payanlamli
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 22-10-2016, 18:14
Kategori: paylasim / payanlamli
Dini Sözlü Paylaşımlar
Din Görüşü Ne demektir? Dini resimli Paylaşımlar
Din diğer bir anlamı ile inanç demektir. Farklı kültür ve topluluklara göre değişik biçimlerde dinler oluşmuştur. Din kelimesi Arapça kökenlidir "yol, mükafat ve hüküm" anlamlarını içerir. İslam dini de kendi arasında tarikat diyebileceğimiz bazı kolları ayrılmıştır. Sunni, Alevi, Şafi gibi kolları bulunmaktadır. Aslında hepsinin kökeni ve amacı aynıdır. Hazırladığımız islam dini paylaşımlarını dileriz, beğenirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-10-2016, 02:00
Kategori: paylasim / payanlamli
Resimli Dini Paylasımlar
Facebook için resimli dini paylaşımlar
Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarınızda dini paylaşımlar yapmak istediğinizi düşünerek, sizler için resimli dini paylaşımlar hazırladık. Hadisler başta olmak üzere dini ilim adamlarının sözlerinden oluşan resimli paylaşımları beğeneceğinizi düşünüyoruz. Zamanını boşa harcamayan ve namaz ile taçlandıran sizleri anlatan sözler diye umut ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-07-2016, 15:40
Kategori: paylasim / payanlamli
Facebook ve Instagram Resimli Paylaşımları
Instagram için sözlü paylaşımlar, Instagram için Anlamlı Sözler
Facebook, Instagram veya Twitter hesaplarımızda paylaşmak üzere en çok sevilen ve en çok beğenilen resimli paylaşımları sizler için araştırdık. Sizlerin de sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilmeniz için en çok beğenilen paylaşımları bir araya getirdik. Beğeneceğinizi umduğumuz bu paylaşımları hesabınızda paylaşmak için incelemenizi tavsiye ederiz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-05-2015, 13:58
Kategori: paylasim / payanlamli
Anlamlı Paylaşımlar
Facebook, Twitter, Instagram için anlamlı paylaşımlar
Hepimizin içinde yaşadığı acılar, sıkıntılar vardır. Kimileri kendini çok güzel ifade eder ve bu sıkıntıları böyle atar. Kimileri ise kimselere söyleyemez, içinde yaşar. Son zamanlarda sosyal medyanın yardımıyla kimse içinde bir şey tutmaz oldu, herkes birbirine söyleyemediklerini anlamlı paylaşımlar yaparak anlatır oldu. Sizde sevgilinize sevginizi, özleminizi ya da siteminizi paylaşımlarla ifade edebilirsiniz. Yepyeni paylaşımları sizler için hazırladığımız “Anlamlı Paylaşımlar” albümümüzde bulabilirsiniz.

Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-04-2015, 23:07
Kategori: paylasim / payanlamli
Duygusal Facebook Paylaşımları
En güzel anlamlı paylaşımlar
Facebook, Twitter, İnstagram gibi sosyal medya sitelerinde hesabı olanların paylaşmaları için yepyeni paylaşımları hazırladık. Duygularınızı, hislerinizi sözlü resimlerle anlatabilirsiniz. Eşinize, dostunuza olan sevginizi, siteminizi dile getirebilir ya da sadece anlamlı bulduğunuz için paylaşabilirsiniz. Yediharika sitesi olarak sizler için hazırladığımız bu paylaşımları beğenmenizi diliyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-04-2015, 15:20
Kategori: paylasim / payanlamli
En güzel Facebook paylaşımları
Duygusal Facebook paylaşımları
Çoğumuz duygularımızı içimizde yaşar kimselere bir şey söyleyemeyiz. Kalp kırgınlıklarımızı, üzüntülerimizi hüzünlerimizi kimselere belli etmemeye çalışır, hayatı bütün hızıyla yaşamaya devam ederiz. Fakat bazı zamanlarda ise dayanamaz patlama yaşarız, içimizden haykırmak gelir. Kimileri de sosyal paylaşım sitelerinde yaptığı paylaşımlarla içini döker aşkını, sevgisini, nefretini, haykırır. Sizde Facebook, Twitter, İnstagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde içinizi dökmek istiyorsanız hazırlamış olduğumuz paylaşımlara mutlaka göz atınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-04-2015, 16:24
Kategori: paylasim / payanlamli
Ayrılık, sevgi, aşk paylaşımları
En güzel duygusal paylaşımlar
Sosyal medyada en çok resimli paylaşımların yer aldığı tartışılmaz bir gerçek. Hepimiz içimizden geçenleri, duygularımızı, anlatmak isteyip anlatamadıklarımızı sosyal medyayı kullanarak resimli ya da resimsiz paylaşımlar yaparak anlatmaya çalışıyoruz. Instagram, Facebook, twiitter gibi sosyal ağlarda paylaşabileceğiniz resimli duygusal paylaşımlar hazırladık. Hiçbir yerde bulamayacağınız bu yepyeni paylaşımlarla düşüncelerinizi resimli yazılar ile anlatabilirsiniz. Yediharika.com sitesi olarak duygularınızı ifade etmenize yardımcı olacak bu paylaşımları beğenmeniz dileğimizle...
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-03-2015, 23:36
Kategori: paylasim / payanlamli
Duygusal Facebook aşk paylaşımları
Sözlü, ayrılık paylaşımları
Aşk hepimizin hayatından bir kez bile olsa geçmiştir. Hepimiz aşk acısı çekmişizdir. Bu dertlerimizi arkadaşlarımızla paylaşıp rahatlayabiliyoruz ya da sosyal medyada olan hesabımızda paylaşıp gönderme yapıyoruz. Facebook, Twitter, Instangram gibi sosyal medya sitelerinde hesabı olan ve aşk mağduru olanlar için resimli aşk paylaşımları hazırladık. Hiçbir yerde bulamayacağınız yepyeni paylaşımları albümümüzde bulabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız paylaşımları beğenmeniz dileğimizle…
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-03-2015, 21:59
Kategori: paylasim / payanlamli
Anlamlı Facebook Paylaşımları
Ayrılık sözleri ve resimli paylaşımları
Facebook arkadaşlık ve paylaşım sitesinde, Twitter’da, Instagram gibi sosyal medyada hesabı olanlar için yepyeni paylaşımlar hazırlamaya devam ediyoruz. Ayrılık acısı eken sosyal medya kullanıcıları için yepyeni hiçbir yerde olmayan paylaşımlar hazırladık. Eğer sizde aşk acısı çekenlerden iseniz ve sosyal medyada paylaşabileceğiniz en güzel resimli paylaşımları albümümüzde bulabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-03-2015, 00:21
Kategori: paylasim / payanlamli
Anlamlı Sözler Facebook Paylaşımları
En güzel resimli feminist paylaşımlar
Kadın olmak dünyanın varoluşundan bu yana çok zordur. Özellikle bizim toplumumuzda kadın olmak iki kere daha zor. Evine sahip çıkacak, kocası ne yaparsa susup oturacak, evlenmezse evde kalmış, boşanmışsa kesin aranıyor…. O kadar zor ki kadın olmak… Anne, abla,eş, kardeş…. Bizim toplumumuzda, sırtınıza bir yük bindirilir, kendi için yaşamaz bir kadın çocuğu için yaşar, babasının namusu için yaşar, kocası için yaşar… Kadınların kurtuluşunun tek yolu vardır, eğitim. Yediharika.com sitesi olarak kadınlar ve kadın haklarına saygı duyanlar için hiçbir yerde bulamayacağınız resimli feminist paylaşımlar hazırladık. Albümümüzü beğenmeniz dileğimizle…
Devamı
  • Yorumlar: 1