tema » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 2-04-2014, 00:26
Kategori: tumblrblog / tema
Tumblr için Ücretsiz En Güzel Tema
Tumblr için En çok Kullanılan Tema, En Kullanışlı Tumblr Teması
Tumblr blogunuz için bu defa çok kullanışlı bir tema sunuyoruz. Temamızın özellikleri nedeniyle beğeneceğinizi düşünüyoruz. Ücretsiz olan temalarda bu özelliklerde bir tema bulmanız oldukça zor. Neden dediğinizi duyar gibiyiz, sebebini tema üzerindeki bazı özellikleri sizlere açıklayıp anlatarak önemini anlatabiliriz sanırım. En önemli özelliği link ekleyebilmeniz web siteniz, başka bir blog sayfanız, facebook, twitter, youtube, instigram, linkedin veya hi5 gibi sosyal sitelerdeki tüm sayfalarınızı Tumblr blogunuza bağlayabileceksiniz. Yada size ait olan bir web sitenin içeriğindeki kategori başlıklarını linklerle paylaşabilirsiniz. Tabiki sadece linkler değil, ziyaretçilerinize günün anlamı yada herhangi bir konuda bildiri yapabileceğiniz bir kısım, bunun yanında takvim, etiket kelimeleriniz, gif olarak da kullanabileceğiniz reklam kısmı mevcut. Bu özellikleri taşıyan bir blog sayfasını ancak ücretli temalarda bulabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-03-2014, 20:24
Kategori: tumblrblog / farkli / tema / tumblr
Tumblr'a Favicon Eklemek
Tumblr'a İkon Resmi Nasıl Ekleyebilirim? Favicon Nedir?
Tumblr blogunuz yada web sitenizin açık olduğunda sekmesinde bulunan küçük resim yada logoya ikon denir. Faviconun ne faydası var derseniz eğer, öncelikle aynı anda çok sekme açan ziyaretçileriniz için, sekmeler arasında sizin sitenize ulaşmayı kolaylaştırır. Sitenizi sık kullanılanlar arasına eklediklerinde logosu ile diğer eklenmiş siteler arasında öne çıkacak, dikkat çekecektir. Logo yada ekleyecek olduğunuz resim ne kadar dikkat çekici olursa, sitenizde kullanıcıların aklında kalıcı olacaktır. Bu nedenle seçiminizi doğru yapmanızı öneririz. İkonu nasıl ekleceğinizi anlatmaya gayret edeceğiz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-03-2014, 06:22
Kategori: tema / tumblr
Tumblr Temam Bozuldu, Bozulan Temamı Nasıl Düzeltebilirim?
Temamı Nasıl Düzeltebilirim? Temam Bozuldu
Tumblr Blog sayfanıza özellikler eklerken sizlerinde bildiğiniz gibi HTML Bölümüne script kodlar eklemek zorunda kalıyoruz. Bazen kodu yanlış kopyalıyoruz, bazen yanlış yere yapıştırıyoruz, bazende yapıştırırken HTML kısmındaki kodlarımızı yanlışlıkla siliyor, bozuyoruz. Tema bozulmasının da ana sebebi bu kodların bozulması, silinmesi, tahrip olmasıyla temamızın bozulmasına neden olmaktadır. Bu istenmeyen durumdan dolayı üzülmenize gerek yok, nasıl düzeltebileceğinizi anlatmak amacıyla bu konuyu hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 22-03-2014, 15:36
Kategori: tumblrblog / tema / tumblr
Tumblr'da Kod Nasıl Eklenir?
HTML Düzenle Bölümüne Kod Nasıl Eklenir? Tumblr'da Script Kod Nasıl Eklenir?
Tumblr'da blog sayfanızda yapabileceğiniz çok özellik bulunmasından dolayı, SCRİPT KOD EKLEMEK sizlere her zaman lazım olacağı için bu konuyu paylaşalım istedik. Neler ekleyebiliriz diye düşünüyorsanız, blog sayfanıza online kişi sayacı, online kişi konum haritası, radyo, müzik, efekt sesler, değişik mause imleç şekilleri v.b. gibi birçok özellik vardır. Bu saydığımız her özellik için kod eklemeniz gerekmektedir. O nedenle bu anlatım makalesi çoğu defa başvurmanız gereken ihtiyacınız olacak bir konudur.
Bu sizlere saydığımız özelliklerin nasıl yapıldığını sırası ile resimli olarak sizlere tarif etmeye çalışalım.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-03-2014, 13:42
Kategori: tumblrblog / tema / tumblr
Tumblr'da Nasıl Tema Değiştirilir? Tumblr'da Tema Değiştirme Nasıl Yapılır?
Tumblr'da Tema Değiştirmeyi Nasıl Yapabilirim? Tema Nasıl Değiştirebilirim?
Tumblr Sosyal Paylaşım Sitesinde blog temanızı nasıl değiştirebileceğinizi sizlere resimlerle adım adım göstereceğiz. Kategoriler açmak, resim/video yüklemek, makale eklemek, dosya yüklemek gibi web sitelerde yapılabilen herşey Tumblr'da aynıdır, web sitelerden hiç bir farkı yoktur. Böyle olunca da hangi konuda, nasıl bir site açacağınızı önceden belirlemeli ve planlamalısınız. Planladığınız şekle ve özelliklere uygun tema seçmeniz güzel ve kullanışlı olacaktır. Tumblr için ücret karşılığı alabileceğiniz temalarda vardır. Seçtiğiniz tema bir başka siteden ise HTML Tema Yazılım Kodlarını eklemeniz gerekmektedir. Tumblr sitesi ise bizleri düşünerek yorulmadan eklememizi sağlamak amacıyla birçok tema seçenekleri sunmuştur.
Devamı
  • Yorumlar: 0