twbaslik » Android, Apk indir, Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tumblr, Linkedin, Sağlık, Güncel Haberler
Sponsorlu Bağlantı
ŞİFALI BİTKİLER
SAĞLIK
GüZELLİK VE BAKIM
GOOGLE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
TUMBLR
Sosyal Paylaşım Siteleri
Güncel Konular
Facebook Bilgileri
Twitter Bilgileri
Instagram Bilgileri
Tumblr Bilgileri
Hadi Beğeniver Gari
Destekleyenler
Yandex.Metrica
Tarih: 9-04-2015, 21:37
Kategori: twbaslik / twsevgi
Atatürk Twitter başlık resimleri
Mustafa Kemal Atatürk Twitter başlıkları
Ulu önderimiz Atatürk, yurdumuzu düşman işgalinden kurtarmış ve bir çok zafere imza atarak ülkemize cumhuriyeti armağan etmiş. Atatürk, ülkemizde bir çok devrim yaparak bugüne kadar huzur içinde yaşamamızı sağladı. Atatürk’e minnettarlık duyan ve Atatürk resimlerini Twitter hesabının başlık resmi olarak kullanmak isteyenler için en güzel Atatürk resimli Twitter başlıkları hazırladık. Hazırladığımız Atatürk Twitter başlık resimlerini beğenmeniz dileğimizle…
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-04-2015, 23:31
Kategori: twbaslik / twsevgi
Aşk Twitter başlık resimleri
Sevgi ile ilgili Twitter başlıkları
Aşk, sevdiği uzakta olsa da insanın içinde gibi hissetmesidir. Sevginin sıcaklığını damarlarında, iliklerinde hissetme halidir aşk. Aşk, olmazsa olmazımızdır. Her insanın aklının bir köşesinde unutamadığı, düşündüğünde içi sıcacık olan birileri vardır. Kimi içinde yaşar bu duyguları, kimi ise haykırmak ister. Haykırmak isteyenler ve içinde yaşayıp anlatamayanlar için hazırladığımız Twitter başlık resimleri aşkınızı anlatmanıza yardımcı olacaktır. Sizler için hazırladığımız Twitter başlık resimlerimizi beğenmeniz dileğimizle…
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-04-2015, 21:42
Kategori: twbaslik / twspor
Galatasaray Twitter Başlık Fotoğrafları
Galatasaray Twitter Başlık Resimleri
Twitter kullanıları içindeki Galatasaray taraftarlarının profilleri için başlık fotoğraflarını paylaşmak istedik. Avrupa'daki gururumuz olan Galatasaray, Twitter başlık resimlerini ihmal edemezdik. Nasıl ki bu milletin tacıdır yıldızla ay,yüksel taa arşa şanlı Galatasaray. Siz Galatasaray taraftarları için hazırladığımız başlık fotoğraflarını dileriz beğenirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-04-2015, 19:20
Kategori: twbaslik / twspor
Beşiktaş Twitter Başlık Fotoğrafları
Beşiktaş Twitter Başlık Resimleri
Beşiktaş deyince Beşiktaş/k akla gelir, Süleyman SEBA gelir, Çarşı taraftar grubu gelir. Futbola aşık büyük Beşiktaş taraftarı aklan gelir. Bilinçli, seviye ve saygı duyulacak bir taraftar kitlesinin takımıdır. Öylesine saygı duyulacak taraftara sahip olduklarından dolayı bu yılki futbol sezonuna da Beşiktaşın eski başkanı Süleyman SEBA sezonu diye anılmaktadır. Beşiktaş taraftarı her zaman gurur duymalı.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-04-2015, 15:39
Kategori: twbaslik / twgrafik
Twitter rengarenk başlık resimleri
Twitter renkli başlık resimleri
Sosyal medya devlerinden olan Twitter’da hesabı olanlar başlık resimleri seçiminde zorluk çekebiliyor. Başlık resimleri sizin kişiliğinizi yansıtan ve ruhunuzu anlatan resimler olarak seçilmeli. Twitter kullanıcısı iseniz ve eğlenceli, rengarenk bir kişiliğe sahipseniz sizlere tavsiyelerimiz var.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-04-2015, 01:36
Kategori: twbaslik / twcicek
Twitter Gül Başlık Resimleri
Twitter Çiçek Kapak Resimleri, Twitter Çiçek/Gül Başlık Fotoğrafları
Twitter hesaplarınız için profilinize başlık fotoğrafı çeşitlerini sitemize eklemeye devam edeceğiz. Bu defa sizlere en çok beğenilen ve en çok kullanılan Twitter başlık fotoğraflarından seçim yaptık. Özellikle çiçek ve güllerden hoşlanıyor ve seviyorsanız bu resimler tam size göre diyebiliriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-04-2014, 13:37
Kategori: twbaslik / twcicek
Çiçek Konulu Twitter Başlık Resimleri
Twitter çiçekli başlık resimleri
Çiçekler bakarken bile bize huzur veren canlılardır. Evinde çiçek besleyen insanların daha sevecen ve hoşgörülü olduğu tespit edilmiştir. Çiçek bu yönüyle insan kişiliğine olumlu katkı yapan bir canlıdır. Çiçek besleyen insanlar canlılığın kıymetini bildiği için başkalarına zarar vermek istemez. Çünkü canlılar doğanın vazgeçilmez dostlarıdır. Çiçek insanların birbirlerini mutlu etmek için aldıkları küçük ama çok güzel bir hediyedir. Annenize, eşinize, sevgilinize, arkadaşınıza çiçek alarak onların yüzünü güldürebilirsiniz. Sizde twitter hesabınızda huzurun ve sevginin ifadesi olan çiçek resimleri kullanmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız twitter başlık resimlerine mutlaka göz atın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-04-2014, 12:17
Kategori: twbaslik / twsevgi
Twitter Sevgi Konulu Başlık Resimleri
Twitter Aşk Başlık Resimleri
Niçin mi sen? Sorma…
Sen; çünkü o sözlerin kalbinden gelip kalbime vuruşundan anlıyorum beni ne kadar sevdiğini… Aslında sözlerinde değil beni sana bağlayan. Ben o sözlerdeki manaya vurgunum… Sen; çünkü kalabalıklar içinde yapayalnızken hayatıma gelerek sığınağım oldun… Sen; çünkü uykusuz gecelerin yorgun sabahlarında beni kendime getiren tek şey senin bana “seni seviyorum” deyişin… Sen; çünkü sen benim diğer yarım, canım, yoldaşım, gizli kahramanım…
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-04-2014, 23:40
Kategori: twbaslik / twspor
Twitter Fenerbahçe Başlık Resimleri
Fenerbahçe Başlık Fotoğrafları, Fenerbahçe Twitter Başlık Fotoğrafları
2014 Yılı şampiyonu Fenerbahçe'nin Twitter Başlık Fotoğrafları yedi harika websitemizde... Son birkaç yıl içinde yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen; büyük taraftarının desteği ile hem krizlerden kurtuldu hemde sadece futbolda birçok spor branşında başarılarla dolu bir yıl geçirdi. Fenerbahçe taraftarı ile tüm camiasının gurur duyacağı bir yıl oldu... Ezeli rakiplerine puan farkı sevinçlerinin bir diğer sebebi diyebiliriz... Şampiyon Fenerbahçe taraftarı yeni twitter profillerinizde kullanın diye twitter başlık fotoğraflarını sizler için hazırladık. Tebrikler, şampiyonluğunuz kutlu olsun.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-04-2014, 14:35
Kategori: twbaslik / twgrafik
Twitter Grafik Başlık Fotoğrafları
3D Grafik Twitter Başlık Resimleri
1500x500 Piksel ebatlarındaki Twitter'in yeni başlık resimlerine grafik çalışmalarıyla devam diyoruz. Rengarenk olan bu çalışmalar yeni twitter profilinizde oldukça hoş duracak diye düşünüyoruz. Sizlerin tavsiye ve önerilerinizi de bekler, o doğrultuda çalışmalarımıza yön vermek isteriz. Farklı konulardaki başlık resim çalışmlarımız devam edecektir. Sitemizdeki yeni paylaşımlardan haberdar olmak için bizi twitterda da takip edin. Twitter Profilimiz : @yedi_harika
Devamı
  • Yorumlar: 0