Denizci Kapak Resimleri
Denizci Olmak ve Denizci Nedir? Denizci Facebook Kapak Resimleri
Denizciler sert görünüp duygusallığı en yoğun yaşayan ve çoğu zaman özlemleri denizlerde boğulan insanlardır. Bu sebepledir ki ; özlemin anlamını sözlükten daha iyi telaffuz edendir. Deniz bazen sakindir, mavi dolunayı seyrettirir size, bazen ise kızar köpürür, hiddetlenir bıktırır. Herşeye rağmen ayrılamazsınız da, kendini özletir, bazen ve sizi bekleyenler hangi fırtınalarla boğuştuğunuzu, neler yaşadığınızla da ilgilenmezler, limana gelişiniz onlar için yeterlidir. Deniz fenerleri, rotasını ve yolunu bilinenler içindir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-07-2014, 20:43
Üniversite Facebook Kapak Fotoğrafları
Fakültelerin Facebook Kapak Resimleri, Üniversite Tercih Sistemi Nasıldır?
Üniversite bölümlerine hak kazabilmek için Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) ve Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) sınavlarının yanında sınavsız geçiş hakkı bulunan öğrencilerin kendi puanına göre tercih yapmasıyla belirlenmektedir. Bölümlere yapılan tercih durumuna göre taban puanlarının artması mevcut olduğu gibi yeni açılan fakülteler nedeniyle de puanların düşmesi de mevcut olabilmektedir. Üniversitelerimiz gün geçtikçe mükemmel çalışmalara imza atmış ve dünya çapında da isim yapmaya başlamıştır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-07-2014, 14:34
Fakülte Facebook Kapak Resimleri
Meslek Yüksek Okulları Kapak Resimleri, Üniversite nedir ve nasıl yönetilir?
Yükseköğretim adıyla anılan üniversiteler, fakülte bölümleri en az 4 yıl ve meslekokulları ise 2 yıllık öğretim vermektedir. İdare kısmında rektör, senato ve yönetim kurulu bulunmaktadır. Rektör, üniversitedeki öğretim üyelerinin seçtiği 6 aday belirlenir, bu 6 kişiden ise YÖK'ün tercih edeceği 3 adaya düşürülür, son olarak YÖK'ün belirlediği 3 kişiden birini Cumhurbaşkanı rektör olarak atar.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-07-2014, 17:33
Üniversite Facebook Kapak Resimleri
Yök Nedir? YÖK'e bağlı kurumlar nelerdir?
Yüksek öğretim Kurulu kelimelerinin baş harflerininm kısaltması olup, yüksek öğretim kurumlarının öğretim planını yapmak, denetlemek, yönetmek, düzenlemek, araştırma faaliyetlerini geliştirmek, üniversitelere ayrılan bütçeyi etkin şekilde kullanmak ve öğretim elemanı yetiştirilmesini planlamak diye sıralayabiliriz. YÖK'e bağlı olan eğitim kurumları arasında üniversitelerin yanında askeri tıp akademileri, harp okulları, astsubay meslek yüksek okulları, polis akademileri, özel statülü üniversiteler ve Kıbrıs'taki üniversite kurumları bağlıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0