temasesefekt » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 13-07-2015, 21:56
Tumblr Bloguna Müzik Nasıl Eklenir?
Tumblr Blogunuza Müzik Eklemek
Tumblr kullanıcılarının bloglarına nasıl müzik ekleyecekleri konusunda birçok mesaj almaktayız. Tumblr bloklarına müzik eklemek isteyen kullanıcılar için, böyle bir makaleyi hazırlamak gereği duyduk. Tumblr blogunuza nasıl müzik ekleyeceğinizi adım adım anlatmaya çalışacağız. Sizlerin de çok iyi bildiği gibi bloglarımıza birçok özelliği ekleyebiliyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-03-2014, 19:47
Tumblr İçin Yağmur Sesi Efekti Vermek
Tumblr Blogunuz İçin Yağmur Sesi Efekti
Ücretsiz olmasının yanında diğer sosyal paylaşım siteleriyle tam bir uyum içinde olan Tumblr blogunuza yapılabilecek farklılardan bir tanesi de tumblr blog sayfanızda bulunan kişiler için değişik efekt sesleridir. Doğal kaynaklar bazende optik ve mekanik imkanlar kullanılarak elde edilen efekt sesler Film, tiyatro, radyo ve TV yayınları başta olmak üzere çok değişik sektörlerde kullanılmaktadır. İnternette de kendi branş, veya uğraş sektörü ile alakalı web sitelerde efekt sesler kullanılmaktadır. Bizlerde sizleri düşünerek Tumblr blog sayfanız için efekt sesler derlemeyip sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Şu an sizler için Martı ve Dalga sesi efektini sunuyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-03-2014, 19:32
Tumblr için Martı ve Dalga Sesi Efekti Vermek
Tumblr Blogunuz İçin Dalga ve Martı Ses Efektleri
Web site özelliklerindeki Tumblr blogunuza yapılabilecek farklılardan bir tanesi de tumblr blog sayfanızda bulunan kişiler için değişik efekt sesleridir. Doğal kaynaklar bazende optik ve mekanik imkanlar kullanılarak elde edilen efekt sesler Film, tiyatro, radyo ve TV yayınları başta olmak üzere çok değişik sektörlerde kullanılmaktadır. İnternette de kendi branş, veya uğraş sektörü ile alakalı web sitelerde efekt sesler kullanılmaktadır. Bizlerde sizleri düşünerek Tumblr blog sayfanız için efekt sesler derlemeyip sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Şu an sizler için Martı ve Dalga sesi efektini sunuyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0