payozel
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 4-03-2017, 19:47
Kategori: paylasim / payozel
8 Mart Dünya Kadınlar Günü resimli mesajları
8 Mart Dünya Kadınlar Günü paylaşımları
Kadınlarımız; eşlerimiz, analarımız, bacılarımız... Hayattaki en değerli varlıklarımız ve bize Allah'ın emaneti olan kadınlar için özel bir gün olan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü tüm dünya kutlanmaktadır. Kadınlarımızın değerini sadece bir günde anlamak için değil...
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 3-05-2016, 23:36
Kategori: paylasim / payozel
Anneler Günü Paylaşımları
Facebook Anneler Günü Paylaşımları, Instagram Anneler Günü Paylaşımları
Her yıl mayıs ayının ikinci Pazar günü tüm dünyada kutlanan anneler günü bu yıl da 8 Mayıs Pazar günü tüm dünyada kutlanacak. “Anne” adı altında dünyanın tüm meleklerinin gününü sitemiz yönetimi olarak kutluyoruz. Evrensel olan bu özel gün ilk kez 1955 yılında kutlanmaya başlandı. Ülkemizde ise 1956 yılında çıkartılan bir kararname ile her sene mayıs ayının ikinci Pazar günü olarak kutlanmaya başlandı.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 26-04-2016, 01:32
Kategori: paylasim / payozel
Facebook Cuma Günü Paylaşımları
Cuma Günü Facebook Paylaşımları, Cuma namazı nedir?
Cuma namazı neden önemlidir? Müslüman olup, Hanefi mezhebine göre büluğ çağına ermiş tüm erkeklere cuma namazının kılınması farz edilmiştir. Yolcu olanlara, kadınlara ve gerçekten de geçerli mazereti olanlara farz edilmemiştir. Cuma namazının hutbe ile başlaması ve beraber kılınması (en az üç kişi) hükmedilmiştir. Cuma günü tüm müslümanlar birbirinin Cuma günü kutlanmalıdır ki ayrıca Cuma günü olduğunu hatırlatmalıdır.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 23-12-2015, 23:21
Kategori: paylasim / payozel
Yeni yıl mesajları 2016
Resimli yeni yıl mesajları
Yediharika.com sitesi olarak bu yıl biterken arkadaş, eş ve dostlarınızla paylaşabileceğiniz yeni yıl paylaşımları hazırlamaya devam ediyoruz. En güzel, yepyeni, hiçbir yerde bulamayacağınız paylaşımlar hazırladık. Paylaşımlarımızı beğenmeniz ve yeni yılın sizlere en güzel günleri getirmesi dileğiyle…
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 8-12-2015, 18:11
Kategori: paylasim / payozel
2016 yeni yıl paylaşımları
Yepyeni 2016 yılbaşı paylaşımları
31 Aralık perşembeyi 1 Ocak Cuma gününe bağlayan gece yepyeni bir yıla gireceğiz. 2015 yılının sona erdiği ve yepyeni bir yıl olan 2016 yılına giriş yapacağız. Yediharika.com sitesi olarak yeni yılda arkadaşlarınız, dostlarınız ve ailenizin yeni yılını kutlamak amacıyla sosyal medya hesabınızda paylaşmanız için sizlere yepyeni paylaşımlar hazırladık.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 22-11-2015, 03:10
Kategori: paylasim / payozel
Öğretmenler Günü Resimli Paylaşımları
Öğretmenler Günü Sözlü Facebook Paylaşımları
Öğretmenler Gününün amacı öğretmenlerimizin toplumumuzdaki değer ve önemini belirtmek, öğretmenler ile öğrenciler arasındaki saygıyı, dayanışmayı artırmak ve emekli olmuş öğretmenlerimizi saygıyla anmak amacıyla düzenlenmektedir. Ulu Önder Atatürk'ün 24 Kasım 1928 yılında Başöğretmenliği kabul ettiği gündür. 24 Kasım 1981 yılından bu yana ülkemizde Öğretmenler Günü kutlanmaktadır.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 25-10-2015, 23:09
Kategori: paylasim / payozel
Atatürk’ün hayatı ve resimleri
Mustafa Kemal Atatürk kimdir?
Mustafa Kemal Atatürk 1881 yılında Selanik’te doğdu. Ali Rıza Efendi babası, Zübeyde Hanım ise annesidir. Mustafa Kemal Atatürk’ün eğitim aldığı okullar baştan sonra şöyledir; ilkokul eğitimini Mahalle Mektebinde ve Şemsi Efendi Okulunda, ortaokul eğitimini Selanik Mülkiye Rüştiyesi ve Selanik Askeri Rüştiyesinde, lise eğitimini Selanik Askeri İdadisi, üniversite eğitimini ise Harp Okulu ve Harp Akademisinde almıştır. Burada öğrenimini bitiren Atatürk...
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 24-09-2015, 20:25
Kategori: paylasim / payozel
Kurban bayramı karikatürleri
Eğlenceli kurban bayramı paylaşımları
Kurban bayramında sosyal medyada en çok paylaşılan gönderilerin başında kurban bayramı tebrikleri ve kurban bayramı ile ilgili gülümseten karikatürler yer almaktadır. Biz de yediharika.com sitesi olarak sizlere sosyal medyadaki hesaplarınızda paylaşabileceğiniz karikatürler sunmak istedik. Site yönetimi olarak bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar hayatınızın her gününün bayram tadında geçmesini dileriz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 25-08-2015, 02:15
Kategori: paylasim / payozel
30 Ağustos Zafer Bayramı Facebook Paylaşımları
30 Ağustos Zafer Bayramı Paylaşımları
Başkumandanlık Meydan Muharebesi'nin olduğu 30 Ağustos 1922'deki büyük zaferin yıldönümünde kutlanan bir bayramdır. Bu ülkemizin gururu olan büyük zaferde halkımız coşku içinde kutlamayı ihmal etmez. Facebook, Instagram, Twitter veya diğer sosyal profillerinizden 30 Ağustos Zafer Bayram'ını kutlayabilmeniz için sizler için hazırladığımız paylaşımları sunmak istedik.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 12-07-2015, 19:05
Kategori: paylasim / payozel
Ramazan Bayramı kutlama paylaşımları
Şeker bayramı resimli kutlama mesajları
Bayram bir sevinç ve neşe günüdür. Yüce duyguların coştuğu, sevgi ve saygı, hislerinin mü’minler arasında alabildiğine canlandığı güzel günlerden biridir. Tüm aile bir araya gelir kaynaşır. Konu komşuya bayramlaşmaya gidilir. Tabi aramızdan gidenlerde unutulmaz mezarlıkları ziyarete gidilir ve ölmüşlerimizin ruhuna dualar edilir. Tabi gidemediklerimize de mesajlar yollanır bayramı kutlanır.
Devamı
 • Yorumlar: 0