sonsuz » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 29-07-2014, 21:21
Kategori: tumblrblog / sonsuz
Rengarenk Sonsuz Kaydırma Butonları
Tumblr için Rengarenk Sonsuz Kaydırma Butonları, Sonsuz Kaydırma Butonu Nedir?
Sonsuz kaydırma butonları Tumblr blog sayfalarında kullanılmak üzere düşünülen bir buton şeklidir. Sizlerinde bildiğiniz gibi, Tumblr sayfalarında paylaşımlarınız alt alta sıralanmakta ve sayfalarca uzayıp gidebilmektedir. Bu uzayıp giden ve sayfalarca süren paylaşımlarınızı takip eden ziyaretçilerinizi blog sayfanızın ana sayfasına dönmeye yarar. Sonsuz kaydırma butonlarını önceki makalelerimizde değişik renklerde gruplayarak sunmuştuk. Bu defa farklı renklerden oluşan butonlar hazırladık. Beğenmeniz dileğimizle...
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-07-2014, 17:07
Kategori: tumblrblog / sonsuz
Kırmızı Renk Sonsuz Kaydırma Butonları
Tumblr için Sonsuz Kaydırma Butonları
Tumblr Blog sayfanız için bu defa sizlere kırmızı renkteki sonsuz kaydırma butonlarını hazırladık. Blog sayfanızdaki Paylaşımlarınız 20-25 sayfa kadar olsa da ilk sayfaya dönebilme imkanı verir. Bu blogunuza gelen ziyaretçilerinizin paylaşımlarınıza bakarken ilk sayfaya dönme meşguliyeti oluşmaması için büyük kolaylıktır. Böylelikle blog sayfanızı terkedip gitme gereği duymazlar. Blog sayfanızın tema renklerine de uyum sağlaması için renkli butonları ayrı ayrı hazırladık. Sonsuz kaydırma butonlarımızdan sanırım sizin beğeneceğiniz çıkacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-05-2014, 21:24
Kategori: tumblrblog / sonsuz
Sonsuz Kaydırma Butonları
Siyah Renk Sonsuz Kaydırma Butonları, Tumblr Blog Sayfanıza Sonsuz Butonu
Tumblr sayfanız için sonsuz kaydırma butonlarını bu defa siyah renk tonlarından yaptık. Tumblr temanızın renklerine uyum sağlasın istedik. Sizlerinde bildiğiniz gibi tumblr blog sayfaları paylaşım yaptıkça sayfalarca uzayıp giden oluşumdadır.Sonsuz kaydırma butonları ise blog sayfanıza gelen ziyaretçilerinizin paylaşımlarınıza bakarken ilerlediği sayfalardan geri en baş kısımdaki dönmesine yardımcı olur. Dileriz sizler için hazırladığımız sonsuz kaydırma butonlarını beğenirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-05-2014, 18:35
Kategori: tumblrblog / sonsuz
Sonsuz Kaydırma Buton Kodları ve çeşitleri
Gri Renkteki En Beğenilen Sonsuz Kaydırma Butonları
Tumblr blogunuz için sizlere sonsuz kaydırma butonları sunmuştuk. Sizlerinde bildiğiniz gibi önceden eklediğimiz sonsuz kaydırma butonları farklı renklerde idi. Ve bugünde sizlere gri renk olan sonsuz kaydırma butonlarını sizler için hazırladık. Bu butonlardan beğendiğiniz butonun hemen yanındaki kodu kopyalayıp, tumblr blog hesabınıza eklemeniz yeterli. Güzel paylaşımlar diliyoruz, iyi çalışmalar.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-04-2014, 20:38
Kategori: tumblrblog / sonsuz
Tumblr'da Sonsuz Kaydırma Butonu
Blog Sayfanıza Sonsuz Butonu? Mavi Renk Tonlarındaki Sonsuz Kaydırma Butonları
Blog sayfalarındaki paylaşım şeklinden dolayı sonsuz kaydırma son paylaşımın bulunduğu ilk ana sayfamıza geri dönülmesini sağlayan butonlardır. Blog sayfamızda paylaşmış olduğumuz paylaşımlarımızın sayfalarca uzayıp gitmesi sorun gibi görünse de artık ilk sayfaya dönebilme imkanı bu butonlarla çok kolay. Blogunuza gelen misafirlerimizin paylaşımlarınıza bakarken son paylaşımınıza geri dönme zorluğu artık yok. Böyle olunca blog sayfanızda kalıcı olurlar. Sayfanızdaki temanıza da uyum sağlaması için rengarenk butonları sizler için paylaşıyoruz ve paylaşmaya da devam edeceğiz. Bugün sizlere mavi renk tonlarındaki sonsuz kaydırma butonlarını paylaşıyoruz. Blogunuza nasıl kaydetmeniz gerektiğini de sizlere resimlerle adım adım tarif etmeye çalışacağız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-04-2014, 00:59
Kategori: tumblrblog / sonsuz
Sonsuz Kaydırma Butonu
Sonsuz Kaydırma Nedir? Yeşil Renk Tonlarındaki Sonsuz Kaydırma Butonları
Sonsuz kaydırma blog sayfalarındaki paylaşımlardan kaynaklanan sayfalarca uzayıp gitmesinden dolayı, ilk paylaşımın bulunduğu sayfaya gri dönmsini sağlayan butonlardır. Paylaşımlarınız 20-25 sayfa kadar olsa da ilk sayfaya dönebilme imkanı verir. Bu blogunuza gelen ziyaretçilerinizin paylaşımlarınıza bakarken ilk sayfaya dönme meşguliyeti oluşmaması için büyük kolaylıktır. Böylelikle blog sayfanızı terkedip gitme gereği duymazlar. Blog sayfanızdaki temanızdaki renklere de uyum sağlaması için, rengarenk butonları sizlr için paylaşmaya devam edeceğiz. Şu an sizler için yeşil renk sonsuz kaydırma butonlarını paylaşacağız.Blogunuza nasıl kaydetmeniz gerektiğini de sizlere resimlerle tarif etmeye çalışacağız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-03-2014, 02:18
Kategori: tumblrblog / sonsuz
Tumblr Sonsuz Kaydırma Butonu
Sonsuz Kaydırma Buton Ekleme Nasıl Yapılır?
Tumblr bloglarında tüm temalarda pek azında gerekli olmasa da, çoğu temada paylaşımlarımız sayfalarca uzamakta... Tumblr'a gelen ziyaretçileriniz paylaşımlarınızla belli bir süre ilgilendikten sonra 15 hatta bazen 20 sayfa aşağılara inmiş olmaktadır. Böyle durumlarda tekrar blog sayfamızın üst sayfalarına dönmek sayfamızdaki misafirlere zor gelmekte olup, sayfamızda dolaşmak yerine ayrılmak durumunda kalmaktadır. Bunu önlemek amacıyla düşünülen sonsuz kaydırma butonları tumblr için gereklilik diyebiliriz. Tumblr blogumuza nasıl ekleyeceğimizi , nasıl uygulamanız gerektiğini resimlerle de anlatmaya çalıştık. Sonsuz kaydırma butonunu blog sayfanıza ekleyebilmeniz için 1 ve 2 nolu kodları HTML bölümüne yapıştırmanız yeterli olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0